SPIN

12.V. Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem, dziennikarzem i publicystą

Aneta Borkowska wtorek, 10 maja 2011, 09:30 Wydarzenia, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 12 maja (czwartek) o godz. 19. na  spotkanie autorskie z Rafałem Ziemkiewiczem, dziennikarzem i publicystą „Media oraz techniki manipulacji medialnej”. Spotkanie odbędzie się na Scena Teatralna CKiS.

ab

11 komentarzy

 1. ba dodano 9 lat temu

  Błąd w tytule. Spotkanie będzie 12 a nie 13 maja

 2. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Dziękuję poprawione 🙂

 3. siedlczanka dodano 9 lat temu

  Już była próba manipulacji przez media (błąd w dacie). Czy a propos tematu spotkania?

 4. trzeba pójść, bo już tej reżimowej telewizji nie da się oglądać dodano 9 lat temu

  prl wrócił ale najpewniej wcale od nas niestety nie wyszedł:(((

 5. siedlczanin dodano 9 lat temu

  Co za żenada. Przecież Ziemkiewicz to prawie Sakiewicz. Będzie gadanie jakie to media są złe i nieobiektywne wobec wodza kaczynskiego i jego prz…..sow. Zreszta widac kto za tym stoi- CKIS czyli Orzelowski ala PISowski aparatczyk.

 6. dziennikarze piszący prawdę powyrzucani (np Gargas za filmowanie wybijanych szyb przez ruskich w TU-sk134") dodano 9 lat temu

  Wildstein, Ziemkiewicz, Lichocka…

  brylują w rządowej tv kłamcy typu Lisy, Żakowskie, Olejniki, Mazowieckie… a niejaki "siedlczanin" pisze żenada?!
  czy to ślepota czy dziadek był w bezpiece?
  może to i to?

 7. Ziemkiewicz, Sakowicz dodano 9 lat temu

  Ci ludzie mają jakiś problem z sobą, wszędzie widzą prześladowców. CKiS widocznie też ma problem ze sobą, skoro takich ludzi zaprasza…

 8. pol_lop dodano 9 lat temu

  Nie rozumiem czemu wszyscy przyprawiają Ziemkiewiczowi gębę za nieobiektywizm, skoro obiektywizmu w naszych mediach nie doświadczysz. Każdy trzyma jakąś stronę: Michnik i Olejnik – Żydów, UBeków i lewicy oraz tępi kościół, Żakowski: lewicy i ludzi dawnej UW, Lis- popiera PO. I żadne z nich tego nie ukrywa. Więc dlaczego Ziemkiewicz miałby być nagle obiektywny. Obiektywizmu w mediach nie ma i weźcie sobie to swoich głów. To raz.
  Dwa – to to, że Ziemkiewicz w pierwszej kolejności był znany z b.dobrej prozy s-f [np. Czerwone dywany, odmierzony krok], potem sukces odniósł po swoich książkach publicystycznych "Polactwo" i "Michnikowszczyzna – zapis choroby". I wcale nie był wziętym felietonistą. To te dwie książki celnymi tezami uczyniły go dość znanym i popularnym. I choć wcześniej pisał felietony wyłącznie w prawicowych bieda pismach typu "Najwyższy Czas" to nigdy wcześniej nie przebił się do mainstreamu medialnego.
  Trzy – Ziemkiewicz wielokrotnie sam podkreślał, że czuje się bardziej pisarzem, i że nigdy nie pracował, i nie będzie pracował, i nie pracuje w żadnym medium na etacie. Kasę dostaje każdorazowo za dany felieton, bądź program, nie będąc na posyłki redaktora naczelnego do czarnego PR – typu Paweł Smoleński, Agnieszka Kublik czy Wojciech Czuchnowski. I pisze je/ robi programy takie jakie jemu odpowiadają, a jeśli się komuś nie podoba to nie musi u niego pracować.

  To jest gość z ideałami konserwatywnego [w obyczajach] liberała [w gospodarce], których umie bronić. I to celnie! Przy okazji obnażając obłudę lewicowej "elity".

 9. CKiS ma problem bo co tydzień ruskie chóry zaprasza, dodano 9 lat temu

  a Ziemkiewicz, Sakiewicz… mają problem bo nie są papugami jedynie słusznej partii (kiedyś PZPR, dzisiaj PO).

 10. sky1 dodano 9 lat temu

  Ziemkiewicz nieobiektywny? Wszystko co mowi popiera faktami chyba ze zaznacza ze cos mu sie wydaje – jak dla mnie krytyka skierowana w strone Ziemkiewicza to nieporozumienie. Owszem Lis, Olejnik i kilkoro innych to "dzieci Kiszczaka" – czyli układu mającego gdzieś dobro Polski.

 11. Korejwo dodano 9 lat temu

  Ziemkiewicz, Sakiewicz… mają problem bo nie są papugami jedynie słusznej partii (kiedyś PZPR, dzisiaj PO)
  ——————————————————————————

  Przecież dziś jedyną, słuszną, prawdziwie polską, prawą i uczciwą partią jest wyłącznie Prawo i Sprawiedliwość

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?