SPIN

NEWS: Bogdan Kozioł odwołany

Beata Głozak wtorek, 31 maja 2011, 11:13 Siedlce, Wydarzenia
Bogdan Kozioł odbiera mandat radnego. Fot. AB

Bogdan Kozioł odbiera mandat radnego. Fot. AB

Jak przed chwilą dowiedział się portal SPIN Bogdan Kozioł został odwołany z funkcji prezesa MPK Siedlce. Potwierdziła się zatem informacja jaką nasz portal zamieścił w minionym tygodniu. W dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie Rady Nadzorczej spółki podczas którego zostanie podjęta decyzja kto zajmie miejsce Kozioła.

Przypomnijmy. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych Bogdan Kozioł startował z listy PiS w walce o fotel radnego miejskiego. Na Kozioła zagłosowało 336 siedlczan co sprawiło, że dotychczasowy prezes MPK mandat radnego zdobył. Ponieważ prawo zabrania łączenia obu funkcji radnego i prezesa spółki Kozioł mandatu się zrzekł na prośbę prezydenta Wojciecha Kudelskiego. Ten ostatni powiedział wtedy, że Kozioł sprawdził się jako prezes i chciałby nadal widzieć go na tym stanowisku.

mgr inż. Bogdan Kozioł (1965) pracował w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Siedlcach w latach 2001 – 2006 na stanowisku Z-cy Dyrektora. Od dnia 21.06.2007 powołany został na stanowisko Prezesa Zarządu, Dyrektora MPK. Bogdan Kozioł jest absolwentem Politechniki Warszawskiej Wydziału Mechaniczno Technologicznego i Automatyzacji oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie.

bg

18 komentarzy

 1. teraz czas.... dodano 10 lat temu

  Teraz najwyższy czas na odwołanie członka zrządu Ługowskiego za nicnierobienie.

 2. nutek dodano 10 lat temu

  tych nic nierobiacych to jest tam wiecej

 3. muszka dodano 10 lat temu

  Niech się Pan trzyma Panie Bogdanie, szkoda, że tak podziękowali Panu za pracę w kampanii pana prezydenta i nie tylko.

 4. masakra dodano 10 lat temu

  Polityka kadrowa Pana Kudelskiego to po prostu tragedia. Wcześniej trzeci prezes w ARMSie, teraz odwołanie Pana Kozioła. We wcześniejszym artykule na spinie Prezydent wykręcał się od odpowiedzi pomimo, że pewnie już miał skonkretyzowaną wizje zdarzeń. Takich ruchów nie robi się z dnia na dzień. Teraz bez podania przyczyn odwołuje prezesa MPK. Zaraz pewnie usłyszymy, że to wcale nie on tylko Rada Nadzorcza.
  To jest po prostu jakaś masakra!!!

 5. nie podniecajcie się... dodano 10 lat temu

  Zasłużył sobie sam na odwołanie jak mmało kto. Zbędne żale. I tak spóźniona decyzja Prezydenta.

 6. do nie podniecajcie się... dodano 10 lat temu

  Skoro jesteś taki dobrze poinformowany, to może podzielisz się widzą, wystąpisz w roli rzecznika rady nadzorczej MPK i powiesz nam co takiego naskrobał Pan Bogdan, że został posłany na zieloną trawkę…

 7. pasażer dodano 10 lat temu

  Sa jakieś typowania na nastepce

 8. Komentator dodano 10 lat temu

  W Esce Kudelski zapytany o przyczyny ewentualnego odwołania Kozioła zaczął coś bąkać o kontroli w MPK, że jej wyniki są raczej…pozytywne. I że partia jest, to odwołanie to może być decyzja samej góry, PREZESA. Czyżby Kaczyński nakazał spuścić Kozioła po linii partyjnej?

 9. asia dodano 10 lat temu

  uważam, że człowiek jest pożądny, uczciwy i zna się na tym co robi

 10. Andy dodano 10 lat temu

  To się cieszę że nie głosowałem na Kudelskiego ani na PIS

 11. kto następny? dodano 10 lat temu

  Ja obstawiam Filipka (PO) z STBSu.

 12. pasażer siedlecki dodano 10 lat temu

  Szkoda, Pana Bogdana uważałem za jednego z mądrzejszych siedleckich pisowców, bez takiej urzędniczej arogancji , bez wszechwiedzącego podejścia do innych. Nie wiem czym sobie "zasłużył" na dymisję, ale z tego co można wyczytać chodzi o argumenty niemerytoryczne, więc o czym tu mówić. PRL w Siedlcach ma się dobrze!

 13. otwarty dodano 10 lat temu

  ooooo widać nowy członek klanu Orzełowskich się ujawnił, a kudelski musi mu dać na chlebek

 14. podlasiak dodano 10 lat temu

  I znowu zaczyna się karuzela… STBS zmieni władze za chwilę, za godzin kilka prezesem MPK będzie…? A do STBS pójdzie…? I już. Pozamiatane.

 15. Nie trzeba było dodano 10 lat temu

  pisać art. o nowych autobusach, wnioskach o dopłaty unijne itp. itp.

 16. siedlczanka__ dodano 10 lat temu

  no ładnie… zrezygnował z mandatu radnego na prośbę prezydenta – to mu się odwdzięczyli…teraz nie jest ani prezesem, ani radnym… bardzo mi przykro Panie Bogdanie…powodzenia!

 17. Kasia dodano 10 lat temu

  Kudelski może sam się odwołasz z prezydenta. Co pan na to?! A wsadzić na pana miejsce Bogdana Kozioła. :-). Poza tym KUDELSKI MUSI ODEJŚĆ NA ZAWSZE!!

 18. brena dodano 10 lat temu

  Może ta cała Kasia przestanie obrażać Prezydenta, który słusznie postąpił !

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?