SPORT: MKP Pogoń wygrała mecz 6:1

Beata Głozak sobota, 7 maja 2011, 19:21 Aktualnie, Wydarzenia

MKP Pogoń Siedlce pokonała dzisiaj na własnym boisku ostatni zespół w tabeli swojej grupy Concordię Piotrków Trybunalski 6:1. Mecz, który był zaplanowany na godz. 16. rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem. Piłkarze Concordii nie dojechali na czas.

Podopieczni Grzegorza Siedleckiego bez problemu pokonali gości. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył w 18 minucie Przemysław Rodak 18. Kolejne padły dzięki Cezaremu Demianiukowi (27 minuta), Jackowi Kosmalskiemu (38 minuta), Emmanuelowi Emehelowi (48 minuta), Markowi Kaliszewskiemu (73 minuta), Robertowi Kwiatkowskiemu (84 minuta) . Jedynego gola dla gości w 68 minucie zdobył z karnego Daniel Szymczyk.