SPIN

Noc Muzeów z mrocznym rugby

Beata Głozak niedziela, 8 maja 2011, 11:03 Kultura, Wydarzenia

Rugbiści WFS Siedlce Veterans zapraszają 13 maja na imprezę cyklu Noc Muzeów pt.: Mroczna Historia Siedleckiego Rugby. Nocna wycieczka po Siedlcach trasą dawnych i obecnych miejsc związanych z rugby (m.in. siedziby klubów, boiska) rozpocznie się o godzinie 21. w Publicznym Gimnazjum nr 3, ul. Sekulska 10.

W programie poza zwiedzaniem organizatorzy przewidzieli nocny konkurs strzałów na bramkę z nagrodami oraz projekcja decydującego o awansie do I ligi meczu z 1990 roku Posnania Poznań – RKS VIS Siedlce. Przewidywany koniec imprezy około północy.

Cieszący się złą sławą piątek trzynastego i mroki nocy są dobrą scenerią do zapoznania się ze wzlotami i upadkami siedleckiego rugby. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w imprezie powinny zgłosić swój akces do dnia 10 maja pisząc na adres rugbus@op.pl lub dzwoniąc pod numer 604-353-162. Jest to konieczne ze względu na dostosowanie środka transportu do ilości uczestników. Szczegóły na www.rugby.siedlce.pl

źródło: Rugby Siedlce

3 komentarze

 1. ile nocy? dodano 9 lat temu

  "..który odbędzie się na stanowiskach PKS w Siedlcach, w ramach ogólnoeuropejskiej NOCY MUZEÓW. Start: 7 maja godz. godz. 20 – 24. "

  "…zapraszają 13 maja na imprezę cyklu Noc Muzeów pt.: Mroczna Historia Siedleckiego Rugby."

 2. mieszkaniec dodano 9 lat temu

  super inicjatywa tych sportowców tylko co to za klub wfs siedlce

 3. Czub dodano 9 lat temu

  WFS Veterans to nazwa zespołu weteranów Pogoni Siedlce, nazwa wzięła się od pierwszego klubu rugby w tym mieście czyli WFS Siedlce, rozwinięcie skrótu to Wojewódzka Federacja Sportu, ale drużyna nazywana była WFS.

  Zapraszam na treningi weteranów, najbliższy we czwartek 5 maja o 19.00 na boisku Orlik przy SP nr 7.

  A jeszcze słówko o Nocy Muzeów, główne imprezy odbywają się 14 maja, ale cykl ten obejmuje tydzień przed i tydzień po tej dacie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?