SPIN

Jesień: Nastroje nie są najlepsze

Aneta Borkowska wtorek, 22 marca 2011, 19:04 Sport, Wydarzenia
Bartosz Jesień, środkowy drużyny KPS Fot. Grzegorz Walczak

Bartosz Jesień, środkowy drużyny KPS Fot. Grzegorz Walczak

Środa, godz. 18., hala OSiR. W tym czasie KPS Siedlce będzie toczyć walkę o przejście do 2 rundy play – off. Będzie to dla nich mecz ostatniej szansy. O nastrojach w drużynie powiedział nam Bartosz Jesień, środkowy.

Bartosz Jesień: „Po ostatnich dwóch przegranych z Bzurą Ozorków nastroje w drużynie nie są najlepsze. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami mecz ostatniej szansy, zbieramy siły i mamy nadzieję, że się uda. Bardzo doskwiera nam brak Mateusza Majcherka (od red. doznał poważnej kontuzji), który jest  naszym podstawowym przyjmującym. Teraz aby się ratować trener przesuwa na przyjęcie chłopaków z ataku.  Jednak wiadomo, atakujący nigdy nie będzie dobrym przyjmującym, bo on ma inne zadanie na boisku. Niestety przez to uciekło nam trochę punków. Wierzę jednak, że zbierzemy siły i w środę wygramy, nieważne jakim wynikiem, ale ważne żeby  był dla nas szczęśliwy. Liczymy także na doping kibiców, którzy zawsze dają nam wielkie wsparcie podczas spotkań. Wierzymy, że razem damy radę pokonać przeciwnika”.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?