SPIN

PodobaMiSię w finale Must Be The Music?

Beata Głozak środa, 4 maja 2011, 20:59 Aktualnie, Wydarzenia

Wszystko wskazuje na to, że w sobotnim finale polsatowskiego show Must Be The Music – Tylko Muzyka zobaczymy siedlczan z zespołu PodobaMiSię. Dziwolągi, jak nazwała ich jedna z jurorek programu Elżbieta Zapendowska cały czas wygrywają w internetowym głosowaniu o dziką kartę z 53% oddanych głosów. Drugi w rankingu Tomasz Cebo do tej pory zebrał 35%.

bg


8 komentarzy

 1. skin dodano 11 lat temu

  yes yes yes

 2. kamil dodano 11 lat temu

  Jeśli się dostaną to ludzie nie zepsujcie ich szansy zagłosujcie na nich 😀

 3. Adam dodano 11 lat temu

  Tak jest. Jest duża szansa na poważne miejsce zespołu PodobaMiSię Nie chcę zapeszyć.Decydują o tym telewidzowie. Czy my siedlczanie nie możemy wejść na wyżyny i Im pomóc? Oglądajmy w sobotę i przede wszystkim głosujmy na naszych ziomków.Oni podnoszą,że są z Siedlec co słychaC w zapowiedziach. Liczą się tylko sms-y w czasie programu.Potrzebna jest pełna mobilizacja – inni fani innych finalistów to robią.Siedlce górą !!!

 4. Adam dodano 11 lat temu

  Pełna mobilizacja.J E S T F I N A Ł !!!!!!!
  Zakończono głosowanie.

 5. gosika dodano 11 lat temu

  Staram się zwracać uwagę tylko na muzykę, ale ciężko mi jak patrzę na wokalistę. Pamiętam go ze studiów, sprawiał wrażenie jakby spalił całe morze gandzi. i jak go zobaczyłam w tv nic się nie zmienił. taka maniera nicnieznaczącego muzyka. majkel, michaił – już to pokazuje jaki jest skoro na imię ma ZWYKŁE michał. "Zespół PodobaMiSię tworzą: Michaił Wyrzykowski (Wyrzyk)" – www.siedlce.pl.
  Gdyby można było glosować tylko na muzykę.

 6. do 'gosika' dodano 11 lat temu

  ty to masz fajne imię, nie jak zwykłe 'gośka' tylko sika i sika
  widać, że smarkula, a niby po studiach…

 7. gosika dodano 11 lat temu

  Oj wiem, wiem, ale nie takie "imię" jest wpisywane przy moim nazwisku w grafik zajęć przedszkola 😀

 8. Adam dodano 11 lat temu

  Wielu ludzi Przyjmuje różne pozy Imiona.DODA,Lady GA-Ga ,ŁOZO …….. i tysiące innych.Póki to nie obraża nikogo to chyba jest w porządku.Wyrzyk po pracy /tak pracuje / wolny czas poświęca muzyce a nie innym zakazanym zajęciom. Do współpracy znalazł innych,którzy również to lubią.Myślę,że w przedszkolu również można znależć inne poza standartem pasje. Również P. Wyrzykowski w pracy używa imienia Michał.
  Pani Gosiu za pokutę proszę głosować 6-krotnie na zespół z Siedlec.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?