SPIN

PodobaMiSię w finale Must Be The Music?

Beata Głozak środa, 4 maja 2011, 20:59 Aktualnie, Wydarzenia

Wszystko wskazuje na to, że w sobotnim finale polsatowskiego show Must Be The Music – Tylko Muzyka zobaczymy siedlczan z zespołu PodobaMiSię. Dziwolągi, jak nazwała ich jedna z jurorek programu Elżbieta Zapendowska cały czas wygrywają w internetowym głosowaniu o dziką kartę z 53% oddanych głosów. Drugi w rankingu Tomasz Cebo do tej pory zebrał 35%.

bg


8 komentarzy

 1. skin dodano 9 lat temu

  yes yes yes

 2. kamil dodano 9 lat temu

  Jeśli się dostaną to ludzie nie zepsujcie ich szansy zagłosujcie na nich 😀

 3. Adam dodano 9 lat temu

  Tak jest. Jest duża szansa na poważne miejsce zespołu PodobaMiSię Nie chcę zapeszyć.Decydują o tym telewidzowie. Czy my siedlczanie nie możemy wejść na wyżyny i Im pomóc? Oglądajmy w sobotę i przede wszystkim głosujmy na naszych ziomków.Oni podnoszą,że są z Siedlec co słychaC w zapowiedziach. Liczą się tylko sms-y w czasie programu.Potrzebna jest pełna mobilizacja – inni fani innych finalistów to robią.Siedlce górą !!!

 4. Adam dodano 9 lat temu

  Pełna mobilizacja.J E S T F I N A Ł !!!!!!!
  Zakończono głosowanie.

 5. gosika dodano 9 lat temu

  Staram się zwracać uwagę tylko na muzykę, ale ciężko mi jak patrzę na wokalistę. Pamiętam go ze studiów, sprawiał wrażenie jakby spalił całe morze gandzi. i jak go zobaczyłam w tv nic się nie zmienił. taka maniera nicnieznaczącego muzyka. majkel, michaił – już to pokazuje jaki jest skoro na imię ma ZWYKŁE michał. "Zespół PodobaMiSię tworzą: Michaił Wyrzykowski (Wyrzyk)" – www.siedlce.pl.
  Gdyby można było glosować tylko na muzykę.

 6. do 'gosika' dodano 9 lat temu

  ty to masz fajne imię, nie jak zwykłe 'gośka' tylko sika i sika
  widać, że smarkula, a niby po studiach…

 7. gosika dodano 9 lat temu

  Oj wiem, wiem, ale nie takie "imię" jest wpisywane przy moim nazwisku w grafik zajęć przedszkola 😀

 8. Adam dodano 9 lat temu

  Wielu ludzi Przyjmuje różne pozy Imiona.DODA,Lady GA-Ga ,ŁOZO …….. i tysiące innych.Póki to nie obraża nikogo to chyba jest w porządku.Wyrzyk po pracy /tak pracuje / wolny czas poświęca muzyce a nie innym zakazanym zajęciom. Do współpracy znalazł innych,którzy również to lubią.Myślę,że w przedszkolu również można znależć inne poza standartem pasje. Również P. Wyrzykowski w pracy używa imienia Michał.
  Pani Gosiu za pokutę proszę głosować 6-krotnie na zespół z Siedlec.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?