SPIN

MKP Pogoń Siedlce prosi… o zwrot biletów

Beata Głozak niedziela, 5 czerwca 2011, 23:31 Sport, Wydarzenia
Dla których kibiców zabraknie biletów?

Dla których kibiców zabraknie biletów?

Siedlecka Pogoń m.in. poprzez swoją oficjalną stronę internetową zwróciła się do swoich kibiców posiadających wejściówki na mecz z Wartą Sieradz o zwrot zbytecznych biletów do siedziby klubu przy ulicy Prusa 6.

Na stronie www.mkppogonsiedlce.pl czytamy:

„Jeżeli jakaś osoba posiada bilet/bilety na mecz otwarcia nowego stadionu 11 czerwca, a z jakiegoś powodu nie wybiera się na w/w mecz, albo ma nadmiar biletów (np. wziął 4, a potrzebne mu będą tylko 2) to niech zwróci taką wejściówkę do siedziby MKP Pogoń Siedlce przy ul. Prusa 6. Jest bardzo dużo kibiców, którzy w ogóle takiej wejściówki nie dostali, a chodzą od lat na mecze naszego klubu.”

źródło: MKP Pogoń Siedlce/opr. bg


19 komentarzy

 1. NIKO dodano 10 lat temu

  zrobili, jak na euro po 4 bilety jedna osoba mogła odebrać… idiotyzm… to teraz apelujcie sobie…

 2. ... dodano 10 lat temu

  dla których kibiców zabraknie biletów ? dla tych co chodzą na mecze Pogoni od lat a akurat tego dnia gdy rozdawali wejściówki nie mogli być pod stadionem 😉
  taka jest prawda, poza tym miały być wydawane bilety od godziny 12 a nie od 8 rano, nic dziwnego że o 13 już biletów nie było. O tym też trzeba było wspomnieć 🙂

 3. NIKO dodano 10 lat temu

  a ja słyszałem że o 11:30 już nie było biletów

 4. śmieję się z kaczorka dodano 10 lat temu

  Komentarz nie został zaakceptowany przez administratora, ponieważ został uznany za obraźliwy.

 5. Do NIKO itp dodano 10 lat temu

  Jesli kompletnie nie orientujesz się w temacie to nie komentuj. Bilety dystrybuowała Agencja Rozwoju Miasta a nie MKP Pogoń. Do kogo pretensje ze źle podaną godziną? Pretensje można mieć jedynie do Organizatora a nie do MKP. Wystarczy pomyśleć to nie boli.

 6. ... dodano 10 lat temu

  ale klub też w porę pomyślał o osobach które zakupiły karnet a nie mają biletu 😉

 7. NIKO dodano 10 lat temu

  ale ja wcale nie bije do MKP…ej

 8. Kto powinien zarządzać! dodano 10 lat temu

  OSiR, Pogoń, ARM, a może Rzecznik Prezydenta.
  Może przekazać to wszystko CKiS?

  Co z tego wychodzi, widać już.

 9. z trzema.. dodano 10 lat temu

  Agencja majaca 3 Prezesów nie potrafiła w spsosób cywilizowany rozdysponować biletów. Wniosek….potrzebny kolejny MÓZG.

 10. Do Kudelskiego dodano 10 lat temu

  Nie popisałeś się prezydenciku śmieszny.

 11. ze starowsi dodano 10 lat temu

  To skandal w jaki sposób rozdysponowano bilety. Nawet na mecz żeby wejść trzeba mieć układy w tym mieście. Na Pogoń chodzę od 15 lat podobnie jak wielu moich znajomych i nie mam biletu. Ładnie ktoś zorganizował to i ładnie kibice mu podziękują. Piłka nożna dla kibiców, a nie dla krawatów którzy przyjdą na ciastka i zdjęcia.

 12. a ja dodano 10 lat temu

  a ja proszę, żeby spin poprosił o komentarz w tej sprawie cały siedlecki MÓZG. A może lepiej móżdżek.
  pozdrawiam

 13. ten co ma znajomości dodano 10 lat temu

  A ja mam nadmiar biletów i mogę je SPRZEDAĆ. Cena wywoławcza 50 zł za sztukę. Chętni proszę o wpisywanie w komentarzach swoje emaile to się z nimi skontaktuję.

 14. ten co ma znajomości dodano 10 lat temu

  A ja mam dużo biletów i je sprzedaję. Niezły zarobek dzięki znajomościom mam 🙂 I kibice zadowoleni, bo takim sposobem mają bilety na mecz ich ukochanego klubiku.

 15. sztajnert maciej dodano 10 lat temu

  moim zdaniem było by łatwiej rozdać bilety na meczach ligowych prawdziwym kibicom pogoni którzy przychodzą na mecze i ich wspierają finansowo i duchowo walcząc o awans do II ligi a tak dużo prawdziwych kibiców niema biletów a mają je nieuczciwi handlarze dużo przyjdzie osób na piknik rodzinny i władz Siedlec zamiast kibiców którzy będą dopingować pogoń i uroczysty awans do II ligi oni bilety mają a ja niestety nie, pozdrawiam wszysykich kibiców pogoni którzy będą oglądali mecz za siatek maciej.sz

 16. efaster dodano 10 lat temu

  nie dajcie zarobić hochsztaplerom, lepiej iść pod stadion stać, niż dać zarobić konikom na darmowych biletach.

 17. czasami kibic dodano 10 lat temu

  `ten co ma znajomości` = prowokacja
  a Wy dajecie się wciągnąć w bezsensowną polemikę.
  Moim zdaniem ARMS popełnił delikatny błąd. Powinien zadysponować np. 100-200szt. dla prawdziwych oddanych i zawsze wspierających kibiców (bo nie oszukujmy się tyle mniej więcej jest tych kibiców na każdym meczu). Sprawiło by to, że byli by oni w jednym zwartym miejscu i kibicowali by wspólnie. A tak…. będą rozproszeni po 3-tys. trybunie i jestem przekonany, że nawet razu nie będzie zaśpiewany prawdziwy doping, tylko ew. co raz usłyszymy niezgrane niezgrabne klaski nie mające nic wspólnego z prawdziwym kibicowaniem.
  p.s. A czy jest wogóle jakiś klub kibica MKP Pogoń z przedstawicielem na czele? Bo jeśli te 100-200szt. miałaby dostać Pogoń to i tak rozeszła by się wśród znajomków itp.

 18. do czasami kibic dodano 10 lat temu

  Według mnie, to bilety mogły być rozdawane w 1-2 poprzednich ligowych meczach na Prusa. Wszyscy stali bywalcy, ci którzy kibicują Pogoni trochę dłużej niż 1 mecz byliby spokojni o wejście na mecz. Byłoby to bardziej lojalne podejście względem kibiców.

  A tak, połowa moich znajomych nie ma biletów, ja sam w ostatniej chwili zapewniłem je sobie. Ale już je oddałem, bo idę na przemarsz przez miasto pod stadion. O doping bądź spokojny, z tego co wiem to będzie sporo ludzi pod stadionem. Napewno się nie zawiedziesz 🙂 Sam zapraszam wszystkich na ten przemarsz, który rozpocznie się spod pomnika Papieża o godzinie 14.

 19. L dodano 10 lat temu

  Do czasami kibic jest kibica klub kibica MKS/MKP Pogoń, część informacji jest na forum reszta w 2 obiegu. Wejdź na stronę forum przed pierwszym meczem w II lidze dowiesz się co i jak z dopingiem.Pozdr L.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?