SPIN

„Marlena Dietrich” na Dzień Kobiet

Beata Głozak sobota, 26 lutego 2011, 23:56 Kultura, Wydarzenia

Marlena Dietrich na dłużej zagości w Siedlcach, bo już 12 marca kolejny Twój koncert?
Marlena Uziębło: Dokładnie. Koncert jest co prawda nieco po Dniu Kobiet, ale będzie to występ dedykowany kobietom. Będzie to sobota, więc myślę, że bardzo korzystny termin, aby spotkać się ze mną i Dietrich i spędzić miły wieczór.

Będzie podobny do Twojego występu stypendialnego?
M.U: Dodaliśmy nowe piosenki, które będę śpiewała po niemiecku, angielsku i polsku. Pojawi się utwór  „La vie en rose” (życie na różowo – od red.) który pochodzi co prawda z  repertuaru Edith Piaf, ale ona bardzo przyjaźniła się z Dietrich a ta często go wykonywała. Będzie pokaz historycznych fotografii oraz cała scenografia, która wprowadzi widza w klimat czasów, w których żyła Dietrich. Będzie też jeden utwór instrumentalny, abym mogła się przebrać.

Czyli szykujesz jakiś specjalny strój?
M.U: Do tej pory zmieniałam tylko dodatki. Teraz chcę zmienić coś całkowicie. Stroje odgrywają bardzo dużą rolę w moich koncertach, ale jednocześnie chcę pokazać jak wielką rolę odegrały w tworzeniu wizerunku współczesnej kobiety. Bo przecież to Marlena wypromowała stroje męskie, pokazała, że nosząc jej można wyglądać seksownie i bardzo kobieco.

Dowiemy się podczas pokazu jakichś pikantnych szczegółów z jej życia?
M.U: Między piosenkami będą krótkie historie z jej życia. Tym razem chcę skupić się bardziej na tym, że była kobietą, matką, żoną, kochanką. A czy będą pikantne? Żeby się przekonać trzeba przyjść na koncert. Wszystkiego zdradzać nie będę.

To zdradź chociaż co Dietrich łączy z Polską?
M.U: Wątek polski w jej życiu jest bardzo widoczny. A łączy ją z naszym krajem piosenka „Czy mnie jeszcze pamiętasz” z repertuaru Czesława Niemena. Niemen kiedyś występował przed koncertami Marleny w Polsce, więc miała okazję poznać jego muzykę i spodobała jej się właśnie ta piosenka. Na tyle mocno, że poprosiła Niemena, by mogła ją wykorzystać jako swoją. Oczywiście słowa napisała już swoje. Piosenkę tą zadedykowała ojczyźnie, przeprasza nią swoją matkę, swój kraj, że go opuściła. Jest to ogólnie bardzo smutna piosenka.

Z innym repertuarem trudniej byłoby Ci wrócić na scenę?
M.U: Wiesz myślę, że po prostu podjęłam bardzo dobrą decyzję. Łączę pasję z wykształceniem i pewnie dlatego było mi może nie łatwiej, a prawdziwiej. Umiem śpiewać, znam język niemiecki, lubię Dietrich. Trafiłam też z repertuarem, ludziom się on podoba i przede wszystkim promuje język niemiecki a ja przecież jestem germanistką.

Czy w Siedlcach kobiety i mężczyźni mają równe szanse na wybicie się w sztuce?
M.U: Czy mają? Myślę, że u nas nie ma jakiejś tendencji, aby kobiety dyskryminować. Ja bynajmniej tego nie zauważyłam. Powróciłam na scenę, powróciłam do sztuki, do działalności kulturalnej. Nie spotkała mnie jakaś dziwna sytuacja, aby ktoś uniemożliwiał mi działanie w tej sferze. Myślę nawet, że wielu mężczyzn cieszy się, że takie kobiety na scenie są. Wesz, takie przebojowe i z osobowością.

Pytanie na koniec i możesz już iść.
M.U: Pytaj.

Rozumiem, że na Twój koncert, mimo tego, że poświęcony kobietom mężczyźni mogą przyjść?
M.U: Pewnie, że tak. Zapraszam wszystkich. Po prostu z okazji Dnia Kobiet chciałabym go dedykować tej ładniejszej części widowni. Teraz tak często używa się stwierdzenia kobiety kobietom, więc  ja jako kobieta też chciałabym na ten dzień zrobić coś fajnego dla kobiet.

12 marca o godz. 19. w sali teatralnej odbędzie się koncert Marleny Uziębło „The Blue Angel”. Podczas występu usłyszymy piosenki z repertuaru Marleny Dietrich. Marlenie Uziębło towarzyszyć będzie zespół w składzie: Wiesław Miadziółko (perkusja), Marek Matwiejczyk (bas), Grzegorz Uziębło (pianino), Marek Stańczuk (akordeon), Ula Somla (wokal) prowadzenia Magdalena Filipczuk. Bilety w cenie 25 zł. Już od pierwszego marca już będą bilety do nabycia w CKiS.

85 komentarzy

 1. kustosz sztuki dodano 11 lat temu

  wpadnę na pewno bo mnie to rusza i wzrusza:)

 2. arek dodano 11 lat temu

  litości !!!

 3. dawid dodano 11 lat temu

  to moja ukochana pani jak możesz !!!!

 4. aneta dodano 11 lat temu

  to rownież moja pani!!!

  😉

 5. Czekoladkaaa dodano 11 lat temu

  To też moja pani..!
  Jest świetna w swoim fachu 🙂

 6. piotrek dodano 11 lat temu

  I <3 Marlena Uziębło :]

 7. carla_bruno dodano 11 lat temu

  a ja mam wrażenie, że babka śpiewa angielską wersję niemieckiego 🙁 nie podoba mi się, ale zastrzegam że nie znam niemieckiego. tlyko tak słysze.

