SPORT: Fantastyczny Mistrz Maciek Staręga

Beata Głozak czwartek, 24 marca 2011, 22:38 Aktualnie, Wydarzenia

Maciej Staręga, siedlczanin wychowanek UKS Rawa Siedlce został wczoraj Mistrzem Polski 2011 w biegach narciarskich w konkurencji sprinty stylem klasycznym. 21 latek pokonał starszego i bardziej utytułowanego od siebie Macieja Kreczmera, reprezentującego klub LKS Poroniec Poronin, który wywalczył srebrny medal. Medal brązowy zdobył Paweł Klisz z LKS Klimczok Bystra. To jednak nie koniec sukcesów naszego sportowca. Podczas dzisiejszego 10 kilometrowego biegu techniką dowolną Maciek zajął 3 miejsce ze stratą 46,8 sekundy do zwycięzcy Macieja Kreczmera. Srebrny medal powędrował do Mariusza Michałka.