SPIN

POLICJA: BMW skradzione Niemcowi w pomorskim odnalezione na Mylnej

Beata Głozak czwartek, 21 kwietnia 2011, 21:26 Aktualnie, Wydarzenia
Fot. KMP Siedlce

Fot. KMP Siedlce

Wczoraj policjanci z siedleckiej komendy odnaleźli w Siedlcach samochód BMW X 5, które 2 lata temu skradziono obywatelowi Niemiec w Człuchowie (woj. pomorskie). Pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu.

Wczoraj (20.04) około godziny 13. na ul. Mylnej w Siedlcach funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą skontrolowali samochód BMW X 5 z hiszpańskimi tablicami rejestracyjnych. Okazało się, że jest to pojazd, który został skradziony obywatelowi Niemiec w 2009 na terenie woj. pomorskiego. Dodatkowo ustalono, że na tablicach używanych w tym samochodzie obecnie zarejestrowany jest w Hiszpanii całkowicie inny pojazd. Auto warte około 150 tys. złotych zostało odholowane na policyjny parking w celu przeprowadzenia badań, które jednoznacznie potwierdzą ustalenia policjantów. Pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze wyjaśniają również czy jego obecny właściciel, którym jest 46 – letni mieszkaniec gm. Siedlce był świadomy tego, że auto jest kradzione.

O zdarzeniu opowiada Jerzy Długosz.

[audio:http://www.spin.siedlce.pl/wp-content/uploads/2011/04/Siedlce-BMW.mp3|titles=Skradzione BMW]

 

Autor: kom. Jerzy Długosz
KMP Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?