 8. Marikas dodano 11 lat temu

  Na pewno nie znasz języka niemieckiego, byłaś wogóle na jakimś jej koncercie ..?
  Ona śpiewa bardzo dobrze i z bardzo dobrym akcentem więc proszę abyś przemyślała to co mówisz.

 9. Ciastko,o dodano 11 lat temu

  nie znasz się i tyle naucz się niemieckiego i wtedy komentuj ! ;/

 10. Jasiek ;) dodano 11 lat temu

  Ich finde frau Uziębło ist klasse!!!

 11. Iza dodano 11 lat temu

  A co to tylko jak się zna niemiecki to się można odzywać i mieć swoje zdanie? Idąc za tą radą ciastko naucz się że zdanie zaczyna się z wielkiej litery i wtedy komentuj…
  Mi się głos pani Uziębło nie podoba, piosenki też nie, cała stylizacja też nie. Byłam na koncercie stypendialnym bo mnie koleżanka namówiła i dla mnie nic ciekawego nie było. Jedyne to ładne zdjęcia z tyłu, nudziło mi się. A piosenka w duecie z jakąś panią to był dramat. Poza tym miałam wrażenie że ma za ciasną sukienkę. I takie jest moje zdanie. Dlatego ja już na koncert pani Uziębło nie pójdę.

 12. lili dodano 11 lat temu

  ojej wzruszyła mnie twoja historia…

 13. Ciastko,o dodano 11 lat temu

  Ich finde frau Uziębło ist super!!!!

 14. Gośka dodano 11 lat temu

  Izu czemu tak uważasz..? Moim zdaniem p. Marlena ma świetny głos i przynajmniej ma się czym wykazać.Jeżeli uważasz że p. Uziębło ma słaby glos to sama spróbuj zaśpiewać i zdobyć stypendium jeżeli Ci się uda to możemy o tym pomówić 🙂 A co do ciastka to Iza ma rację to że ktoś nie umie języka to nie znaczy że nie może komentować…

 15. Iza dodano 11 lat temu

  Do Gośki
  Ale co ma mój głos do głosu p. Uziębło, bo ja nie rozumiem. Nie podoba mi się jak śpiewa i tyle. Ale nie podoba mi się tez głos Dody, Steczkowskiej i jeszcze wielu innych śpiewających. A skąd Ty wiesz czy ja stypendium nie dostałam? Ja nie rozumiem jednego, jak ktoś napiszę, że coś mu się nie podoba to od razu to idź i sam zrób. Kurna ludzie nauczcie się, że nie wszystkim się wszystko podoba na tym świecie. Życzę p. Uziębło udanego koncertu, ale nie musi mi się podobac jej głos.

 16. Gośka dodano 11 lat temu

  Wiesz dałaś tutaj sporo obelg na temat p. Uziębło. Jeżeli powiedziałaś że jej głos Ci się nie podoba to ok bo każdy ma do tego prawo, ale jednak sporo przesadziłaś przy wyrażaniu swojej opinii.

 17. Iza dodano 11 lat temu

  No chyba żartujesz, bo inaczej padnę chyba. Wiesz co to jest obelga w ogóle? Kurna ja rozumiem, że jesteś rodziną p. Uziębło (bądź samą panią Uziębło) i nie możesz krytyki znieść, ale błagam, litości.

 18. Ciastko,o dodano 11 lat temu

  Do Iza i Gosia
  Nie nie tylko jak sie zna język niemiecki można chodzić na koncerty!!!
  Ale jak ktoś myli niemiecki z angielskim to coś nie haloo!!!

 19. Aga dodano 11 lat temu

  Izu nie koniecznie Gośka musi być panią Uziębło nie uwarzasz??
  A ja zgadzam się z Gośką przesadziłąś!!!
  (oczywiście możesz sie wypowiadać)
  Ale zachowałabyś może coś do własnych przemyśleń!!!!
  ;/
  Pani Uziębło jest genialna i warto to docenić (nie chodzi mi oto że wszystko ma ci się podobać ) ale doceń ciężką pracę !!! 🙂

 20. MetaLa dodano 11 lat temu

  Każdy ma swój gust i styl. Nie można krytykować czegoś czego się nie zna…
  Pani Marlenka jest doskonała w tym co robi…
  Powiem tak: NIE ZNASZ SIĘ??!! NIE KOMENTUJ!!!!
  Swoją głupotą tylko się pogrążasz…
  Pozdrawiam Serdecznie ;D

 21. wytrawny megaloman dodano 11 lat temu

  koncert Marleny jest podany na złotej tacy i dorzuconych jest do tego mnóstwo dodatków czyli profesjonalizm jakiego w Siedlcach rzadko uświadczysz zdarza się improwizacja owszem ale wszystko dopięte jest na ostatni guzik aranżacyjnie gratuluję i nie odmówię sobie tej przyjemności by przeżyć to jeszcze raz

 22. peterman dodano 11 lat temu

  Ludzie co wy chcecie od pani Uziębło?
  Ma ładny głos i jej piosenki są świetne!
  To właśnie jest polska mentalność : komuś się chciało i umie coś robić to trzeba go zmieszać z błotem??? Oczywiście każdy ma swoje zdanie i nie każdemu musi się podobać ale nie ubliżajcie sobie( i samej p. Uziębło) dlatego że wam się nie podoba. Osobiście uwielbiam p. Uziębło i czekam na kolejny występ 🙂

 23. Klementyna dodano 11 lat temu

  Ja też uwielbiam Panią Uziębło i czekam na jej koncert.Pozdrawim wszystkich złośliwców.Obiektywna krytyka jest potrzebna,pomaga likwidować błędy.Najważniejsze,aby nie brała się z chęci zrobienia przykrości.

