SPIN

LUZ na Krajowych Mistrzostw IDO Jazz Dance i Modern

Aneta Borkowska poniedziałek, 7 marca 2011, 12:53 Kultura, Wydarzenia
Wicemistrzowie Polski 2011 - Urszula Jasnowska i Bartosz Woszczyński Fot.AB

Wicemistrzowie Polski 2011 - Urszula Jasnowska i Bartosz Woszczyński Fot.AB

W poniedziałek siedleccy tancerze z Alternatywnego Teatru Tańca i Formacji Tańca Nowoczesnego „Luz” wrócili z trwających cztery dni (3-6 marca) w Tarnowie Podgórnym  Krajowych Mistrzostw IDO Jazz Dance i Modern. Były to eliminacje Mistrzostw Świata i Europy, w których udział wzięło blisko 70 klubów tanecznych z całego kraju.

Tancerze z Luz-u kilkakrotnie stanęli na najwyższym podium uzyskując tytuły mistrzowskie w następujących kategoriach wiekowych i tanecznych:
Mistrzowie Polski 2011 – Formacja Jazz Dance dzieci do 11 lat,  
Mistrzowie Polski 2011 – Duety Jazz Dance dzieci do 11 lat – Katarzyna Grabarczyk i Łukasz Dmowski,
Wicemistrzowie Polski 2011 – Formacja Jazz Dance powyżej 16 lat,
Wicemistrzowie Polski 2011 – Mini Formacja Jazz Dance powyżej 16 lat w składzie: Karolina Cabaj, Urszula Jasnowska, Igor Leonik, Kinga Lubelska, Paulina Myrcha,  Żaneta Płudowska,  Bartosz Woszczyński,
Wicemistrzowie Polski 2011 – Mini Formacja Jazz Dance dzieci do 11 lat w składzie: Łukasz Dmowski, Katarzyna Garbarczyk, Julia Głuchowska,  Kinga Mańkowska, Adriana Moskwiak, Anna Solka, Wiktoria Urban,
Wicemistrzowie Polski 2011 – Duety Jazz Dance powyżej 16 lat – Urszula Jasnowska i Bartosz Woszczyński,  
Wicemistrz Polski 2011 – Soliści Modern powyżej 16 lat – Igor Leonik,
Wicemistrz Polski 2011 – Soliści Jazz Dance dzieci do 11 lat – Łukasz Dmowski,
II Wicemistrzowie Polski 2011 – Mini Formacje Modern powyżej 16 lat w składzie: Karolina Cabaj, Urszula Jasnowska, Igor Leonik, Paulina Myrcha, Paula Pilarska, Żaneta Płudowska, Bartosz Woszczyński,
II Wicemistrzowie Polski 2011 – Mini Formacje Modern dzieci do 11 lat w składzie: Łukasz Dmowski,  Jan Kabat,  Kinga Mańkowska,  Adriana Moskwiak,  Anna Solka,  Wiktoria Urban,  Julia Głuchowska,
II Wicemistrz Polski 2011 – Soliści Modern dzieci do 11 lat – Jan Kabat,

W finale również uplasowali się:
– Formacja Jazz Dance juniorzy 12 – 15 lat i  Mini Formacja Jazz Dance juniorzy 12 – 15 lat, skład:  Wiktoria Andrzejczuk, Gabriela Głuchowska, Dominika Mańkowska, Adrianna Pachecka, Julia Poduch, Dominika Prokop, Natalia Wielgórska.

źródło MOK

6 komentarzy

 1. ???? dodano 11 lat temu

  "Wicemistrzowie Polski 2011 – Urszula Jasnowska i Bartosz Woszczyński Fot.AB" – taki podpis pod zdjęciem.

  Jedziemy na dół strony, a tam to samo zdjęcie wśród innych.

 2. Anonim dodano 11 lat temu

  Bo to zdjęcie z koncertu zespołu, zdjęcia z mistrzostw widocznie jeszcze nie zostały upublicznione. Nie czepiaj się nieistotnych szczegółów panie'????'.

 3. Daniela dodano 11 lat temu

  Bo to jest zdjęcie z koncertu zespołu. Najwidoczniej zdjęcia z mistrzostw jeszcze nie zostały opublikowane. Nie czepiaj się szczegółów panie '????'.

 4. klaudia dodano 11 lat temu

  A ja zgodzę się z "????". Portal powinien wyjść naprzeciw oczekiwaniom czytelników i po prostu pojechać z zespołem do Tarnowa. Tak samo karygodne było umieszczanie zdjęcia tego narciarza z jakiejś imprezy a nie zdjęcia z Oslo. Powinniście jeździć z tymi ludźmi. Masz rację "????". I w ogóle to do niczego niepodobne żeby w całym portalu na tyle setek a może nawet tysięcy informacji były dwie takie same fotki. Jesteście chyba jedyni w Polsce, którym dublują się zdjęcia. Jak Boga kocham… wstyd. Jak nie byłyście w Tarnowie to nie powinno być fotek a jak w Oslo to też nie.
  Masz RACJĘ PYTAJNIK.

 5. Gdybyś nawet dodano 11 lat temu

  jeszcze mocniej kpiła to nie masz racji.
  Zdjęcie może być ale pod nim powinien być odpowiedni podpis skąd i kiedy

 6. O matko dodano 11 lat temu

  ???? ales błysnał. A tancerzom gratuluje i zycze pozodzenia w dalszych walkach.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?