SPIN

NEWS: Tadeusz Goc zdobywcą nagrody Wawrzyn Siedlecki?

Beata Głozak wtorek, 17 maja 2011, 15:02 Aktualnie, Wydarzenia

Jak dzisiaj nieoficjalnie dowiedział się SPIN jednym z laureatów nagrody Wawrzyn Siedlecki ma zostać Tadeusz Goc, wieloletni kierownik Uczelnianego Ośrodka Kultury Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach.

Zaznaczamy jednak, że jest to informacja nieoficjalna. Na potwierdzenie jej należy poczekać do jutra, czyli dnia wręczenia nagród, które nastąpi o godz. 19. w Centrum Kultury i Sztuki. Z informacji jakie do nas dotarły wynika, że wśród laureatów nie będzie żadnej kobiety.

bg

4 komentarze

 1. będzie żadnej kobiety dodano 10 lat temu

  Trzeba reklamować!

 2. cuker dodano 10 lat temu

  koniec świata!

 3. gala dodano 10 lat temu

  Od dwóch lat Kapituła Nagrody Benedyktowicza uznaje że Tadek Goc nie jest wart tej nagrody. Wydaje się że to skandal znając dorobek Tadka ale … jak się pozna skład Kapituy to … szczęka opada i o nic już nie warto pytać! Gratulacje … o ile tego Wawrzyna rzeczywiście dostał!

 4. A właśnie, że zasłużył!!!! dodano 10 lat temu

  Zasłużył swą wieloletnią pracą kerowniczą na stanowisku kerownika Uczelnianego Ośrodka Kultury. Zasłużył choćby dlatego, że nadal na stanowisku kerownika trwa – choć w całej Polsce kluby studenckie są niemal wszędzie w rękach samorządów lub organizacji studenckich (stowarzyszeń, bractw, fundacji). I za tę wytrwałość i niezłomność w kerowaniu ośrodkiem kerownikowi wawrzyn się należy. Albo lepiej od razu dwa.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?