SPIN

Ul. Północna na ulicę Jana Pawła II?

Beata Głozak poniedziałek, 23 maja 2011, 22:32 Aktualnie, Wydarzenia

Podczas najbliższej sesji rady miasta radni będą głosować nad nadaniem jednej z ulic Siedlec nazwy „ul. Jana Pawła II”. Zgodnie z projektem uchwały taka nazwa zostanie nadana „ulicy usytuowanej na działkach nr 19/5, 7/2, 23/2, 20/2, 20/6, 24/3 w obrębie 19”.

Zgodnie z załącznikiem taką nazwę ma przyjąć fragment ul. Północnej usytuowany między ulicami Księcia Józefa Poniatowskiego a Kazimierzowską.

bg

Projekt uchwały TUTAJ

7 komentarzy

 1. :D dodano 10 lat temu

  Czyli z mapy wynika, ze kibole będą spotykać się przy ul. JP II? 😀 Sorry, ale tak mi się skojarzyło. Juz widze te tytuły: "Napad na Jana Pawła II", albo "Kibice przeszli przez Jana Pawła II"

 2. hmm dodano 10 lat temu

  trochę za słaba tak ulica jak na takiego wielkiego człowieka jak Jan Paweł II. Cała obwodnica od Kazimierzowskiej aż po Sokołowską powinna nosić tą nazwę, po co to rozdrabniać jak i tak nikt przy niej nie będzie mieszkał.

 3. jak zwykle.. dodano 10 lat temu

  Radni nie zajmuj a się ważnymi dla mieszkańców sprawami Miasta /bo trzeba do tego kompetencji/ a zajmuja sie sprawami nnnnnnn..rzędnymi.

 4. jagielonczyk dodano 10 lat temu

  Jak widac z złożeń naszych dzielnych rajców to może na całą długość tej ulicy patronów zabraknie , jak tak po kawałku bedziemy obdarzac nazwami.Czyli to juz tradycja u nas ,że jedna ulica ma dwie nazwy a teraz zanosi sie na rekord

 5. ale problem dodano 10 lat temu

  Ludzie, ale macie problem. A kto ma podejmować decyzje o nazwach ulic? Któryś z Was?? No dajcie spokój. Chyba oprócz takich decyzji są też inne np. dotyczące budżetu, inwestycji, szkół, żłobków przedszkoli.
  Nawet przy takiej informacji, która ma nas poinformować o nazwie ulicy robicie problemy.

 6. ... dodano 10 lat temu

  Niestety czepiac sie trzeba bo niektore paradoksy trzeba komentowac-niebawem nowy gmach UM tez nazwa imieniem Jana Pawła bo tak jest trendy tylko ze za 10 lat jak moje pokolenie bedzie piastowalo "stołki" bedzie wielka akcja normalizacji bo co za duzo to nie zdrowo.Wyobrazcie sobie jak fajnie niebawem bedzie….co druga ulica bedzie miala nazwe JPII…szkoly,instytucje,centra handlowe…Zalamka…

 7. jagielonczyk dodano 10 lat temu

  nie chodzi o zadne problemy czy tez szydzenie z radnych,ale niech bedzie w końcu jedna poważna ulica mająca swoja nazwe na całej dlugości, a noie tak jak to jest praktyukowane na jednej ulicy jest poi dwóch patronów,a w tym przypadku jakta ulica mam miec taka dlugość jak przewiduja palny to może patronów zabraknąć jak każdy kawałek będzie mial inna nazwę.Jak radni uważaja ,że nalezy sie taka nazwa prosze bardzo niech zatwierdzaja tylko z logika .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?