SPIN

POLICJA: Zatrzymani po kradzieży paliwa

Aneta Borkowska wtorek, 29 marca 2011, 14:36 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (28 marca) około godz. 20.45 policjanci zatrzymali trzech obcokrajowców, którzy zatankowali na jednej ze stacji paliwo i odjechali, nie płacąc rachunku. Jak już wstępnie ustalono, nie jest to pierwsze tego rodzaju przestępstwo z ich udziałem. Zatrzymanym grozi obecnie do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 20.30 obsługa jednej ze stacji paliw znajdujących się przy drodze krajowej 2  powiadomiła dyżurnego siedleckiej komendy, że kierowca samochodu BMW zatankował na stacji paliwa za kwotę 318 złotych i uciekł nie płacąc. Już po kwadransie policjanci z posterunku w Wiśniewie wspomagani przez wywiadowców w miejscowości Gostchorz na drodze krajowej 63 zatrzymali poszukiwany pojazd oraz podróżujących nim 3 młodych obcokrajowców. Są to mężczyźni w wieku 24, 25 i 35 lat, obecnie legalnie przebywający na terenie Polski. Podczas wstępnych czynności ustalono, że to nie pierwsze tego rodzaju przestępstwo z ich udziałem, którego dopuścili się w ostatnim czasie. Przebywającym obecnie w policyjnym areszcie sprawcom może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Jerzy Długosz, KMP Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?