SPIN

Skrzynka pytań: Czy można wynająć Orlika?

Beata Głozak środa, 27 kwietnia 2011, 15:24 Aktualnie, Wydarzenia

„Chciałbym się dowiedzieć czy można wynająć jakiegoś Orlika w Siedlcach na godzinę lub dwie – jest taka możliwość? Jak to wygląda?” napisał do nas dzisiaj p. Adrian. O odpowiedź na to pytanie poprosiłyśmy Sławomira Kurpiewskiego z UM Siedlce.

Sławomir Kurpiewski, naczelnik Wydziału Edukacji w siedleckim magistracie: Za utrzymanie i korzystanie z „Orlików” odpowiada dyrektor szkoły na terenie której powstał kompleks boisk. Tylko i wyłącznie do niego należy ustalenie zasad korzystania z niego. Dyrektor powinien robić to stosownie do spływających do niego wniosków i z uwzględnieniem planów własnych. To znaczy najpierw uczniowie a potem pozostali mieszkańcy. Orlik to część nieruchomości szkoły i tak powinien być przez nią traktowany i to z jego zarządcą powinniśmy ustalać zasady korzystania.

W chwili obecnej na terenie Siedlec można korzystać z Orlików przy:

 • ZSP nr 3; ul. J. Popiełuszki; tel. (025) 632 25 75
 • PG nr 4; ul. Pescantina 2; tel/fax: (025) 632 97 10
 • SP nr 7; ul. Starowiejska 23; tel. (025) 633 93 84
 • ZS nr 1; ul. Graniczna 1.

Przypominamy, że korzystanie z Orlików jest bezpłatne a kompleksy są otwarte do godz. 22. REGULAMIN I INFORMACJE DOT. ORLIKA PRZY PESCANTINA 2: REGULAMIN

opr. bg

3 komentarze

 1. z unijne dodano 10 lat temu

  Więc nie mogą brać pieniędzy.
  Jednak nie wszystko co za unijne jest bezpłatne w naszym mieście.

 2. Adrian dodano 10 lat temu

  witam – dziekuje bardzo za tego typu informacje – bardzo sie przydała.

  pozdrawiam
  Adrian

 3. kuba dodano 10 lat temu

  ciekawy jestem dlaczego orlik na 10 lutego przy szkole podstawowej nr 4 jeset zamkniety w weekendy? chcielismy sobie pograc w weekend a tu ZAPYRTE. moglby ktos odpowiedziecco tam sie dzieje??

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?