SPIN

Dominika Misterska powalczy w Kazaniu

Beata Głozak środa, 6 kwietnia 2011, 23:07 Sport, Wydarzenia
Dominika Misterska podczas treningu. Fot. AB

Dominika Misterska podczas treningu. Fot. AB

W najbliższą sobotę, 9. kwietnia na 90 Mistrzostwa Europy Seniorów i Seniorek do Kazania w Rosji  uda się kadra polskich sztangistów i sztangistek. Wśród zawodniczek będzie także prezentująca barwy WLKS Siedlce i mieszkająca w Siedlcach Dominika Misterska – Zasowska.

Od 11 do 17 kwietnia w rosyjskim Kazaniu będą trwały Mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów. Dwa dni wcześniej, 9 kwietnia na miejsce uda się także polska kadra. Jak donosi Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, trener kadry kobiet Ryszard Soćko na mistrzostwa Europy w Kazaniu powołał siedem zawodniczek. Wśród nich jest mieszkająca w Siedlcach zawodniczka WLKS Dominika Misterska-Zasowska (kat. wagowa 63 kg).

– O rekordach w Kazaniu na razie nie ma co myśleć. Głównym startem mają być mistrzostwa świata i pod tę imprezę szykujemy szczyt formy naszych zawodniczek – powiedział PZPC Ryszard Soćko.

Oprócz Misterskiej do Rosji udadzą się Marzena Karpińska (waga 48 kg), Katarzyna Feledyn (53), Aleksandra Klejnowska-Krzywańska (58), Anna Leśniewska (63), Ewa Mizdal i Martyna Mędza (obie 69).

bg

Komentarze (1)

  1. robson dodano 10 lat temu

    ciekawe, czy tym dziewczynom wyjdzie to na zdrowie ? Sam kiedyś ostro pakowałem od 12 r. życia i mimo, że nie używałem sterydów to dzisiaj mam problemy z kręgosłupem i przedramionami.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?