 24. Iza dodano 11 lat temu

  Aga – a w czym? Bo dla mnie koncert był nudny? Bo sukienkę cały czas podciągała? Bo duet był dla mnie koszmarny? I co mnie obchodzi ile p. Uziębło pracy w to włożyła. Doda pewnie więcej w swoje koncert wysiłku i pracy wkłada. I z tego powodu nie mam prawa powiedzieć, że mi się nudziło czy nie podobało?
  MetaLa – a skąd Ty wiesz czy ja się nie znam, może właśnie muzykiem jestem. I pisząc że swoją głupotą się pogrążam sama wystawiłaś o sobie świadectwo. Ja nie napisałam o nikim, że jest głupi (a to jest ubliżanie i obelga). A JA POWIEM TAK: Nie masz kultury to się nie wypowiadaj.
  I radzę zajrzeć do słownika co to jest obelga czy ubliżanie, bo jestem przerażona .

 25. carla_bruno dodano 11 lat temu

  słuchajcie bez przesady. Nikt nikogo nie obraził ludzie. nikt nie napisał, że p. Marlena jest głupia, płytka etc. ktoś napisał, że był na koncercie i nie podobało mu się z niego nic a "dramatem" nazwał utwór wuykonywany w duecie.
  Przestańcie przesadzać. Ktoś kto był na widowni po prostu zawiódł się całym show czy to coś złego?? Gusta muzyczne są różne nie panikujcie. Poza tym artysta broni się nie słowem a tym co pokazuje a w tym wypadku śpiewa. Czy wszyscy którzy tutaj zabierają głos to artyści? muzycy? błagam na pewno tak nie jest. Poza tym widać, że i ja i iza byłyśmy na koncercie stypendialnym więc wiemy co nam się nie podobało. i mamy dotego prawo. a obelgą nie nazwałabym tego co tutaj się pojawiło. Raczej obelgą jest dla mnie stwierdzenie, że Iza jest głupia, które padło od MetaLa.
  Macie widzę obniżony próg odporności na krytykę i brak Wam niestety nieco kultury pomimo tego co piszecie o innych.

 26. Klementyna dodano 11 lat temu

  Ja też byłam na koncercie i bardzo wnikliwie przyglądałam się scenie ,Pani Uziębło obciągnęła sukienkę jeden raz i to bardzo seksownie.Ja na koncert poszłam,aby posłuchać jak ona śpiewa a trzeba przyzać,że śpiewa nie gorzej niż jej prekursorka Marlena.Jeszcze raz ukłony dla złośliwców.

 27. Iza dodano 11 lat temu

  carla – widzę, że mnie rozumiesz, dzięki 🙂
  Klementyna – obciągnęła może raz, bo ja napisałam podciągnęła a to różnica 🙂 I na pewno nie raz, w innym przypadku zobaczylibyśmy biust p. Uziębło. Może dla Ciebie to złośliwe, ale ja Uziębło nie znam i nic do niej nie mam bo mnie nie interesuje zresztą.

 28. budyń waniliowy :P dodano 11 lat temu

  Dla mnie p. Uziębło ma świetną osobowość jest bardzo sympatyczna , miła itd. 😛
  Jej muzyka jest po to by uświadomić młodym ludziom, że jęz. niemiecki tez jest ważny i warto się go uczyć .;) P. Uziębło właśnie nas do tego zachęca , a jeśli wy macie takie rozumki i tego jeszcze nie rozumiecie to szczerze mi was … 🙁
  Łatwo jest komentować kogoś , a gdy by wam przydarzyła się tak szansa jak p. Marlenie to na pewno by wam woda sodowa strzeliła i wyobrażalibyście siebie za jakieś super gwiazdy ze stypendium… Mówiąc szczerze znam panią Marlenę od nie dawna ale wiem to , że jest normalną osobą bardzo miłą i na pewno w swą prace wkłada całe serce i wysiłek po to by udowodnić ludziom idee jęz. niemieckiego :] A to że macie jakiekolwiek uwagi, że wam się nie podoba i takie rożne (już nie będę pisać bo to przykre) to macie do tego prawo , ale lepiej zachowajcie to dla sb !!! Bo w życiu jest tak , że jednemu się uda , a drugi z zazdrości zrobi wszystko żeby tą osobę nawet w najmilszy sposób jakoś oczernić(urazić) 😛
  Pozdrowienia dla p. Marleny Uziębło

  PS. Jest pani świetną i moją ulubioną nauczycielką . I śpiewa pani bardzo ładnie 🙂

 29. Klementyna dodano 11 lat temu

  Iza jeżeli chodzisz na koncerty tylko po to,aby pdglądać czy występującej przypadkiem nie wyskoczy biust z kiecki to ty nazywasz się Izek,bo kobieta zauważyła,że obciągneła.hi,hi

 30. Kaarmell dodano 11 lat temu

  Zgadzam się z budniem 😉
  Iza: piątek, 4 Marzec 2011, 10:29 Aga – a w czym? Bo dla mnie koncert był nudny? Bo sukienkę cały czas podciągała? Bo duet był dla mnie koszmarny? I co mnie obchodzi ile p. Uziębło pracy w to włożyła.
  Skoro twierdzisz że znasz się na muzyce to, to ile pracy w to włożyła powinno cię zaintereswać nie uważasz ???
  pozdro. dla p .Uziębło 😉

 31. lili dodano 11 lat temu

  Jzunia z "Teatru Es "to nie może przeboleć biedactwo…
  Ładnie to się tak podlizywać do Milenki Madziar!?

