SPIN

POLICJA: Mając 2 zakazy sądowe spowodował wypadek (ZDJĘCIA)

Aneta Borkowska poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 15:02 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj (11 kwietnia) około godz. 4.30 na drodze krajowej 2 (trasa Warszawa – Moskwa) w okolicach miejscowości Broszków (pow. siedlecki) doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Jak ustalono jego sprawcą był kierujący VW Golf-em 24 – letni siedlczanin, który pomimo posiadania 2 prawomocnych sądowych zakazów prowadzenia pojazdów wsiadł za kierownicę. Wiele wskazuje na to, że w chwili tego zdarzenia również był pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj około godz. 4.30 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej 2 w okolicach miejscowości Broszków. Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem VW Golf 24 – letni mieszkaniec Siedlec jadąc od strony Warszawy na prostym odcinku drogi nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył stojącego na poboczy TIR-a. W wyniku zderzenia kierujący samochodem oraz 27 – letni mieszkaniec Lęborka podróżujący golfem jako pasażer doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Okoliczności wypadku wskazują, że jego sprawca był najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Dodatkowo pracujący na miejscu policjanci ustalili, że ten nieodpowiedzialny kierowca ma obecnie 2 aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. W najbliższym czasie po raz trzeci będzie musiał wytłumaczyć przed Sądem swą lekkomyślność i nieodpowiedzialność, a dodatkowo odpowie za spowodowanie wypadku drogowego.

Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach


4 komentarze

 1. mr dodano 10 lat temu

  To jest tragedia. Cyrk! Żart! Jak ten człowiek może mieć dwa aktywne zakazy?! To co? teraz dostanie trzeci i jazda! Więzienie i niebotyczna grzywna. Jedyne wyjście z sytuacji i dla niego i dla nas – potencjalnych ofiar.

 2. klient dodano 10 lat temu

  To panstwo nie funkcjonuje. nastapil jego zupelny rozklad. jak struktury panstwowe moga nam zagwarantowac bezpiecznestwo, opdowiednia ochrone zdrowotna, edukacje na cywilizowanym poziomie itd skoro nie ma mechanizmow panstowych eliminujacych takie ulomne intelektualnie jednostki z naszych drog.

 3. :*:*:* dodano 10 lat temu

  z tego co zauwazyłem kierowca probował uciec natomiast pasarzer stracił przytomnosc i gdzie tu madrosc ma ktos moze zdjecia jak wyglada samochod??????

 4. arek dodano 10 lat temu

  jestem włascicielem tego samochodu i to ja byłem tym pasarzerem w razie co jak chcesz fotki to pisz gg15911259

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?