SPIN

11 czerwca – KONCERT NA WEEKEND

Aneta Borkowska poniedziałek, 30 maja 2011, 11:00 Kultura, Wydarzenia

11 czerwca (sobota) w ramach Dni Siedlec KONCERT NA WEEKEND na Błoniach Siedleckich (ul. Północna). Start o godz. 17.30, wystąpią: PodobaMiSię, Upstream, Velvet, Brodka. Po koncertach pokaz sztucznych ogni. Wieczór poprowadzi Conrado Moreno.

PodobaMiSię – Ska/Reggae
Zespół tworzą: Michaił Wyrzykowski (Wyrzyk)- gitara rytmiczna, wokal teksty, Marek Stańczuk – akordeon, melodica, chórki, Albert Klejc – gitara basowa, Łukasz Maciborski (Mościborek) – saxofon altowy, klawisze, Jacek Noszczak – perkusja, Maciek Złoch (złochu) – gitara solowa.
Zespół  powstał w 2007 roku w Siedlcach. Wykonują muzykę autorską, z kręgu gatunków ska oraz reggae.  W PodobaMiSie chodzi o wspólną zabawę, muzyka ma bawić i cieszyć. Na profilu Myspace piszą o sobie: „Nie jesteśmy profesjonalnymi muzykami , każdy z nas jest wycięty z innej bajki. Łączy nas jedna pasja i miłość do muzyki.”

Strona zespołu: tutaj

httpv://www.youtube.com/watch?v=qcDNEb2ov1o

Upstream – rock
Zespół tworzą: Rafał Czapliński – wokal, Daniel Popek – gitara, Artur Staręga – gitara, Radek Pawlik – gitara basowa, Marek „Max” Zabielski – perkusja.
14 maja odbył się koncert zespołu promujący ich debiutancką płytę. Występowali na Jackonaliach, I Siedleckim Rock Open Air jak również dali wiele koncertów akustycznych.

Strona zespołu: tutaj

httpv://www.youtube.com/watch?v=KaNGwQp1RxM

Velvet – pop, dance
Velvet to właściwie Jenny Marielle Pettersson – szwedzka wokalistka. W 2005 roku wydała swój pierwszy singel („Rock Down To”), który okazał się wielkim przebojem. Reprezentowała Szwecję w konkursie Eurowizji. Piosenką „Mi Amore” odniosła wielki sukces na arenie międzynarodowej. Ma w swoim dorobku dwa albumy.

Strona wokalistki: tutaj

httpv://www.youtube.com/watch?v=eXolkShh_uA

Monika Brodka
W 2004 r. wygrała pierwszą nagrodę w trzeciej edycji programu „Idol”, zdobywając 69% głosów. W tym samym roku ukazała się jej debiutancka płyta pt. „Album”. 10 czerwca 2005 wygrała w głosowaniu widzów konkurs Opolskie Premiery, gdzie została wyróżniona statuetką plebiscytu Superjedynki w kategorii debiut. 20 listopada 2006 roku ukazała się druga płyta wokalistki – „Moje Piosenki”, która tak jak poprzednia osiągnęła status złotej. 20 września ukazała się najnowsza płyta Brodki „GRANDA.

Strona wokalistki: tutaj

httpv://www.youtube.com/watch?v=Fk4oL5yGVQI&feature=related

Informujemy czytelników, że jest to artykuł sponsorowany. Negatywne komentarze nie będą akceptowane przez administratora.

2 komentarze

  1. mihail dodano 10 lat temu

    ja proponuje zrobic koncert Upstream jako pierwszy a pozniej Podobamisie, Brodka i na koniec VELVET!!

  2. Kamil_Siedlce dodano 10 lat temu

    Popieram w zupełnosci mojego poprzednika…… Niech tak się stanie…..:))))))

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?