SPIN

POLICJA: Tańczyły na dachu – trafiły do aresztu

Aneta Borkowska piątek, 13 maja 2011, 10:41 Aktualnie, Wydarzenia
Jedna z zatrzymanych młodych kobiet Fot.KMP Siedlce

Jedna z zatrzymanych młodych kobiet Fot.KMP Siedlce

Pobytem w policyjnym areszcie dla trzech młodych kobiet zakończył się wybryk jakiego dopuściły się w nocy (12 maja) około godziny 1.30 na jednym z parkingów przy ulicy Czerwonego Krzyża. Panie wracając z „nocnych wojaży” postanowiły potańczyć na dachu zaparkowanej tam Toyoty. Jednak te nietypowe tańce zakończone zostały przez wezwany na interwencje patrol policyjnych wywiadowców.

Wczoraj około godz. 1.30 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o tym, że na parkingu przy ul. Czerwonego Krzyża trzy młode kobiety wchodzą na dach zaparkowanej tam Toyoty. Dyżurny po odebraniu zgłoszenia skierował na wskazany parking patrol policyjnych wywiadowców. Funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce interwencji potwierdzili, że trzy młode kobiety urządziły sobie tańce na dachu pojazdu, w międzyczasie nawzajem fotografując aparatami z telefonów komórkowych swoje wyczyny. Cała trójka została zatrzymana do wyjaśnienia i wytrzeźwienia. Przeprowadzone badanie wykazało, że mają do 0,62 do 1 promila alkoholu w organizmach. Zatrzymane kobiety są w wieku 22, 21 i 20 lat. W najbliższym czasie zatrzymane odpowiedzą za przestępstwo uszkodzenia mienia, bowiem właściciel pojazdu powstałe straty ocenił na kwotę 2,5 tys. złotych.

O wydarzeniu posłuchasz tutaj

[audio:http://www.spin.siedlce.pl/wp-content/uploads/2011/05/3_dziewczyny.mp3|titles=3 dziewczyny]

kom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

5 komentarzy

 1. rex dodano 10 lat temu

  Komentarz nie został zaakceptowany przez administratora, ponieważ został uznany za obraźliwy.

 2. ? dodano 10 lat temu

  A na jakiej podstawie wypływają zdjęcia z komendy policji. Bo jak widzę to jest chyba areszt policyjny i kto takie fotografowanie urządza na komisariacie?!

 3. wojtek dodano 10 lat temu

  glupie dziewczyny

 4. wojtek dodano 10 lat temu

  Komentarz nie został zaakceptowany przez administratora, ponieważ został uznany za obraźliwy.

 5. kasę niech oddadzą za szkodę dodano 10 lat temu

  Głupie dziewczyny.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?