SPIN

Ile będzie kosztowało okno życia?

Beata Głozak czwartek, 31 marca 2011, 22:01 Aktualnie, Wydarzenia

50 tys. zł. Tyle zgodnie z ostatnim projektem budżetu przeznaczyły władze miasta na stworzenie „okna życia”. „Okno”, czyli miejsce, gdzie matka może anonimowo pozostawić swoje nowo narodzone dziecko powstanie w budynku Domu Dziecka przy ul. Daszyńskiego 10. Wykonano już projekt a jego realizacja to kwestia tygodni.

bg

4 komentarze

 1. POKOCHAJ SIEDLCE NA NOWO dodano 9 lat temu

  ZACZYNA SIĘ DZIAĆ COŚ DOBREGO.
  Szkoda że Poseł Tchórzewski Krzysztof nie poparł konstytucyjnej poprawki dotyczącej ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci i w związku z tym zachował się jak większość z SLD, PO, PIS,oraz wielu z PSL.

 2. pdm dodano 9 lat temu

  Okno życia, to wielkie nieporozumienie. W Krakowie na przestrzeni kilku lat trafiło tam raptem kilkanaścioro dzieci, a ile może w Siedlcach, jak ktoś ma oddać dziecko to zrobi to bez okna życia, a nie będzie jachał na Daszyńskiego, marnotrastwo pieniędzy publicznych, pan Prezydent złapał hasło z kampanii i w to brnie. A czy pan wie, że ma nie być placówek dla małych dzieci, więc po co okono życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. popierający dodano 9 lat temu

  Okno życia jest po to aby ocalić życie , a życie jako dar stanowi największy skarb ponad wszystko.

 4. Kasia dodano 9 lat temu

  własnie dla tych kilkunaściorga dzieci warto, popieram

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?