SPIN

Duuuuży prozdrowotny tort z wisienkami (nasz patronat)

Beata Głozak poniedziałek, 2 maja 2011, 00:32 Siedlce, Wydarzenia

Już w najbliższą niedzielę, 8 maja od godz. 13 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się przygotowany przez Fitness Club Active Women II Siedlecki Maraton Fitness. O szczegółach imprezy opowiedziała nam Alberta Dybowska, właścicielka Active Women.

Siedlecki Maraton Fitness odbędzie się po raz drugi, ale nie będzie to już ta sama impreza jak w roku ubiegłym.
Alberta Dybowska: Tak, Pierwszy Maraton Fitness okazał się dużym sukcesem, dlatego chcieliśmy rozszerzyć ofertę i zaproponować Maraton Fitness połączony z prozdrowotnym festynem rodzinnym. Dodać atrakcje, których nie było wcześniej.

Jak i z myślą o kim impreza będzie przygotowana w tym roku?
W związku z naszą kampanią promocja ruchu i zdrowego stylu życia, chcemy zarażać zdrowym stylem życia całe rodziny, dlatego proponujemy nie tylko zajęcia sportowe, ale także wiele innych atrakcji. Dzięki  prezydentowi Siedlec i naszemu głównemu sponsorowi dla dzieci będą za darmo pompowane atrakcje jak zjężdżalnia, basen z kulkami, tor przeszkód, trampolina. Ponadto będą bezpłatne badania skóry, pomiary masy ciała, zabiegi laserowe, kosmetyczne, zabiegi wyszczuplające, konsultacje dietetyczne a także catering. Znajdzie się

Mamy kobiety, dzieci ale nie widzę nic dla mężczyzn.
(Śmiech) Będzie, będzie. Na panów będą czekały quady i samochody.

Zatem wszystko to w jednym miejscu i w jednym czasie.
Tak. Dlatego radzę już dziś zarezerwować czas w niedzielę ósmego maja od godziny 13. Festyn staramy się zrobić o takiej porze, aby każdy mógł uporać się ze swoimi obowiązkami i na spokojnie przyjść z całą rodziną do Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Słowo maraton może przestraszyć osoby, które nie były na ostatniej imprezie. Powinny się bać, że mogą szybko… wymięknąć?
Absolutnie. Powiem więcej wręcz przeciwnie. Maraton to amatorska zabawa dla całych rodzin, mogą ćwiczyć córki, mamy, babcie – dla osób po 40 roku życia o godzinie 17. przygotowaliśmy zajęcia wzmacniające, panowie też są mile widziani. Panowie w każdym wieku… Proponujemy ćwiczenia bardzo różne, chodzi o to, aby każdy z pośród nich wybrał coś co mu będzie odpowiadało….

A kiedy wysiłek fizyczny będzie za uczestnikami, nadejdzie czas na wisienki, czyli nagrody do tego prozdrowotnego tortu.
No tak. Można to tak nazwać prozdrowotny tort z wisienkami. W tym roku tych wisienek będzie więcej. Do wygrania są na przykład: metamorfoza dla jednej osoby, czyli 2 miesiące pod nadzorem specjalistów z dziedziny odchudzania, zabieg tlenowy Intraceuticals, roczny kurs językowy, 32 zabiegi laserowe, kolacja dla dwóch osób w jednej z restauracji, zestawy kosmetyków AA, karnety do Fitness Clubu, dekoder telewizji, wejściówki do jednej z siedleckich sal zabaw czy nawet akcesoria do rowerów.

Portal SPIN jest jednym z patronów medialnych Maratonu. Fotorelacja i materiał z ubiegłorocznej imprezy:

4 komentarze

 1. Macho dodano 10 lat temu

  Mi wystarczyłaby obecność na imprezie tej laluni z plakatu. W nagrodę za udział w maratonie zaprosiłbym ją do swojej rezydencji gdzie specjalnie dla niej odwaliłbym impre na maksa, a potem by się działo, oj by się działo 🙂

 2. kinga dodano 10 lat temu

  macho z całym szacunkiem, ale po tym wpisie jesteś po prostu jak pustak zapewne w tzw. szelestach

 3. Macho dodano 10 lat temu

  Dziękuję za komplement Kinga, możesz się czuć zaproszona na moją imprezę 🙂 Oczywiście wizyta z chłopakiem odpada, ale za to możesz przyprowadzić swoje koleżanki 🙂

 4. zizi (M) dodano 10 lat temu

  Macho można się dołączyć?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?