SPIN

POLICJA: Ukradł damską bieliznę i wrócił po rower

Aneta Borkowska poniedziałek, 16 maja 2011, 10:27 Aktualnie, Wydarzenia

Za kradzież oraz usiłowanie kradzieży odpowie w najbliższym czasie 58 letni siedlczanin zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna ten najpierw skradł suszącą się na działce damska bieliznę i garderobę, a po kilku godzinach wrócił na tę samą działkę po stojący tam rower. Jednak podczas usiłowania drugiej kradzieży został zatrzymany. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek (12 maja) około godziny 21. dyżurny siedleckiej komendy został telefonicznie powiadomiony przez parę młodych siedlczan, że przed chwilą na terenie działki rekreacyjnej znajdującej się przy ul. Przymiarki zatrzymali oni mężczyznę, który usiłował skraść stojący tam rower. Na miejsce niezwłocznie skierowano patrol policyjnych wywiadowców. Funkcjonariusze, którzy zjawili się na miejscu ustalili dodatkowo, że oprócz usiłowania kradzieży roweru ktoś z tej samej działki w godzinach porannych skradł właścicielce suszącą się bieliznę i garderobę o wartości 380 złotych. Sprawca tej porannej kradzieży został szybko ustalony. W trakcie wykonywania czynności z zatrzymanym mężczyzną okazało się, że część skradzionych ubrań ma on na sobie. Podwójnym złodziejem okazał się 58 letni mieszkaniec Siedlec. Wczoraj (14 maja) usłyszał on zarzuty kradzieży oraz usiłowania kradzieży. Za przestępstwa te grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Jerzy Długosz, KMP Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?