SPIN

Przedsiębiorcy na rowerach (nasz patronat)

Beata Głozak czwartek, 26 maja 2011, 18:25 Sport, Wydarzenia

Jutro obędzie się I Siedlecki Rajd Rowerowy Przedsiębiorców organizowany przez Wschodnią Izbę Gospodarczą w Siedlcach oraz prezydenta Siedlec.

Celem imprezy jest głównie promocja zdrowego trybu życia i aktywnego wypoczynku wśród przedsiębiorców i mieszkańców oraz integracja środowiska biznesu i samorządu lokalnego. Dodatkowo ma wypromować nasz region jako świetne miejsca do uprawiania rekreacyjnej turystyki rowerowej. Jest to impreza dwudniowa (27-28 maja) z noclegiem w Drohiczynie, na której poza jazdą na rowerze odbędą się spotkania z przedstawicielami medycyny w zakresie aktywnego wypoczynku, będą spotkania z przedstawicielami władz lokalnych oraz wieczór integracyjny w stylu średniowiecznym. Organizatorzy mają nadzieję, że impreza wejdzie na stałe do kalendarza cyklicznych wydarzeń w naszym regionie. Wyjazd spod Urzędu Miasta Siedlce.

Trasa:
Dzień pierwszy: Siedlce Żabokliki, Golice, Hołubla, Paprotnia, Łozy, Trębice-Dolne, Bartków-Stary, Bartków-Nowy, Knychówek, Korczew, Bużyska, Drohiczyn,
Dzień drugi: Drohiczyn, Bużyska, Korczew, Szczeglacin, Czaple-Andrelewicze, Sawice-Bronisze, Wyrozęby-Podawce, Borychów, Repki, Rogów, Bachoża,  Sokołów Podlaski, Brodacze, Błonia-Duże, Bielany, Ruciany, Sosna-Kicki, Stany-Duże, Krynica, Suchożebry, Przygody, Strzała, Siedlce.

Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy zawierający dwie koszulki, czapkę, elementy odblaskowe, folder. Uczestnicy muszą mieć ze sobą dowód tożsamości oraz posiadać sprawny rower (wyposażony w hamulec, dzwonek, szkło odblaskowe z tyłu, sprawnie działające oświetlenie, linkę do przypięcia roweru itp.). Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w rajdzie pod opieką osoby dorosłej.

źródło WIG/opr. ab

5 komentarzy

 1. Tech-Media.pl dodano 9 lat temu

  może i my się wybierzemy całą ekipą… ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu

 2. stock dodano 9 lat temu

  Fajne, ciekawe tylko kto to finansuje, bo na pewno nie przedsiębiorcy, a chyba UM. Ilość miejsc ograniczona! To po co obejmować patronat i promować coś w czym zwykły podatnik nie może wziąć udziału.

 3. ror dodano 9 lat temu

  płacą przedsiębiorcy więc podatniku śpij spokojnie

 4. stock dodano 9 lat temu

  Założymy się

 5. stock dodano 9 lat temu

  Założymy się?!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?