SPIN

NEWS: Nowy prezes MPK Siedlce

Aneta Borkowska wtorek, 31 maja 2011, 17:04 Aktualnie, Wydarzenia

Od jutra oficjalnie już nowym prezesem MPK Siedlce zostanie Krzysztof Dębiński, który dotychczas pracował w STBS (Siedleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego). Nieoficjalnie nasz portal dowiedział się, że na jego miejsce przyjdzie ktoś z STS (Siedleckie Towarzystwo Samorządowe).

Więcej informacji jeszcze dzisiaj.

ab

7 komentarzy

 1. ww dodano 10 lat temu

  Jarosław Krzymowski

 2. podlasiak dodano 10 lat temu

  Pan Dębiński w STBS nie "pracował" a był wiceprezesem. A to różnica 🙂

 3. Aron dodano 10 lat temu

  A już myślałem, że stołek szykują dla Kurkusa, a jednak… kto by pomyślał. Ten człowiek z STBS się chyba dużo nie narobił bo nawet nie wiem kto to. Pozdrawiam Pana Bogdana.

 4. otwarty dodano 10 lat temu

  najpierw stołek z zarzadzie partii prezydenta dla P. Dębińskiego, a teraz MPK, PiS wolna amerykanka…

 5. co????? dodano 10 lat temu

  co???? Dębiński???? :O

 6. Hipokryzja Sochackiej? dodano 10 lat temu

  Z tego co słyszałem to do STSBu ma pójść Rzewuski. Były wiceprezydent Siedlec, pomagier Symanowicza, były członek Samoobrony i kandydat STSu do Rady Miasta w ostatnich wyborach. No tak 10 tys miesiecznie drogą nie chodzi. Widać jak Sochacka realizuje politykę prorodzinną (a raczej propartyjną). Hańba! Zapomniała gdzie jeszcze nie dawno była, że dzięki ludziom się wybiła. Ta kobieta nie ma wstydu! W kampanii głosiła stop kumeterstwu i celebracji władzy. A teraz co sama robi jako wiceprezydent? Wstęgi przecina i lobbuje za nominacją swoich partyjnych aparatczyków!

 7. siedlckie roszady dodano 10 lat temu

  Jak widać to ten Pan Dębiński jak to rosjanie mówią " master na wsie ruki " czyli potocznie mówiąc fachowiec co sie na wszystkim doskonale zna -= wspaniale z budownictwa do transportu,a moze by tak na szefa szpitala?Ciekawe co by PiS usiurki powiedzieli jakby takie roszady robilo PO , bylby zaraz zamach na demokrację, zawłaszczanie sobie miasta i wiele innych epietetów .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?