 32. Iza dodano 11 lat temu

  Kaarmell: Nie napisałam, że się zam, ani że się nie znam. Bo to nie jest ważne aby stwierdzić czy coś jest dla mnie dobre czy nie. Nie sądzę, że wszyscy kochający p. Uziębło na muzyce się znają, a ci którym jej głos się nie podoba nie mają z nią nic wspólnego.
  Nie wiem czemu jak mi się nie podoba to mam to zachować tylko dla siebie. Trochę pokory, nie wszystkim wszystko pasuje, a jeśli p. Uziębło i jej wielbiciele tak strasznie płaczą bo ktoś mówi że ma brzydki głos to dajecie reklamę wtedy będziecie mogli (tak było podczas wyborów z tego co pamiętam) zastrzec, że pod reklamą nie można mieć negatywnych komentarzy.
  Klementyna: wiesz siłą rzeczy na koncertach patrzy się na wokalistów, a jeśli co chwile ktoś podciąga sukienkę to nie da się tego nie zauważyć, bo zaczyna to wkurzać. Wystarczy kupić sukienkę która pasuje, a nie jest za mała.
  Lili: nie jestem z teatru es, ani nie jestem związana z CKiS, ale p.Uziębło przy Milenie Madziar nie istnieje szczerze mówiąc.

 33. lili dodano 11 lat temu

  do Marleny Uziębło to się mówi " Pani " kochana Izuniu!!!!

 34. Klementyna dodano 11 lat temu

  Przepraszam,że zapytam,Kto to jest Pani Milena Madziar,bo nie słyszałam nic o niej w Siedlcach.?,

 35. Kaarmell dodano 11 lat temu

  Iza: sobota, 5 Marzec 2011, 12:45
  a jeśli p. Uziębło i jej wielbiciele tak strasznie płaczą bo ktoś mówi że ma brzydki głos

  Skąd niby wiesz, że Pani Uziębło płacze ?
  Może ją to nie obchodzi co wy tu piszecie
  😉

 36. Iza dodano 11 lat temu

  Klementyna
  To jeśli Ty nie wiesz kim jest Milena Madziar to wybacz ale nie mamy o czym ze sobą rozmawiać, bo ja (która według zwolenników Uziębło nie ma prawa oceniać jej głosu) orientuję się w artystach i "artystach" naszego miasta. Właśnie po to by potem mieć prawo mówić co sadzę o konkretnym głosie.
  Kaarmell
  Nie rozśmieszaj mnie… mam z p. Uziębło wspólną znajomą, która co nieco chlapnęła jak bardzo się nie przejmuje 🙂
  A strasznie mnie rozbawia, że po każdym moim wpisie od razu wielbiciele się tak pojawiają.

 37. Klementyna dodano 11 lat temu

  Uświadom mnie trochę,zamiast zaraz wylewać jad i oceniać moją wiedzę nt.siedleckich artystów.Przybliż mi postać Pani Mileny,bo nie miałam okazji zapoznać się z jej twórczością.Chyba nie jest to konieczne,abym znała wszystkich.Panią Marlenę znam,bo ładnie opowiada o swoim koncertach w czasopismach lokalnych i radiowęzłach.Mnie oprócz kiecki i jej rozmiaru w koncercie Pani Marleny urzekła ładna oprawa,ładne rekwizyty,głos solistki,narracja,zespół.Widać było,że podeszła do tematu profesjonalnie.

