SPIN

Koleje Mazowieckie przetestują nowe lokomotywy na trasie przez Siedlce

Aneta Borkowska czwartek, 5 maja 2011, 12:11 Aktualnie, Wydarzenia

Koleje Mazowieckie przetestują nowe lokomotywy push-pull. Jak poinformował Michał Panfil, członek zarządu mazowieckiego przewoźnika, jazdy próbne odbędą się jeszcze w tym tygodniu m.in. na trasie Siedlce – Sochaczew oraz na linii do Radomia.

opr. ab

3 komentarze

  1. obserwator dodano 10 lat temu

    Na dobrą sprawę to jedyna linia kolejowa z wymienionych przez członka zarządu, która nadaje się na te testy. Jeżeli to prawda, to wreszcie składy Bombardiera będą wykorzystane tak, jak zostały zaprojektowane i możliwe będzie zwiększenie prędkości tych składów i skrócenie czasu dojazdu do Warszawy. Szkoda, że nadal nie ma konkretów odnośnie modernizacji stacji Siedlce – chociaż mamy kilku posłów, którzy nie kiwnęli palcem w tym kierunku. Włodarze Siedlec również nic nie zrobili, chociaż miasto mogło by mieć nowy tunel dla rozładowania korków. Zamiast tego lepiej "pozbyć" się liceum Żółkiewskiego…..ale niedługo wybory i obietnic od kandydatów na posłów pewnie będzie bez liku…

  2. solidarny dodano 10 lat temu

    Właśnie gdzie włodarze miasta? Gdzie Sochacka? Starcza jej czasu tylko na celebrę, która tak niedawno potępiała?

  3. fan Antyradia dodano 10 lat temu

    a gdzie jest pan Dobijański?:)Może wpoi w życie swoje plany i dążenia?:)Zero kreatywności!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?