SPIN

Koleje Mazowieckie: Złe warunki były tylko na trasie Siedlce – Łuków

Beata Głozak piątek, 18 marca 2011, 21:12 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych spółka Koleje Mazowieckie odwołała cztery pociągi. Co ciekawe, zgodnie z informacjami umieszczonymi na stronie internetowej KM niekorzystna pogoda (marznący deszcz powodujący oblodzenie sieci trakcyjnej i niebezpieczeństwo jej zerwania podczas jazdy pociągu) wystąpiła tylko na trasie Siedlce – Łuków. Mimo, że pociągów relacji Siedlce – Łuków jest kilka odwołane zostały zaledwie 2.

Odwołane pociągi:

– nr 8840 rel. Łuków (4:37) – Siedlce (5:08),
– nr 8831 rel. Siedlce (4:48) – Łuków (5:19),
– nr 8830 rel. Łuków (6:03) – Siedlce (6:34),
– nr 8857 rel. Siedlce (6:48) – Łuków (7:19).

źródło: KM/opr. bg

4 komentarze

 1. michał dodano 11 lat temu

  ha ha ha może to jakiś trójkąt??

 2. nutek dodano 11 lat temu

  byłem nad ranem w tamtych okolicach, było tragicznie, nawet bardzo, samochod z postoju mi odślizgał się o 2 metry, bus z ladunkiem, było slisko, mokro , padalo i marzlo.

 3. yoda dodano 11 lat temu

  "Poloneza" rano przyciągnęła lokomotywaspalinowa

 4. JaMróz dodano 11 lat temu

  Tylko dwie pary odwołanych pociągów- albowiem tego typu sytuacja pogodowa wystąpiła w nasilonym stopniu w godzinach wczesno-porannych…Nie ma tu niestety 🙂 zasługi odważnej ekipy z KM-ów… Zwykła przyroda… i tyle A może warto napisać też o opóźnieniach "Łukowianki" która w odcinku Łuków -Sdl była prowadzona trakcją spalinową i "doznała" opóźnienia… albo o pospiesznym międzynarodowym "Polonezie" który też doznał opóźnienia… Tak sumując jakiekolwiek (normalne zresztą dla naszego klimatu) zmiany pogodowe wywołują mniejszy lub Wiekszy chaos na PKP…. Jak to mówią Pięknie …Pięknie;-) Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?