SPIN

Przedsiębiorcy na rowerach (nasz patronat)

Beata Głozak czwartek, 26 maja 2011, 18:25 Sport, Wydarzenia

Jutro obędzie się I Siedlecki Rajd Rowerowy Przedsiębiorców organizowany przez Wschodnią Izbę Gospodarczą w Siedlcach oraz prezydenta Siedlec.

Celem imprezy jest głównie promocja zdrowego trybu życia i aktywnego wypoczynku wśród przedsiębiorców i mieszkańców oraz integracja środowiska biznesu i samorządu lokalnego. Dodatkowo ma wypromować nasz region jako świetne miejsca do uprawiania rekreacyjnej turystyki rowerowej. Jest to impreza dwudniowa (27-28 maja) z noclegiem w Drohiczynie, na której poza jazdą na rowerze odbędą się spotkania z przedstawicielami medycyny w zakresie aktywnego wypoczynku, będą spotkania z przedstawicielami władz lokalnych oraz wieczór integracyjny w stylu średniowiecznym. Organizatorzy mają nadzieję, że impreza wejdzie na stałe do kalendarza cyklicznych wydarzeń w naszym regionie. Wyjazd spod Urzędu Miasta Siedlce.

Trasa:
Dzień pierwszy: Siedlce Żabokliki, Golice, Hołubla, Paprotnia, Łozy, Trębice-Dolne, Bartków-Stary, Bartków-Nowy, Knychówek, Korczew, Bużyska, Drohiczyn,
Dzień drugi: Drohiczyn, Bużyska, Korczew, Szczeglacin, Czaple-Andrelewicze, Sawice-Bronisze, Wyrozęby-Podawce, Borychów, Repki, Rogów, Bachoża,  Sokołów Podlaski, Brodacze, Błonia-Duże, Bielany, Ruciany, Sosna-Kicki, Stany-Duże, Krynica, Suchożebry, Przygody, Strzała, Siedlce.

Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy zawierający dwie koszulki, czapkę, elementy odblaskowe, folder. Uczestnicy muszą mieć ze sobą dowód tożsamości oraz posiadać sprawny rower (wyposażony w hamulec, dzwonek, szkło odblaskowe z tyłu, sprawnie działające oświetlenie, linkę do przypięcia roweru itp.). Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w rajdzie pod opieką osoby dorosłej.

źródło WIG/opr. ab

5 komentarzy

 1. Tech-Media.pl dodano 10 lat temu

  może i my się wybierzemy całą ekipą… ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu

 2. stock dodano 10 lat temu

  Fajne, ciekawe tylko kto to finansuje, bo na pewno nie przedsiębiorcy, a chyba UM. Ilość miejsc ograniczona! To po co obejmować patronat i promować coś w czym zwykły podatnik nie może wziąć udziału.

 3. ror dodano 10 lat temu

  płacą przedsiębiorcy więc podatniku śpij spokojnie

 4. stock dodano 10 lat temu

  Założymy się

 5. stock dodano 10 lat temu

  Założymy się?!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?