SPIN

NEWS: Koperkiewicz zastępcą dyrektora CKiS

Aneta Borkowska czwartek, 10 marca 2011, 12:31 Siedlce, Wydarzenia
Waldemar Koperkiewicz podczas odbierania nagrody ministra kultury z rąk prezydenta. Fot. AB

Waldemar Koperkiewicz podczas odbierania nagrody ministra kultury z rąk prezydenta. Fot. AB

Jak powiedział SPIN Mariusz Orzełowski, dyrektor CKiS, z dniem dzisiejszym (10 marca) Wojciech Kudelski, prezydent Siedlec powołał Waldemara Koperkiewicza na zastępcę dyrektora Centrum Kultury i Sztuki. Orzełowski dodał, że teraz zaczną się pracę nad zmianą organizacji placówki.

„Waldemar Koperkiewicz – kompozytor, pieśniarz, animator kultury, od ponad 12 lat związany z Centrum Kultury i Sztuki. Po śmierci Andrzeja Meżeryckiego kierował Teatrem ES. W maju 2009 roku został nagrodzony „Wawrzynem Siedleckim” za dokonania artystyczne. W grudniu 2010 r. został laureatem prestiżowej na Podlasiu nagrody im. Ludomira Benedyktowicza. W 2010 r. Waldemar Koperkiewicz został nagrodzony przez ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za całokształt pracy w zakresie kultury.” ( źródło: UM Siedlce)

ab

14 komentarzy

 1. Zastępca dyrektora CKiS wybrany dodano 11 lat temu

  Jak można coś wybrać z ilości: jeden

 2. radna dzielnicy dodano 11 lat temu

  Jeśli pan Koperkiewicz będzie takim zastępcą, jakim jest kompozytorem, to nie ma lepszej osoby na to miejsce. Gratuluję serdecznie i panu Waldemarowi i panu Mariuszowi!!! Tylko mam jedną prośbę, wymieńcie to pęknięte lustro w damskiej toalecie… W środku budynku jest już tak pięknie, że takie zaniedbanie po prostu nie uchodzi…

 3. siedlce moje miasto dodano 11 lat temu

  jak Pani jest radną dzielnicy tej dzielnicy co myślę to nic dziwnego ze uważa Pani że kompozytor to idealna osoba na funkcje zastepcy dyrektora, widać że w Siedlcach nie trzeba miec wykształcenia menadżerskiego, zarządzania, admnistracji, ekonomi żeby piastować funkcje dość wysoką, miejsce grajka jest na scenie a nie w fotelu ….

 4. klapa :( dodano 11 lat temu

  Facet na pierwszy rzut oka jest tak napuszony, że mam wrażenie, że zaraz pęknie. Daleko mu z postawy do kultury. Ale niestety to Siedlce – zwykły zastępca jak ksiądz na plebanii.
  Co innego pan Mariusz. Sympatyczny, uśmiechnięty.

 5. nutek dodano 11 lat temu

  Mariusz usmiechniety i sympatyczny?", …, k…, a pamietacie wybory?, i plakaty ' podziekuj kudelskiemu za korki". jestem sympatykiem PO, a raczej byłem , byłem , bo juz nie bede a wszystko wlasnie dzieki Mariuszowi, dziekuję ze mi oczy otworzyłes, nigdy juz nie zaglosuje na PO, nie zagłosuje tez na PiS , ale zawze zaglosuje na człowieka, a z jakiej parti to juz jego sprawa bedzie, dla mnie liczy sie czlowiek i jego przekonania, ale nie OBŁUDA,

 6. Też byłem w PO dodano 11 lat temu

  Tak pamiętamy wybory nutek!
  I pamiętamy tego ch..ma i nadętego buca Mariusza. Ja tam na jego twarzy w odróżnieniu od klapy (pewnie Jacka) uśmiechu nie widzę. Widzę obłudny perfidny, złośliwy uśmieszek taki sam jak u towarzysza Leszka Milera.

  Panowie z PO może złożylibyści się na żyletkę dla Mariusza, nieogolony wygląda tak obleśnie, że aż się niedobrze robi. A jak będzie stał na którymś skrzyżowaniu i próbował zmniejszyć korki, to może kogoś wystraszyć.

  A Koperkiewicz panie Jacku (klapa) jest bardzo życzliwym i sympatycznym człowiekiem. Żeby Mariusz miał choć z 1 % jego życzliwości, to byłby miłym człowiekiem.

 7. Dr dodano 11 lat temu

  Chyba ktoś zatracił wątki – w dwóch ostatnich komentarzach mowa oczywiście o M. Dobijańskim, a nie o p. M. Orzełowskim.

 8. klapa dodano 11 lat temu

  Miałem na mysli Mariusza Orzełowskiego a nie Dobijańskiego. Dobijański dla mnie nie istnieje. Zaginął w akcji rozładowującej korki w mieście 😀

 9. radna dzielnicy dodano 11 lat temu

  Nutek! Kiedy się kogoś krytykuje to trzeba wiedzieć co się robi i brać za to odpowiedzialność! Korki przed wyborami krytykował Dobijański! A co ten pan robił wcześniej w celu ich wyeliminowania, przecież był w Radzie Miasta i to nie byle pionkiem. Mariusz Orzełowski to nie Dobijański, nie myl dwóch tak różnych osób i to z przeciwnych opcji partyjnych.
  DO: SIEDLCE MOJE MIASTO daję panu Koperkiewiczowi duży kredyt zaufania, a to czy jestem z tej czy innej dzielnicy jest tu najmniej istotne!

 10. viktoria dodano 11 lat temu

  Co robi ten człowiek jeszcze w kulturze, nie można na niego patrzeć, że można tak znienawidzić człowieka po jego zachowaniu w czasie kampani wyborczej i nie tylko.

 11. nutek dodano 11 lat temu

  jejku.przepraszam wszystkich , radną dzielnicy i innych, NIGDY W ZYCIU NIE POWIEM NIC ZLEGO NA TEMAT Mariusza Orzełowskiego,ten Pan …szacun.. jak to mowia mlodsi o kilkanascie lat….niz ja. ja tylko skomentowałem zdjecie, chodziło mi o Mariusza ale nie tego tylko "tamtego" 🙂

 12. siedlce moje miasto dodano 11 lat temu

  Czy to prawda że Pan Koperkiewicz nie ma wykształcenia odpowiedniego do kierowania i pełnienia funkcji Dyrektora, ma zaledwie maturę i zarządza tak dużą instytucją? Panie Prezydencie moje gratulacje za decyzję!!! widać w Siedlcach wystarczą układy i układziki … nie ładnie … ja pracując w wawie musze znać dwa języki i mieć studia wyższe na stanowisku podrzędnym ale Siedlce to układy

 13. aktorka dodano 11 lat temu

  Do Siedlce moje miasto. Przy znajomości dwóch języków wypadałoby pisać poprawnie po polsku – nieładnie pisze się łącznie a nie rozdzielnie.

 14. stanganc@gmail.com dodano 10 lat temu

  Waldi tyle lat szukam kontaktu….jak nie masz mnie w d… daj namiar na siebie /komórka/….dwa zdania do pogadania !!!
  Stach Gancarczyk

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?