 38. Kaarmell dodano 11 lat temu

  A ja znam Panią Uziębło osobiście, i wiem że ją to nie obchodzi Izuniu ;p

 39. carla_bruno dodano 11 lat temu

  Cześć IZA!!! Widzę, że Cię tutaj ci mili, sympatyczni państwo chcą zagryźć. Pamiętaj zatem: nie znasz niemieckiego – nie możesz oceniać wokalistki, nie jesteś muzykiem – nie możesz oceniać występu, nie jesteś projektantką – nie oceniaj kiecki wokalistki. Generalnie nie pisz TUTAJ!!!! bo nie może Ci się nie podobać to wspaniałe szoł.
  Ja na przykład napisałam, że nie podoba mi się jak śpiewa po niemiecku choć sama języka nie znam i ktoś mi napisała, że na pewno nie znam niemieckiego i pyta czy byłam na koncercie 🙂 Tutaj nie dyskutuj. Ci ludzie nie czytają tego co piszesz 😀 albo nie czytają ze zrozumieniem.
  do Klementyna – byłam na koncercie – kiecka ładna, ale niedopasowana, rozpraszała uwagę, ale to nauka na przyszłość i to konstruktywna krytyka. Twój wpis o obciąganiu – nie bardzo go rozumiem, ale jesteś żałośnie wulgarna jeśli piszesz o tym co mi się skojarzyło po Twoim wpisie.
  do budyń – p. Uziębło śpiewa żeby zachęcić do nauki języka niemieckiego? no to jak dlatego śpiewa to nie ma czego od niej wymagać – jak na takie pobudki jest naprawdę świetna. co innego gdyby śpiewała, bo umie a tak to naprawdę jest dobrze. Poza tym – nie lubię jak ktoś nie zna mnie i twierdzi co by się ze mną stało, że woda sodowa itp.
  do Kaarmell – słuchaj Mandaryna i Gosia Andrzejewicz w swoje występy też wkładają dużo pracy, a dla pani Zapendowskiej to beztalencia – nie porównuję osób ale to dowód na to, że dla tych co się znają albo się ma talent albo nie a szoł i praca włożona w koncert to nic.
  do lili – nie wiem dlaczego od razu łączysz kogoś komu nie podobał się występ p. Uziębło z Teatrem ES?? A może Iza jest starsza niż Ty lub p. Uziębło? Patrzyłeś/aś w dowód?? Ludzie nie błaźnijcie się… Skoro do p. Uziębło mówi się Pani to się mówi a nie pisze a my piszemy a nie mówimy. A jeśli chodziło Ci też o pisownię to sam/a się do tego stosuj, bo na razie jedziesz po Twoim zdaniem ARTYSTCE per TY a to brak kultury.
  do Klementyna – p. Milena Madziar (ze strony VII Festiwalu Kultury Żydowskiej, na którym wystawiła spektakl W Tancbudzie Tango): "absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, od dziesięciu lat działa w siedleckim Teatrze „ES” jako aktorka i instruktor teatralny. Jest laureatką wielu przeglądów, festiwali piosenki poetyckiej i aktorskiej w całej Polsce." Milena Madziar to także laureatka nagrody Wawrzyn Siedlecki za 2009 rok, więc widzę, że z Siedlcami masz tyle wspólnego co ja z Bejrutem.
  do Kaarmell – to wydaje się, że znasz ją średnio: "Marlena Uziębło:
  21-01-2011 o 01:57 Ludzie ! czy wyście pogłupieli.. to mój trzeci występ na scenie po 10 latach przerwy ..Jesteście bandą kompleksiarzy … POZDRAWIAM MARLENA UZIĘBŁO" skoro ją tak znasz to pewnie wiesz gdzie to napisała po negatywnych komentarzach, prawda? No chyba że miesiąc później już się tak nie przejmuje. I tym optymistycznym akcentem… KULTURALNIE się z Państwem pożegnam…. 😀

 40. Klementyna dodano 11 lat temu

  Przepraszam że,nie słyszałam o takiej szacownej osobie.Widziałam rozczuchraną kobietę w" życiu sieleckim",No właśnie mówili,że coś śpiewa po żdowsku,ale nie skojarzyłam z takimi tytułami i zasługami.

 41. ??? dodano 11 lat temu

  Zdecydowanie zgadzam się z carla_bruno a tak wogóle to zdaje mi się że Klementyna, Karmel i Ciastko to ta sama osoba która niszczy komenty tych którym nie podoba się głos p. Uzięębło 😛

 42. !!!!! dodano 11 lat temu

  A mnie się zdaje,że Iza,Karla Bruni i pytajnik to zawistna paździora,-oczywiście jedna ,ale w trzech osobach.

 43. carla_bruno dodano 11 lat temu

  A mi się wydaje, że "!!!!!" i Klementyna to ta sama osoba. Klementyna to nic złego komentować pod różnymi nickami… ale mądrzej by było gdybyś w momencie podpisywania się jako "!!!!!" podczas komentowania przy znakach interpunkcyjnych stawiała spację a nie tak…
  Jak mawiała moja śp. babunia: "POMYŚLUNKU TROCHĘ"
  cze

 44. Iza dodano 11 lat temu

  !!!!! – Jeśli tak Tobie się wydaje to przypuszczam, że wszyscy pozostali to też jedna i ta sama osoba, włącznie z Tobą 🙂 Bo ja o tym nie pomyślałam wcześniej, ale teraz jestem pewna 🙂
  Pozdrawiam calrę – super podsumowałaś ostatnim zdaniem i jak widać trochę się głupio komuś zrobiło bo nie wysuwa kolejnych bzdurnych argumentów 🙂 Chyba ktoś sam ma kompleks….

 45. !!!!! dodano 11 lat temu

  A ja pozdrawiam Carlę ,Izę,Klementynę i wszystkie inne niczki miałem co czytać całą niedzielę,Co za wyszukany styl,ortografia,styl.Cały przekrój polskiej podstawówki.Dzisiaj miałem klasówkę więc dopiero co zajrzałem.he:)

 46. Obiektywna Obserwatorka dodano 11 lat temu

  Nie mam nic do pani Marleny, ale jej parcie na szkło, jej posty na Facebooku i najprawdopodobniej zachwyty nad sobą tutaj pod tym tekstem świadczą tylko o tym, że ma kobieta kompleksy. Pani Marleno niech Pani śpiewa, ale przestanie uprawiać ten lans na wszystkich możliwych stronach internetowych.

 47. lili dodano 11 lat temu

  kobieto! co ty piszesz ..sama masz kompleksy…ona jest ładna , zdolna i inteligentna ,a ty zapewne brzydka i tępa!

 48. carla_bruno dodano 11 lat temu

  Obiektywna – daj spokój. Nie pisz tak, bo zaraz będziesz zniszczona. Kilka z tych osób to jacyś talibowie.

 49. moombik dodano 11 lat temu

  o czym wy tu dyskutujecie ?
  Przecież Ona jest świetna,
  a jej "aksamitny" głos wymiata na scenie i widowni

  po angielsku jeszcze lepiej kaleczy niż
  po niemiecku
  Byłem ostatnio na koncercie Limbos'a, a tu wychodzi
  "Marlenka" i zaczyna w inglisz
  wprawdzie nie w swojej tonacji, ale co tam nikt nie zauważy
  przemęczyła jakoś, a publika pełna konsternacja
  i brawka zebrała, wszystko zawodowo
  po zaśpiewie autoreklama spoko
  do centrum zaprasza itd. zero kompleksów
  tak trzymać
  i nie krytykujcie,
  bo tupet i pewność siebie ma prawie jak u zawodowej artystki

 50. Bystry Obserwator dodano 11 lat temu

  Pani Marleno! Wywołała Pani swoim koncertem i artykułami w prasie i mediach wielkie poruszenie.W Polsce ludzie ambitni są niszczeni.Te wpisy wcale mnie nie dziwią.Proszę się nie przejmować i dalej kontynuować swoje dzieło.Miernota zawsze zostanie miernotą.Tyle jej co sobie popisze, i wyleje złość i zazdrość.W oczy by tego nie powiedział/a, to hipokryci.

