SPIN

NEWS: Kolejny poślizg z budową aquaparku

Aneta Borkowska czwartek, 24 marca 2011, 14:44 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (23 marca) minął termin składania ofert na wybudowanie siedleckiego aquaparku. Niestety przetarg nie został rozstrzygnięty i wykonawcy nadal nie ma.

– Wpłynęła jedna oferta – mówi Wojciech Kudelski, prezydent. – Niestety cena była o wiele wyższa niż kosztorys inwestorski i niestety z tego względu przetarg nie został rozstrzygnięty.
Agencja Rozwoju Miasta Siedlce w najbliższym czasie ogłosi przetarg ponownie. Prezydent ma nadzieję, że tym razem uda się wyłonić wykonawcę. Unieważnienie przetargu na budowę aquaparku oznacza, że o kilka miesięcy opóźni się jego powstanie.

ab

2 komentarze

  1. basen dodano 10 lat temu

    Proponujemy przedsiębiorstwo budowlane K. Strus ponieważ pieniądze za sprzedaż byłego stadionu Pogoni dziwnie się zagubiły.

  2. Obiektywnie dodano 9 lat temu

    Słaba propozycja. Strus zajmuje się mieszkaniówką.

    A może wpływ tylko 1 oferty, to zbyt wygórowane warunki uczestnictwa w przetargu postawione przez ARMS? Czytając odpowiedzi na pytania wykonawców nasuwa się taki wniosek.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?