SPIN

II Majówka z Renault (NASZ PATRONAT)

Aneta Borkowska piątek, 13 maja 2011, 12:30 Siedlce, Wydarzenia

W sobotę 21 maja na placu Sikorskiego w godz. 9-16. odbędzie się już po raz drugi Majówka z Renault oraz Zlot Miłośników Marki Renault organizowany przez Autoryzowanego Partnera Renault – AMS Chróścicki. Na wszystkich, którzy pojawią się tego dnia w centrum miasta czeka szereg atrakcji. Będzie można m.in. skorzystać z bezpłatnych jazd na symulatorach F1 i WRC. Fani ekstremalnych doznań będą mogli pojeździć na torze gokartowym oraz wziąć udział w licznych konkursach.

Podczas Majówki zaprezentowana zostanie najnowsza gama samochodów modyfikowanych dla firm oraz modeli sportowych czy klasy wyższej. Dla posiadaczy aut marki Renault dodatkowo przygotowane zostanie specjalne stanowisko serwisowe z możliwością bezpłatnego podłączenia samochodu do komputera serwisowego, uzyskania porad doradców technicznych czy otrzymania specjalnej karty upoważniającej do zniżek na usługi serwisowe i części. Fani motoryzacji będą także mogli zobaczyć szkielet budowy wewnętrznej jednego z modeli Renault.

Jedną z wielu atrakcji podczas imprezy będzie także możliwość przejechania się gokartami. Ponadto każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w organizowanych co godzinę konkursach na torze. Kolejny konkurs podczas całodniowej imprezy odbędzie się na jednym z symulatorów F1 na najlepszą czasówkę. Przewidziano także nagrodę dla właściciela najstarszego samochodu marki Renault, który pojawi się na Majówce. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych.

Więcej informacji tutaj www.majowka.chroscicki.pl

źródło AMS Chróścicki/opr. ab

Fotorelacja z ubiegłego roku tutaj

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?