SPIN

INFO PRASOWE: Lidia Chojecka w siedleckim magistracie

Beata Głozak środa, 23 marca 2011, 16:16 Aktualnie, Wydarzenia

W czwartek 24 marca 2011 o godzinie 13. w Urzędzie Miasta (s.144) odbędzie się spotkanie prezydenta Siedlec Wojciecha Kudelskiego z Lidią Chojecką. Celem spotkania jest podpisanie umowy o współpracy pomiędzy panią Chojecką a UM Siedlce odnośnie promocji miasta jak też wsparcia przez miasto naszej zawodniczki w przygotowaniach do sezonu letniego.

Paweł Mazurkiewicz, rzecznik UM Siedlce

2 komentarze

  1. na złego konia dodano 13 lat temu

    Na złego konia stawia Prezydent. Chojecka to przeszłość bez perspektyw. Dodatkowo reprezentuje warszawski klub. Kto podpowiada takie decyxje Prezydentowi. Osoba odpowiedzialna w magistracie za sport – takim działaniem wykazuje "0" kompetencji.

  2. mika dodano 13 lat temu

    przebiegnij chociaż 3 km i dopiero dyskutuj człowieku, należałoby się zastanowić nad czymś więcej że my mamy rzeźników a nie trenerów; jesteś młody to wyciągną z ciebie ostatnie poty sukces trenera, a nie podopiecznego – nazwisko to kasa i tak kilka osób zrobiło dzięki Lidce; a jak nóg a jej się potknęła bo może była przetrenowana, albo w trochę gorszej dyspozycji to już i trenera nie ma, za stara jest itp, a ona właśnie teraz może pokazać że im dłuższe dystanse wybierze tym lepiej jej będzie szło bo jest w najlepszym wieku do tego; lepiej ją wspierajmy a nie krytykujemy, to jest perełka którą trzeba oczyścić

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?