SPIN

UWAGA: Siedlczanin ścigany listem gończym

Aneta Borkowska wtorek, 5 kwietnia 2011, 12:45 Siedlce, Wydarzenia

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie skazanego wyrokiem na karę 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 177 paragraf 2 kk: Rafała Hillera, urodzonego 18 maja 1980 r. oraz  zamieszkałego w  Siedlcach (ul. Ściegiennego).

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z KMP w Siedlcach tel. 25 643-23-60 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami telefonów 997 lub 112.

kom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

14 komentarzy

 1. to zrobił dodano 11 lat temu

  Art. 177. § 1. Kto, naruszając, chociażby nieumyślnie, zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, powoduje nieumyślnie wypadek, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała określone w art. 157 § 1,
  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  § 2. Jeżeli następstwem wypadku jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
  § 3. Jeżeli pokrzywdzonym jest wyłącznie osoba najbliższa, ściganie przestępstwa określonego w § 1 następuje na jej wniosek.

 2. to ja nie wiem dodano 11 lat temu

  jak ma 3 lata do odsiadki to albo zabił albo ktoś ledwo uszedł z życiem i może być np. sparaliżowany? Co prawo rozumie pod pojęciem ciężki uszczerbek? Za takie rzeczy można dostać 6 miesięcy?? To chore.

 3. walo dodano 11 lat temu

  to dobry chlopak… szkoda go. kryminal go zmieni… jak sie znajdzie oczywiscie!

 4. Urszula dodano 11 lat temu

  Od razu widać że ten uśmiech to tylko przykrywka, mam nadzieję, że szybko go znajdą i nie będzie chodził po ulicach.

 5. looooona dodano 11 lat temu

  Jasne. Od razu po uśmiechu widać, że jest ścigany listem. hahahahahahaha

 6. ojciec dodano 11 lat temu

  Wielka szkoda, że mody człowiek się zatracił.

 7. . dodano 11 lat temu

  Wielka szkoda to osób które przez to coś nie żyją.

 8. :/ dodano 11 lat temu

  Szkoda trzech osób. Życie ludzkie warte 1 rok odsiadki. Ten kraj jest chory. potrzebuje eutanazji.

 9. tomek dodano 11 lat temu

  wypadek…nieumyślne spowodowanie śmierci, nie wyjął broni i nie strzelił nikomu w głowę, nie poderżną nikomu gardła, nie wbił nikomu noża w serce, nie udusił…gdyby odebrał komuś życie z czystą premedytacją i świadomie ,podpisałaby się pod postem poprzednika obiema rękami ale słowo eutanazja -dla tych co mordują nie dla tych co przypadek, los, niefart przekreśla życie! każdy kto wsiada za kierownice nie wie co spotka go zanim dojedzie do celu.wypadek- zrządzenie losu które skrzywdziło i sprawcę i rodzinę ofiar chociaż w tym przypadku on również jest ofiarą, życie w bólu i świadomości nieumyślnego odebranie komuś życia na pewno jest nie do zniesienia!!! nie osądzajcie bo nie znacie prawdy ani człowieka , to nie jest morderca to mógł być wasz syn, kolega, sąsiad, znajomy- sprawcą wypadku może być każdy, ofiarą zresztą też…

 10. :/ dodano 11 lat temu

  napisałem, że ten kraj potrzebuje eutanazji, bo jest chory. ciężko chory. Jestem młodym kierowcą, ale bardzo restrykcyjnym. Jeżeli była jakakolwiek wina tego człowieka – zagapienie się, dyskusja z kumplem przez telefon, przekroczona prędkość, wbijanie na 3, niezachowanie ostrożności w okolicy przejścia dla pieszych etc. to 1 rok na 1 życie jest porażką państwa. I pewnie ktoś mi napisze, że nie wiadomo co będzie za 3 miesiące to przyznam, że jest to prawda, ale jeżeli zdarzy się jakieś nieszczęście to chcę być CZYSTY.

  • df dodano 5 lat temu

   a ja widzialem. jak on jezdzi – cale zycie tak i sie w koncu doigral. nie ma co go wybielac. pewnie teraz w Niemczech zbiera ogory

 11. Kasia dodano 11 lat temu

  Tomku…A gdyby Ci którzy zginęli w wypadku to byli:Twój brat, bratowa i ich dwójka dzieci (jedno za kilka godzin miało się rodzić) i gdybyś nigdy nie usłyszał od tego człowieka słowa choćby przepraszam nie mówiąc o współczuciu czy żalu..to też byłbyś zdania że to niewinny człowiek? Tak to prawda każdy może nieumyślne stać się sprawca wypadku..ale ktoś to ściga się z kolega w środku miasta zabija 4 niewinnych ludzi to nie jest nieumyślny zabójca. Ktoś to uchyla się od zapłacenia rekompensaty za taka zbrodnie w wysokości 10 tys złotych rodzinie ofiar nie jest nieumyslnym zabójca. Bo każdy normalny człowiek mając taka zbrodnie na sumieniu dla własnego poczucia spokoju wewnętrznego zrobiłby to. pomijam fakt ze pan ten jeszcze dwa lata temu na naszej klasie wystawiał swoje zdjęcia z wycieczki na Kubę w czasie kiedy powinie siedzieć w więzieniu…cóż jako ktoś najbliżej dotknięty tragedia przez tego człowieka serdecznie mu współczuje. Uważam ze ukrywanie się przez 10 lat przed wyrokiem i praktycznie wyobcowanie ze społeczeństwa bo dla ochrony tych 10 tys jest ws stanie zniknąć z wszelkich oficjalnych rejestrów, jest dla niego wystarczająca kara. I niech mu bóg wybaczy i zbrodnie i podejście do kary.

 12. widzilem dodano 10 lat temu

  bylem tam 5min po wypadku przekroczyl predkosc o 15 km na godz wpadl w poslizg trafil w malucha w powietrzu bo go z kraweznika wybilo ludzie nie znacie faktow nie komentujcie on nic nie zrobil zwykly wypadek trzezwy itd za co siedziec tego nie rozumiem..pzdr Rafciu

  • Marcin Siejka dodano 6 lat temu

   Przekroczył o 15 km/h a w chwili zderzenia miał 96 po 200 metrowym poślizgu ?
   Jeżeli dla ciebie smierć 4 osób to nic to zgłoś się do lekarza, albo sie módl bo na lekarza za późno.
   nie życzę Ci abyś był na moim miejscu.
   Ale obyś sobie tą gadką nie wybłagał takich przeżyć jak moje.
   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?