SPIN

ZAPROSZENIE: Szukasz Pracy? Szukasz Pracownika? Przyjdź na Galerię Pracy (NASZ PATRONAT)

Aneta Borkowska wtorek, 1 marca 2011, 13:10 Aktualnie, Wydarzenia

Czym jest Galeria Pracy? To impreza podobna do targów pracy, ale tym razem to nie pracodawca będzie przedstawiał swoją ofertę tylko poszukujący pracy będą się reklamować i „sprzedawać” swoje umiejętności.

Jak? Zarówno bezrobotni jak i osoby poszukujące nowej pracy powinni zgłosić się do organizatorów telefonicznie – 609-346-123 lub mailowo – sekretariat@strychpolska.pl lub na godzinę przed imprezą, czyli o 9. rano. Zainteresowani mogą przesłać swoje CV (jeżeli nie mają to organizatorzy pomogą je zrobić). Każdej osobie zostanie zrobiona tabliczka z krótką informacją o najważniejszych jej cechach. Zaproszeni pracodawcy będą podchodzić do osób które ich czymś zainteresują, zarówno umiejętnościami, jak i wyglądem czy charakterem. Z każdą osobą będą mogli porozmawiać kilka minut, jeżeli zobaczą że jest to osoba dla nich, wtedy biorą od takiej osoby CV i mogą od razu umówić się na spotkanie. Dzięki temu pracodawca będzie mógł na rozmowy kwalifikacyjne zaprosić tylko wybrane osoby. Nie straci kilku dni na żmudny proces rekrutacyjny, zaś pracownik nie będzie szedł na próżno, gdy okaże się, że praca nie spełnia jego kwalifikacji.

Galeria Pracy odbędzie się 5 marca (sobota) w Szkole Podstawowej nr 4 (ul. 10-Lutego 18) w godzinach 10-12. Organizatorem jest Strych Polska.

opr. ab

2 komentarze

  1. stock dodano 11 lat temu

    Genialne
    Wygląda to na normalny targ niewolników. Będą tak chodzić z przyczepionymi kartkami i co ….. Coś tu z daleka cuchnie! Najprawdopodobniej firma buduje sobie bazę danych.

  2. Kolejny inteligentny inaczej ! (najprawdopodobniej) dodano 11 lat temu

    Najprawdopodobniej może ktoś chciał wreszcie coś zrobić dla tych ludzi, a najprawdopodobniej ktoś komu się dupy ruszyć nie chce z domu siedzi i najprawdopodobniej komentuje 🙂 najprawdopodobniej oczywiście to piszę, bo najprawdopodobniej siedzę przy komputerze 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?