SPIN

Koleje Mazowieckie przetestują nowe lokomotywy na trasie przez Siedlce

Aneta Borkowska czwartek, 5 maja 2011, 12:11 Aktualnie, Wydarzenia

Koleje Mazowieckie przetestują nowe lokomotywy push-pull. Jak poinformował Michał Panfil, członek zarządu mazowieckiego przewoźnika, jazdy próbne odbędą się jeszcze w tym tygodniu m.in. na trasie Siedlce – Sochaczew oraz na linii do Radomia.

opr. ab

3 komentarze

  1. obserwator dodano 9 lat temu

    Na dobrą sprawę to jedyna linia kolejowa z wymienionych przez członka zarządu, która nadaje się na te testy. Jeżeli to prawda, to wreszcie składy Bombardiera będą wykorzystane tak, jak zostały zaprojektowane i możliwe będzie zwiększenie prędkości tych składów i skrócenie czasu dojazdu do Warszawy. Szkoda, że nadal nie ma konkretów odnośnie modernizacji stacji Siedlce – chociaż mamy kilku posłów, którzy nie kiwnęli palcem w tym kierunku. Włodarze Siedlec również nic nie zrobili, chociaż miasto mogło by mieć nowy tunel dla rozładowania korków. Zamiast tego lepiej "pozbyć" się liceum Żółkiewskiego…..ale niedługo wybory i obietnic od kandydatów na posłów pewnie będzie bez liku…

  2. solidarny dodano 9 lat temu

    Właśnie gdzie włodarze miasta? Gdzie Sochacka? Starcza jej czasu tylko na celebrę, która tak niedawno potępiała?

  3. fan Antyradia dodano 9 lat temu

    a gdzie jest pan Dobijański?:)Może wpoi w życie swoje plany i dążenia?:)Zero kreatywności!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?