SPIN

„Drugi rozdział” – o życiu, miłości, zdradzie…

Aneta Borkowska sobota, 26 lutego 2011, 14:10 Kultura, Wydarzenia
Drugi rozdział Fot.CKiS

Drugi rozdział Fot.CKiS

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na spektakl „Drugi rozdział” w reżyserii Wojciecha Adamczyka. W rolach głównych na scenie zobaczymy: Tamarę Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego, Darię Widawską oraz Piotra Grabowskiego.

Drugi rozdział to próba ułożenia sobie przez bohaterów życia jeszcze raz. George to niedawno owdowiały pisarz w średnim wieku. Jego brat Leo na siłę szuka mu nowej partnerki życiowej. Jenny to świeża rozwódka, którą na randki próbuje umawiać jej przyjaciółka Faye. Pewnego wieczoru, zupełnie przypadkiem, George wykręca numer telefonu Jenny po to, by zupełnie niespodziewanie młodzieńczo się w niej zakochać i dwa tygodnie później wziąć z nią ślub. Życie jednak szybko weryfikuje różowy scenariusz. Na jaw wychodzą skrywane problemy nowożeńców, które stawiają ich związek pod znakiem zapytania. George tęskni za zmarłą żoną, a Jenny odkrywa zaskakujący sekret przyjaciół.
To opowieść o przewrotności ludzkich uczuć, trudzie małżeństwa, zdradzie, szaleńczej miłości i życiowym niespełnieniu. Pełen humoru tekst jednocześnie wzrusza i trzyma w napięciu. Niesamowicie aktualna historia, w której każdy może odnaleźć kawałek siebie.

Jest to niepowtarzalna okazja aby grany po raz pierwszy spektakl (premiera na scenie Teatru Capitol dopiero 14 marca!) zobaczyć na Nowej Scenie Teatralnej w Siedlcach.

Miejsce: Scena Teatralna CKiS  Data: 28 luty/1 marca  Godziny: 17/20.  Bilety: 70/60 zł

Bilety do nabycia w kasie CKiS. Rezerwacja pod tel. 504 499 859 lub 660 010 404


Komentarze (1)

  1. A+nna dodano 11 lat temu

    Spektakl super, polecam i gratuluję 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?