SPIN

POLICJA: Na Jagiełły dachował samochód. Kierowcą był 18 – latek. AKTUALIZACJA

Aneta Borkowska poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 13:12 Aktualnie, Wydarzenia

Do groźnego wypadku drogowego doszło dzisiaj (04.04) około godz. 12.30 na ulicy Jagiełły w Siedlcach. Kierujący samochodem Rover 18 – latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył w płot rozdzielający pasy jezdni, a następnie dachował. W samochodzie oprócz kierowcy podróżowały 4 osoby. Trzy z nich, tj. chłopak i dwie dziewczyny przewiezieni zostali do szpitala.

Brawura, nadmierna prędkość i brak doświadczenia za kierownicą były najprawdopodobniej przyczyną groźnego wypadku do którego doszło dzisiaj (04.04) na ulicy Jagiełły w Siedlcach. Kierujący samochodem Rover 214 młody siedlczanin, który w dniu 28.03.2011 r. zdał egzamin na prawo jazdy po wyjściu z delikatnego łuku drogi (vis a vis Zespołu Szkół Nr 1 przy ul. Granicznej w Siedlcach), najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości nie zapanował nad pojazdem, wpadł w poślizg i zjechał na lewą stronę jezdni, gdzie po uderzeniu w krawężnik i plot rozdzielający pasy ruchu auto dachowało. W samochodzie oprócz kierowcy podróżowało trzy dziewczyny i chłopak – rówieśnicy kierującego. Trójka pasażerów, tj. chłopak i dwie dziewczyny zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Niech to zdarzenie będzie przestrogą dla innych młodych użytkowników dróg, że na doświadczenie za kierownicą trzeba zapracować spokojną jazdą przez min. 10 lat. Ten młody kierowca odpowie teraz za spowodowanie wypadku drogowego oraz jazdę bez wymaganych uprawnień.

autor: kom. Jerzy Długosz
KMP w Siedlcach


4 komentarze

 1. wk*******ny dodano 11 lat temu

  Gówniarzowi hulajnogę dać a nie samochodzik rodziców. Powinien gnój przez 2 lata na wózku jeździć to by się nauczył szczeniak.
  Nie życzę nikomu śmierci czy kalectwa, ale 2 lata w niepewności by mu pomogły.

 2. zainteresowany dodano 11 lat temu

  Idiota.
  Niestety niemało jemu podobnych…

 3. szybki joe dodano 11 lat temu

  przez rok warzywko to by się nauczył.

 4. Wyimaginowany dodano 9 lat temu

  Hahahaha bekaaaa..Dymi a o Lelim w bagażniku nie napisali:D

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?