SPIN

NEWS: Kolejny poślizg z budową aquaparku

Aneta Borkowska czwartek, 24 marca 2011, 14:44 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (23 marca) minął termin składania ofert na wybudowanie siedleckiego aquaparku. Niestety przetarg nie został rozstrzygnięty i wykonawcy nadal nie ma.

– Wpłynęła jedna oferta – mówi Wojciech Kudelski, prezydent. – Niestety cena była o wiele wyższa niż kosztorys inwestorski i niestety z tego względu przetarg nie został rozstrzygnięty.
Agencja Rozwoju Miasta Siedlce w najbliższym czasie ogłosi przetarg ponownie. Prezydent ma nadzieję, że tym razem uda się wyłonić wykonawcę. Unieważnienie przetargu na budowę aquaparku oznacza, że o kilka miesięcy opóźni się jego powstanie.

ab

2 komentarze

  1. basen dodano 11 lat temu

    Proponujemy przedsiębiorstwo budowlane K. Strus ponieważ pieniądze za sprzedaż byłego stadionu Pogoni dziwnie się zagubiły.

  2. Obiektywnie dodano 11 lat temu

    Słaba propozycja. Strus zajmuje się mieszkaniówką.

    A może wpływ tylko 1 oferty, to zbyt wygórowane warunki uczestnictwa w przetargu postawione przez ARMS? Czytając odpowiedzi na pytania wykonawców nasuwa się taki wniosek.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?