SPIN

Z sesji miejskiej Skargi na działalność prezydenta oddalone

Aneta Borkowska wtorek, 29 marca 2011, 15:47 Aktualnie, Wydarzenia

Podczas piątkowej Rady Miasta Siedlce (25 marca) radni odrzucili dwie skargi na działalność prezydenta miasta uznając je za bezzasadne.

Pierwszą wnieśli mieszkańcy terenu Dzielnicy Nowe Siedlce, którzy zarzucili prezydentowi brak konsultacji społecznych związanych z budową Wewnętrznej Obwodnicy Miasta Siedlce (Etap I – ulica Północna odcinek od ulicy Kazimierzowskiej do Sokołowskiej).
Drugą złożył współwłaściciel budynku przy Pułaskiego 9, który zarzuca miastu (które jest drugim współwłaścicielem) złe zarządzanie owym budynkiem.

ab

5 komentarzy

 1. Nigdy w życiu dodano 11 lat temu

  Nic nie będę komentować .Siedlce to misto bez przyszłości i szkoda atramentu.

 2. Siedlczanin - racjonalista dodano 11 lat temu

  Ciekawe czym uzasadnili swoją decyzję nasi rajcy o odrzuceniu tych skarg. Zapewne mieszkańcy nigdy nie poznają takowego uzasadnienia. Ehhh, szkoda gadać. Gdzie ludzie mieli oczy, kiedy głosowali???

 3. efaster dodano 11 lat temu

  a ja mówiłem, pisałem ostrzegałem, chcieliście to macie "wójta" z Rozbitego Kamienia

 4. fan Antyradia dodano 11 lat temu

  odezwali się dobrze poinformowani-skargi są bezzasadne i wszystko jest zgodne z prawem więc o co Wam chodzi?:)

 5. Siedlczanin - racjonalista dodano 11 lat temu

  Drogi Fanie Antyradia

  Nikt nie zarzuca bezprawnego działania naszych rajców w kwestii odrzucenia skarg na Prezydenta Miasta Siedlce. Wojciech Kudelski jest osobą publiczną w związku z czym wszyscy zainteresowani – w tym szczególnie wnioskodawcy skarg – mają święte i niezbywalne prawo poznać argumentację przemawiającą za odrzuceniem tych zażaleń. Ściślej mówiąc każdy ma prawo dowiedzieć się co skłoniło radnych do uznania tych skarg za bezzasadne. Jestem święcie przekonany, że w tym jak i w każdym innym wypadku zadziałała partyjna lojalność nawet gdyby się okazało, że sygnatariusze skarg przedstawili niezbite dowody i solidne podstawy do ich rozpatrzenia na posiedzeniu Rady Miasta. Stąd moja ciekawość w tym zakresie. W dzienniku uchwał w biuletynie informacji publicznej UM Siedlce ciężko jest znaleźć jakiekolwiek uzasadnienie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?