SPIN

Nie kupisz hotelu w Siedlcach

Beata Głozak czwartek, 31 marca 2011, 20:46 Aktualnie, Wydarzenia

Siedlce nie znajdą się na planszy gry Monopoly. Nasze miasto zajęło w rankingu 31. miejsce zdobywając 0,84% głosów. Aby znaleźć się na planszy powinny zakończyć zabawę w klikanie co najmniej 11 oczek wyżej.

Najwięcej osób zagłosowało na (kolejność malejąca): Białystok, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Gdynia, Kraków, Kalisz, Wrocław, Piotrków Trybunalski, Tarnów, Bydgoszcz, Zielona Góra, Szczecin, Elbląg, Chojnice, Łódź, Rybnik, Toruń, Katowice, Lublin, Warszawa, Bełchatów i Świętochłowice. Głosowanie trwało od 20 lutego do 20 marca.

bg

5 komentarzy

 1. mr dodano 11 lat temu

  Robiłem co mogłem. Dawałem głosy z kilku maili ale cóż, w Kaliszu ludzie potrafią coś zrobić społecznie dla swojego miasta…

 2. efaster dodano 11 lat temu

  a ja po tytule myślałem, że sprzedali ten hotel na Wojskowej Strusowi 🙂

 3. Sebek dodano 11 lat temu

  > a ja po tytule myślałem, że sprzedali ten hotel na Wojskowej Strusowi

  To Ty nazywasz tę straszną budę hotelem?
  Romantyczny z Ciebie typ.

 4. grigor dodano 11 lat temu

  Ja też dałem się nabrać. Myślałem, że nasi radni już jakąś ustawę zmontowali 😀 Niestety mr ja też klikałem i klikałem, ale faktycznie chyba siedlczanom niczym się nie dogodzi. Niemniej jednak wielki SZACUN dla inicjatorów.

 5. jkfoo dodano 11 lat temu

  Bardzo dobrze, że nie kupisz.A propo monopolu,dowiedziałem się niedawno ,że siedleckie wysypisko śmieci w Woli suchożebrskiej jest jednym z droższych w Polsce.Jest to monopolista na naszym rynku a miasto Siedlce jest jego głownym udziałowcem.Podobno firma Remondis wytoczyła im proces o działania monopolistyczne.Do Redakcji;może warto zainteresowac się tym tematem,w końcu my wszyscy za to płacimy,a nasze władze tylko patrzą co tu zrobić by nas ograbić.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?