SPIN

NEWS: Oficjalne stanowisko miasta w sprawie Kozioła

Aneta Borkowska środa, 1 czerwca 2011, 16:03 Aktualnie, Wydarzenia

Zmiany we władzach spółek z udziałem Miasta Siedlce

Z dniem 31 maja 2011 roku ze stanowiska Prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Siedlcach spółka z o.o. został odwołany Pan Bogdan Kozioł.

Decyzja została podjęta przez Radę Nadzorczą Spółki na wniosek Prezydenta Miasta. Jest ona efektem wyników kontroli przeprowadzonej wcześniej w przedsiębiorstwie. Wynika z niej, że w spółce doszło do naruszenia jej wewnętrznych przepisów. W szczególności Pan Bogdan Kozioł przekroczył upoważnienie Rady Nadzorczej do wysokości zaciągnięcia zobowiązania przeznaczonego na budowę Stacji Kontroli Pojazdów.  Stwierdzono także, iż podejmował samodzielnie decyzje bez wymaganej uchwały Zarządu Spółki.

Od 1 czerwca 2011 roku funkcję Prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Siedlcach powierzono Panu  Krzysztofowi Dębińskiemu. Aktualny Prezes MPK w swojej bogatej karierze zawodowej min. w latach 2007-2008 był Członkiem Zarządu MPK. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich. W momencie powołania na stanowisko Prezesa MPK pełnił funkcję członka Zarządu STBS spółka z o.o. Z wykształcenia jest inżynierem komunikacji o specjalności zarządzanie procesami przewozów.

Zwolnione stanowisko Członka Zarządu STBS objął Pan Jarosław Krzymowski. Nowy członek zarządu ostatnio był zatrudniony na stanowisku Zastępcy Dyrektora ds. Technicznych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego MEDITRANS SPZOZ. Wcześniej był min. naczelnikiem Gabinetu Prezydenta Miasta Siedlce w czasie gdy funkcję Prezydenta pełnił Pan Mirosław Symanowicz.

źródło: Urząd Miasta Siedlce

7 komentarzy

 1. i dodano 10 lat temu

  "karuzela się kręci"

 2. Hipokryzja Sochackiej? dodano 10 lat temu

  A jednak poszedł aparatczyk Krzymowski (STS) do STBSu. No tak 10 tys miesiecznie drogą nie chodzi. Widać jak Sochacka realizuje politykę prorodzinną (a raczej propartyjną). Hańba! Zapomniała gdzie jeszcze nie dawno była, że dzięki ludziom się wybiła. Ta kobieta nie ma wstydu! W kampanii głosiła stop kumeterstwu i celebracji władzy. A teraz co sama robi jako wiceprezydent? Wstęgi przecina i lobbuje za nominacją swoich partyjnych aparatczyków!

 3. piękna kariera dodano 10 lat temu

  http://www.ktokogo.pl/Krzysztof_D%C4%99bi%C5%84ski

 4. efaster dodano 10 lat temu

  oni wszyscy siebie warci, aby do stołka się dopchać. STS, PIS jedna chwała. Wstyd i żenada. Oczywiście nikt oficjalnie tego nie powie, ale 3 miesięczna odprawa będzie.

 5. Belzebubiusz dodano 10 lat temu

  Pan Kozioł miał chyba polityczne ambicje. No i towarzysze pokazali miejsce w szeregu.

 6. arab dodano 10 lat temu

  czy ktoś w końcu ukruci to rozdawanie stołków przez Prezydenta????

 7. j23 dodano 10 lat temu

  Podobno Niedziółkę z PWiK odwołali w piątek. Czy ktoś coś wie

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?