SPIN

18.III. Koncert Chóru Aleksandra Pustovalova

Aneta Borkowska poniedziałek, 28 lutego 2011, 12:25 Wydarzenia, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 18 marca (piątek) o godz. 19. na koncert CHÓRU ALEKSANDRA PUSTOVALOVA.  Usłyszymy dynamiczne, marszowe pieśni wojskowe, rzewne pieśni rosyjskie i ukraińskie oraz ballady ludowe.

ab

2 komentarze

  1. TakiSobieGość dodano 11 lat temu

    Chór Aleksandra Pustovalova ma na plakacie pięcioramienną czerwoną gwiazdę – symbol armii, która przez ponad pięćdziesiąt lat okupowała nasz kraj. Ciekaw jestem, co by było, gdyby przyjechał do nas chór armii niemieckiej i reklamował swój występ plakatem ze swastyką. Już widzę te głosy oburzenia, wołania o promocji nazizmu itp. A czerwona gwiazda jakoś nikomu nie przeszkadza… A przecież zbrodnie Hitlera popełniane na ziemiach okupowanych przez żołnierzy ze swastyką nie były wcale większe od zbrodni Stalina popełnianych na ziemiach okupowanych przez żołnierzy z czerwoną gwiazdą. Kiedy my przejrzymy wreszcie na oczy???

  2. bredzik dodano 11 lat temu

    No właśnie, to może z okazji zbliżającej się rocznicy katastrofy smoleńskiej ? Jakoś nie chce mi się płacić 100 złotych za słuchanie pieśni radzieckich.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?