SPIN

RUGBY: WFS Veterans w Wilnie

Aneta Borkowska poniedziałek, 23 maja 2011, 17:02 Sport, Wydarzenia

Siedleccy weterani 21 maja zagrali w Wilnie mecz z Żelaznymi Wilkami oraz spotkali się z przedstawicielem władz Rejonu Wileńskiego.

Pobyt w Wilnie rugbiści rozpoczęli od wizyty w merostwie Rejonu Wileńskiego przekazując artykuły spożywcze, przemysłowe i zabawki polskim dzieciom i ich opiekunom z Domu Dziecka.

Mecz z Żelaznymi Wilkami rozpoczął się od straty przyłożenia, wprawdzie siedlczanie odpowiedzieli piątką Mateusza Krzyszczaka, ale nie wykorzystali podwyższenia przegrywając 5:7. Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie w trzeciej kwarcie, zdobyli dwa przyłożenia, a dzięki udanym podwyższeniom ustalili wynik na 21:5.

W ostatniej kwarcie przeważał z kolei zespół WFS Veterans, po przyłożeniu i podwyższeniu Pawła Narojka dystans zmniejszył się na 21:12, a po punktach Łukasza Bacika na 21:17. Bliski zdobycia decydującego o zwycięstwie przyłożenia był Marek Kordecki, siedlecki radny debiutujący w drużynie, zatrzymany metr przed polem punktowym. Na kolejne akcje punktowe zabrakło już niestety czasu i takim wynikiem zakończył się mecz.

Żelazne Wilki Wilno – WFS Siedlce Veterans 21:17 (7:0, 7:5, 21:5)
Punkty: Paweł Narojek 7,  Łukasz Bacik 5, Mateusz Krzyszczak 5.
WFS: Artur Adamczyk, Łukasz Bacik, Tomasz Barczak, Dariusz Głogowski, Jerzy Grochowalski, Krzysztof Kisieliński, Marek Kisieliński, Leszek Koprowski, Marek Kordecki, Mateusz Krzyszczak, Piotr Minkin, Paweł Narojek, Andrzej Ostaszewski, Wojciech Plichta, Grzegorz Pliszka, Piotr Wedziuk, Jacek Wierzbicki, Jędrzej Wierzchowski, Jarosław Wiśniewski, Lech Woźniak, Zbigniew Wyrębiak, Bartek Zagalski i Daniel Zychowicz.

źródło/Fot. Jacek Wierzbicki

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?