SPIN

Ile będzie kosztowało okno życia?

Beata Głozak czwartek, 31 marca 2011, 22:01 Aktualnie, Wydarzenia

50 tys. zł. Tyle zgodnie z ostatnim projektem budżetu przeznaczyły władze miasta na stworzenie „okna życia”. „Okno”, czyli miejsce, gdzie matka może anonimowo pozostawić swoje nowo narodzone dziecko powstanie w budynku Domu Dziecka przy ul. Daszyńskiego 10. Wykonano już projekt a jego realizacja to kwestia tygodni.

bg

4 komentarze

 1. POKOCHAJ SIEDLCE NA NOWO dodano 12 lat temu

  ZACZYNA SIĘ DZIAĆ COŚ DOBREGO.
  Szkoda że Poseł Tchórzewski Krzysztof nie poparł konstytucyjnej poprawki dotyczącej ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci i w związku z tym zachował się jak większość z SLD, PO, PIS,oraz wielu z PSL.

 2. pdm dodano 12 lat temu

  Okno życia, to wielkie nieporozumienie. W Krakowie na przestrzeni kilku lat trafiło tam raptem kilkanaścioro dzieci, a ile może w Siedlcach, jak ktoś ma oddać dziecko to zrobi to bez okna życia, a nie będzie jachał na Daszyńskiego, marnotrastwo pieniędzy publicznych, pan Prezydent złapał hasło z kampanii i w to brnie. A czy pan wie, że ma nie być placówek dla małych dzieci, więc po co okono życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. popierający dodano 12 lat temu

  Okno życia jest po to aby ocalić życie , a życie jako dar stanowi największy skarb ponad wszystko.

 4. Kasia dodano 12 lat temu

  własnie dla tych kilkunaściorga dzieci warto, popieram

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?