SPIN

Rusza rekrutacja na camp Marcina Gortata

Aneta Borkowska wtorek, 31 maja 2011, 17:27 Sport, Wydarzenia

W Dniu Dziecka ruszają zapisy na tegoroczną edycję campów Marcina Gortata. Od 1 czerwca na stronie internetowej Fundacji www.mg13.com.pl, dostępne będą formularze zgłoszeniowe.

W Siedlcach (Camp z Marcinem odbędzie się 16 lipca) rekrutację na 105 miejsc przeprowadzają szkoły podstawowe, zaś na pozostałych 30 miejsc będzie można zapisywać się właśnie  za pośrednictwem wyżej podanej strony internetowej.

Organizatorzy apelują do rodziców by zwrócili uwagę, żeby dziecko zostało zapisane na camp w konkretnym mieście. Uczestnicy i uczestniczki treningów z Marcinem Gortatem muszą spełniać kryterium wiekowe. Na campy mogą się zakwalifikować dzieci urodzone między 1 stycznia 1998 roku i 31 grudnia 2002 roku.

Formularze zgłoszeniowe będą dostępne do końca czerwca. Jeżeli liczba zgłoszeń będzie bardzo duża, wówczas o wyborze uczestników zadecyduje konkurs polegający na dokończeniu zdania „Chcę trenować z Marcinem, bo…”. Do campów zakwalifikują się te osoby, których dokończenia zdań będą najciekawsze. 1 lipca, do wszystkich osób, które zakwalifikują się na campy, zostanie wysłane potwierdzenie.

Artur Burak, rzecznik prasowy Fundacji Marcina Gortata MG13

2 komentarze

  1. gość dodano 11 lat temu

    Gość przyjeżdza na 5 godzin i rektutów potrzebuje.

  2. viktoria dodano 10 lat temu

    Kiedy będzie lista osób wybranych? Jak można dotrzeć do listy wybranych i do listy odrzuconych i dlaczego ?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?