SPIN

NEWS: Tadeusz Goc zdobywcą nagrody Wawrzyn Siedlecki?

Beata Głozak wtorek, 17 maja 2011, 15:02 Aktualnie, Wydarzenia

Jak dzisiaj nieoficjalnie dowiedział się SPIN jednym z laureatów nagrody Wawrzyn Siedlecki ma zostać Tadeusz Goc, wieloletni kierownik Uczelnianego Ośrodka Kultury Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach.

Zaznaczamy jednak, że jest to informacja nieoficjalna. Na potwierdzenie jej należy poczekać do jutra, czyli dnia wręczenia nagród, które nastąpi o godz. 19. w Centrum Kultury i Sztuki. Z informacji jakie do nas dotarły wynika, że wśród laureatów nie będzie żadnej kobiety.

bg

4 komentarze

 1. będzie żadnej kobiety dodano 9 lat temu

  Trzeba reklamować!

 2. cuker dodano 9 lat temu

  koniec świata!

 3. gala dodano 9 lat temu

  Od dwóch lat Kapituła Nagrody Benedyktowicza uznaje że Tadek Goc nie jest wart tej nagrody. Wydaje się że to skandal znając dorobek Tadka ale … jak się pozna skład Kapituy to … szczęka opada i o nic już nie warto pytać! Gratulacje … o ile tego Wawrzyna rzeczywiście dostał!

 4. A właśnie, że zasłużył!!!! dodano 9 lat temu

  Zasłużył swą wieloletnią pracą kerowniczą na stanowisku kerownika Uczelnianego Ośrodka Kultury. Zasłużył choćby dlatego, że nadal na stanowisku kerownika trwa – choć w całej Polsce kluby studenckie są niemal wszędzie w rękach samorządów lub organizacji studenckich (stowarzyszeń, bractw, fundacji). I za tę wytrwałość i niezłomność w kerowaniu ośrodkiem kerownikowi wawrzyn się należy. Albo lepiej od razu dwa.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?