 51. carla_bruno dodano 11 lat temu

  wiedziałam, że na tym się nie skończy – Klementyno – Obserwatorze proszę spacje, spacje, spacje – no chyba że 3 osoby na 6 stałych komentatorów o nich zapominają. Poza tym to nie swoim występem wywołała takie poruszenie tylko przesadne komentarze wychwalające ją pod niebiosa. I w zasadzie obrażanie ludzi z innym zdaniem a to różnica.

 52. Bystry Obserwator dodano 11 lat temu

  Każdy pisze jak potrafi, Nie ucz ojca ..Nie baw się też w… dedektywa, bo tym się zajmuje Ojciec Mateusz. Podpisz się imieniem i nazwiskiem wtedy powiem, że masz klasę. Ja sobie robię na tym forum za trolla . . .ha, ha 🙂

 53. lili dodano 11 lat temu

  ale słoma z butów wam ludzie wychodzi!!! wiocha!!!

 54. Wasz wychowawca dodano 11 lat temu

  Pani Lili nie obrażaj Pani znakomitej części Narodu:) Na wsi panuje pełna kultura:) Nie wylewają sobie pomyj na głowę, jak to robi miejska klasa średnia. :)Pomyjami karmią świnie. Jak czytam wasze komentarze robi mi się słabo z wrażenia. Naprawdę jestem osobą neutralną 🙂 Z ciekawości obserwuje jak zachowują się młodzież na forach, jak wzajemnie się do siebie odnosi.. Przykre spostrzeżenie. :)))

 55. Nie ważne kto! dodano 11 lat temu

  Po waszych jakże ciekawych wypowiedziach (zwracam się zwłaszcza do Izy i carli_bruno ) myślę, że dajcie se siana. Rozwikłała się między wami jakaś chora kłótnia. Oczywiście każdy ma prawo do wypowiadania się i nie każdemu to musi się podobać. Ale droga carla_bruno swoim tekstem "carla_bruno: sobota, 5 Marzec 2011, 20:35 do budyń – p. Uziębło śpiewa żeby zachęcić do nauki języka niemieckiego? no to jak dlatego śpiewa to nie ma czego od niej wymagać – jak na takie pobudki jest naprawdę świetna. co innego gdyby śpiewała, bo umie a tak to naprawdę jest dobrze." powaliłaś mnie. Najpierw krytykujesz p. Uziębło głos, strój etc., a potem, gdy dowiadujesz się, iż śpiewa dla rozpowszechniania jęz. niemieckiego nagle uważasz, że jak na takie zajęcie jest bardzo dobra. Takim stwierdzeniem wcale nie uważasz, że p. Marlena jest dobra.
  Oświecę cię teraz.
  Gdyby p. Uziębło nie była naprawdę dobra w tym co robi, to wierz mi nie dostałaby stypendium i nie zostałaby wybrana do takiego zadania. Nikt nie chciałby organizować występów tej artystki, a także nikt by na nie przychodził.
  Nie mogę się już doczekać sobotniego koncertu p. Marleny, która moim zdaniem jest genialna. Pozdrawiam wszystkich wypowiadających się oraz
  p. Marlenę Uziębło.;)

 56. Kaarmell dodano 11 lat temu

  Ha ha ha ale im pocisnęłeś/aś xD
  Teksty Izy i carli_bruno mnie rozśmieszają
  Weeehehe macie teksty jak rolnik w taczce ;D

  pozdrooooooo 🙂

 57. Głos Kultury dodano 11 lat temu

  Kultura dyskusji powinna obowiązywać. Pani Marlena jako nauczycielka powinna dać dobry przykład i nie uczestniczyć w pyskówkach na forach internetowych ( Nie ma Pani klasy !). To samo Pani robi na innych forach. Trudno uwierzyć, że to fani tak zaciekle Panią bronią. Ostatnio dużo się o Pani mówi, ale również w negatywnym świetle, że chce być Pani wszędzie, nagabuje dziennikarzy żeby ciągle Panią prezentowali. Straszna pycha…

 58. carla_bruno dodano 11 lat temu

  do "Nie ważne kto!" – to pozwól, że ja Cię oświecę: oczywiście, że nie uważam, że p. Uziębło jest dobra. Napisałam, że nie podoba mi się jak śpiewa. Mój tekst do "budynia" miał dla mnie takie samo znaczenie jak słowa: "p. Man….yna śpiewała tylko po to żeby stać na scenie obok swojego męża Michała W.? no to jak dlatego śpiewa to nie ma czego od niej wymagać – jak na takie pobudki jest naprawdę świetna… co innego gdyby śpiewała, bo umie a tak to naprawdę jest dobrze, przecież do tego żeby stać obok niego nie trzeba mieć głosu". Poza tym przypominam Ci, że koncert stypendialny był za darmo. Sama p. Uziębło po nim powiedziała, że wg niej tak duża widownia to raczej efekt właśnie "darmowości" koncertu, więc może tonuj zapędy, dobrze?
  do Kaarmell – możesz Ty mnie z kolei oświecić jakim to tekstem Cię tak rozbawiłam? Nikogo nie obraziłam. Nie napisałam, że kogoś uważam za brzydkiego i tępego, nie nazwałam nikogo hipokrytą, wiochą i kompleksiarzem ani, że ma teksty jak "rolnik na taczce" (tak na marginesie co to w ogóle za tekst? jakieś powiedzenie ludowe". Przeciwnie. Nie chcę się tutaj lansować :D, ale przyznam, że mój znajomy z pracy nie wiedząc, że carla_brunto to ja powiedział "ale im ktoś przys..ł 😀 Pozdrawiam Pawulona przy tej okazji 😀
  Rozumiem, że może się Wam nie podobać moje zdanie, ale nie wiem skąd w Was ta nienawiść wręcz dla opinii innych. Nie tolerujecie komentarzy negatywnych dotyczących koncertu, wprost obrażacie ludzi którzy się wypowiadają nie po Waszej myśli a jednocześnie zarzucacie wrogość do p. Uziębło. Wyglądacie na trochę niepoważnych i śmiesznych w tej całej sytuacji i tak naprawdę to Wy tworzycie wyjątkowo złą opinię na tym portalu wokalistce, bo teraz osoby czytające to wszystko myślą, że p. Uziębło pojawia się pod różnymi nickami, nie potrafi przyjąć krytyki i ma kompleksy. Wystarczyło napisać: "rozumiem, że komuś nie podobał się koncert, ale moim zdaniem kobieta ma talent a przerwa w śpiewaniu i obyciu ze sceną, którą teraz możecie dostrzegać wkrótce zniknie. cieszmy się tym, że są ludzie w Siedlcach mający odwagę wyjść po latach na scenie i bez kompleksów zaśpiewać." i pewnie wtedy część osób przyznałaby Wam rację".

 59. znajoma dodano 11 lat temu

  Tak się składa, że znam Marlenę bardzo dobrze. Wiem, że jest bardzo zajęta i nie ma czasu wysiadywać i wypisywać głupot na forach. Zastanawia mnie komu tak bardzo zależy, aby jej dołożyć i włożyć w usta teksty o których nawet nie wie, że są wypisywane. Carla_Bruno jest wyjątkowo zainteresowana-chyba konkurencja. Głos Kultury zupełnie bez kultury.

 60. znajoma dodano 11 lat temu

  Czy zaczęła obowiązywać cenzura ? Widać jak na dłoni, że to zwykła nagonka na Marlenę.

 61. znafca stuki dodano 11 lat temu

  to już w sobotę o Boże ale będzie jazda!!!

 62. Pracownik CkiS dodano 11 lat temu

  Mam tylko cichą nadzieję, że Pani Marlena nie będzie organizowała koncertu promocyjnego co miesiąc i zamęczała nas nieustannie sobą na portalach ewentualnie w radiach i wizjach.

 63. znajomy dodano 11 lat temu

  Do pracownika CkiS:
  nie martw się nierobie !!! już niedługo Cię powiozą …koniec pozorowania i pierdzenia w stołki!!! Radzę się powoli udać do urzędu pracy…

 64. analfabeta dodano 11 lat temu

  Ludzie!
  Czy wymyślicie, że jak ktoś coś robi dobrze to trzeba od razu po nim jeździć?

 65. nick nie jest ważny :] dodano 11 lat temu

  Mi osobiście bardzo się podoba jak pani Uziębło śpiewa.
  Jest to taka plamka kultury w świcie opanowanym przez kina.
  Do p. Uziębło:
  -Tak trzymaj! Niech pani nie zważa na komentarze kogoś kto siedzi przed komputerem i obraża innych bo sam nie ma żadnego talentu. :]

 66. Junior dodano 11 lat temu

  Odwalcie się od pani nie znacie ją i gadacie . Ja nie znam panią na żywo ale widziałem pani koncert, bardzo ładnie śpiewała a wy ho-boćki jej po prostu zazdrościcie talentu . Szkoda mi was!!!!! Macie po prostu narąbane w głowie. Nie umiecie dostrzec talentu. A i jeszcze do pani – jest pani świetna i niech nie patrzy na opisy tych egoistów.

 67. siedlczanin dodano 11 lat temu

  Mam małe pytanie co wy chcecie od p. Uziębło???
  Jest utalentowanym mieszkańcem naszego miasta i uważam, że powinniśmy promować naszą szanowną panią Marlenę, a nie obrażać ją, zwłaszcza, że tak pięknie śpiewa.

 68. znafca stuki dodano 11 lat temu

  marlenko śpij spokojnie bo już jutro występ na którym to pokażesz jak się trza zachować na scenie a robisz to fenomenalnie czekamy i trzymamy kciuki

 69. Lola dodano 11 lat temu

  Nie mogę się doczekać koncertu 🙂 Widziałam już koncert stypendialny i był super. Muzycy pokazali klasę, Marlena wcieliła się świetnie w rolę i stworzyła klimatyczny spektakl, duet wokalny i utwór z akordeonem to super pomysł. Gratuluję i czekam na jeszcze! 🙂

 70. Meloman dodano 11 lat temu

  Byłem dzisiaj na Pani koncercie.Jestem pełen podziwu dla Pani talentu.Rzadka barwa głosu,uroda ,swoboda sceniczna.Moje uznanie.

 71. lans i sodówka dodano 11 lat temu

  Pani Uziębło jest jednoosobową fanką swojego fan klubu. Było to widać po ostatnim koncercie na który jakoś nikt drzwiami i oknami się nie pchał. Ludzi było mało i dużo krytycznych uwag.

 72. namolna mucha dodano 11 lat temu

  Czepiasz się i czepiasz Pani Marleny. Jesteś jej jenoosobowym krytykiem. Skoro widziałaś /eś to po co tam byłaś/eś, przecież było wszystko nie halo. Jeżeli jesteś osobą, która pracuje w CKiŚ ,to psucie opinii jest obrzydliwe. nawyk z poprzedniej epoki.Ja byłem widziałem, było dużo osób. Koncert był piękny. Życzę wszystkim osobom, które będą przdstawiać swoje projekty na tej scenie, aby mieli taką frekwencję i aplauz. Nadwornym krytykom życzę pocztania dobrej literatury na temat " Jak przełknąć cudzy sukces"

 73. Obiektywny dodano 11 lat temu

  Trochę samokrytyki Pani Marleno.

 74. namolna mucha dodano 11 lat temu

  Marlena teraz smacznie śpi, zmęczona po ciężkiej pracy, którą włożyła w organizację koncertu. Jeżeli ktoś przekreśla jej ciężką pracę jest bardzo nieobiektywny. A tak na marginesie do dzisiaj nie wiem jakie błędy popełniła Pani Marlena , jakoś o projekcie nikt z oponentów konkretnie nie pisze. Krytyka dla krytyki.

 75. Hahahaha dodano 11 lat temu

  O k….a jakie to żenujące – "Marlena teraz smacznie śpi……". I oczywiście nieobiektywny jest tylko ten kto piszę że mu sie nie podoba, a ten co sie zachwyca jest obiektywny hahahahahahahaha……
  A błędy? Poczytaj komentarze ze zrozumieniem bo dużo ich wymieniono. Jak ktoś jest mądry to z krytyki coś wyniesie, jak głupi to się obrazi.

 76. fan dodano 11 lat temu

  I co dalej pani Marleno.Kiedy kolejne koncerty?Całe miasto i okolice nie mogą się już doczekać.Z koncertu na koncert frekwencja publiczności będzie rosła.Kariera czeka, jest na wyciągnięcie dłoni.

 77. Namolna mucha dodano 11 lat temu

  Twój śmiech jest nieszczery i wulgarny. Skoro jesteś takim wytrawnym znawcą tematu powinieneś Pani Marlenie udzielić korepetycji. Myślę, że na miejscu Pani Marleny narobiłbyś w pory , po pierwszym takcie muzyki. Śpiewać każdy może…..ale najpierw trzeba wyjść i zaśpiewać przed publicznością , a tu potrzebna wrodzona odporność psychiczna. Niestety trema obezwładnia. 🙂

 78. ąmadyna dodano 11 lat temu

  Widza g… obchodzi ile biedna artystka włożyła pracy w organizację koncertu.Ważne jest co pokazuje na scenie.Gdzie jest jej warsztat artystyczny,bo kreuje się na wielką gwiazdę,a jest tylko niedouczoną śpiewaczką,o choreografii nie wspomnę.

 79. Namolna mucha dodano 11 lat temu

  Od tego jest CKi S ,aby wszelkiej pomocy udzielić. Z tego wynika, że instytucja ta nie funkcjonuje prawidłowo. Ma nadwornych krytykantów a brakuje jej fachowców. O ile wiem Pani Marlena występuje jako amator a nie jako profesjonalistka i chyba o to chodzi w tej wrzawie, że przyćmiewa tych szkolonych.

 80. śpiewak dodano 11 lat temu

  Powiem tak choć śpiewam zawodowo, to i tak nie zrobobiłym tego lepiej od Marleny. To co robi zasługuje na szacun zupełny a Ci co to krytykują niech sami się wezmą do roboty bo konkurencji to Marlena w Siedlcach nie ma, a jeśli jest to miernota o czym świadczą te zawistne wpisy. Też kiedyś przejmowałem się opiniami, niepotrzebnie. Robić swoje i kochać to co się robi a tak właśnie robi…? No kto? Podpowiedzcie bo ja wiem ale nie powiem bo konkurencja warczy:)

 81. znajoma dodano 11 lat temu

  Błagam człowieku, Czy chcesz mi powiedzieć ,że w CKiS uczą warsztatu artystycznego . Mamy cichą , nadzieję ze Pan Mariusz wszystko zmieni i zatrudni prawdziwych fachowców i skończy się ten wieloletni kabaret..To ma być teatr , a nie akademia szkolna!!! Ludzie otwórzcie oczy i nie piszcie już o żadnych warsztatach. Marlena ma ogromny potencjał artystyczny i na pewno się już więcej nie zmarnuje..

 82. oczarowany dodano 11 lat temu

  Dziękuje Pani Marleno za piękne wdowisko wokalno -artystyczne. W dzisiejszych czasach gdy w telewizji pokazywane są głupowate kabarety, młodzież ekscytuje się słabym repertuarem kinowym i słucha mało ambitnej muzyki, po pani koncercie wraca nadzieja, że jeszcze nie wszystko stracone, że ocaleje to co wartościowe i piękne.

 83. Lola dodano 11 lat temu

  Było super!!!!!!!!! Niezapomniane doznania artystyczne. Dziewczyny ślicznie zrobione, wszystko fantastycznie brzmiało. Czekam na kolejną odsłonę!!!!!!!!!!

 84. fanka dodano 11 lat temu

  Lubię ten rodzaj muzyki, Pozdrawiam cały zespół artystyczny. Narratorka była super no i akordeonista. Pani Marleno całuski!!!!

 85. Pykacz dodano 10 lat temu

  Zasadził bym tego kulfona na korzeń:P

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?