SPIN

MKP Pogoń Siedlce prosi… o zwrot biletów

Beata Głozak niedziela, 5 czerwca 2011, 23:31 Sport, Wydarzenia
Dla których kibiców zabraknie biletów?

Dla których kibiców zabraknie biletów?

Siedlecka Pogoń m.in. poprzez swoją oficjalną stronę internetową zwróciła się do swoich kibiców posiadających wejściówki na mecz z Wartą Sieradz o zwrot zbytecznych biletów do siedziby klubu przy ulicy Prusa 6.

Na stronie www.mkppogonsiedlce.pl czytamy:

„Jeżeli jakaś osoba posiada bilet/bilety na mecz otwarcia nowego stadionu 11 czerwca, a z jakiegoś powodu nie wybiera się na w/w mecz, albo ma nadmiar biletów (np. wziął 4, a potrzebne mu będą tylko 2) to niech zwróci taką wejściówkę do siedziby MKP Pogoń Siedlce przy ul. Prusa 6. Jest bardzo dużo kibiców, którzy w ogóle takiej wejściówki nie dostali, a chodzą od lat na mecze naszego klubu.”

źródło: MKP Pogoń Siedlce/opr. bg


19 komentarzy

 1. NIKO dodano 9 lat temu

  zrobili, jak na euro po 4 bilety jedna osoba mogła odebrać… idiotyzm… to teraz apelujcie sobie…

 2. ... dodano 9 lat temu

  dla których kibiców zabraknie biletów ? dla tych co chodzą na mecze Pogoni od lat a akurat tego dnia gdy rozdawali wejściówki nie mogli być pod stadionem 😉
  taka jest prawda, poza tym miały być wydawane bilety od godziny 12 a nie od 8 rano, nic dziwnego że o 13 już biletów nie było. O tym też trzeba było wspomnieć 🙂

 3. NIKO dodano 9 lat temu

  a ja słyszałem że o 11:30 już nie było biletów

 4. śmieję się z kaczorka dodano 9 lat temu

  Komentarz nie został zaakceptowany przez administratora, ponieważ został uznany za obraźliwy.

 5. Do NIKO itp dodano 9 lat temu

  Jesli kompletnie nie orientujesz się w temacie to nie komentuj. Bilety dystrybuowała Agencja Rozwoju Miasta a nie MKP Pogoń. Do kogo pretensje ze źle podaną godziną? Pretensje można mieć jedynie do Organizatora a nie do MKP. Wystarczy pomyśleć to nie boli.

 6. ... dodano 9 lat temu

  ale klub też w porę pomyślał o osobach które zakupiły karnet a nie mają biletu 😉

 7. NIKO dodano 9 lat temu

  ale ja wcale nie bije do MKP…ej

 8. Kto powinien zarządzać! dodano 9 lat temu

  OSiR, Pogoń, ARM, a może Rzecznik Prezydenta.
  Może przekazać to wszystko CKiS?

  Co z tego wychodzi, widać już.

 9. z trzema.. dodano 9 lat temu

  Agencja majaca 3 Prezesów nie potrafiła w spsosób cywilizowany rozdysponować biletów. Wniosek….potrzebny kolejny MÓZG.

 10. Do Kudelskiego dodano 9 lat temu

  Nie popisałeś się prezydenciku śmieszny.

 11. ze starowsi dodano 9 lat temu

  To skandal w jaki sposób rozdysponowano bilety. Nawet na mecz żeby wejść trzeba mieć układy w tym mieście. Na Pogoń chodzę od 15 lat podobnie jak wielu moich znajomych i nie mam biletu. Ładnie ktoś zorganizował to i ładnie kibice mu podziękują. Piłka nożna dla kibiców, a nie dla krawatów którzy przyjdą na ciastka i zdjęcia.

 12. a ja dodano 9 lat temu

  a ja proszę, żeby spin poprosił o komentarz w tej sprawie cały siedlecki MÓZG. A może lepiej móżdżek.
  pozdrawiam

 13. ten co ma znajomości dodano 9 lat temu

  A ja mam nadmiar biletów i mogę je SPRZEDAĆ. Cena wywoławcza 50 zł za sztukę. Chętni proszę o wpisywanie w komentarzach swoje emaile to się z nimi skontaktuję.

 14. ten co ma znajomości dodano 9 lat temu

  A ja mam dużo biletów i je sprzedaję. Niezły zarobek dzięki znajomościom mam 🙂 I kibice zadowoleni, bo takim sposobem mają bilety na mecz ich ukochanego klubiku.

 15. sztajnert maciej dodano 9 lat temu

  moim zdaniem było by łatwiej rozdać bilety na meczach ligowych prawdziwym kibicom pogoni którzy przychodzą na mecze i ich wspierają finansowo i duchowo walcząc o awans do II ligi a tak dużo prawdziwych kibiców niema biletów a mają je nieuczciwi handlarze dużo przyjdzie osób na piknik rodzinny i władz Siedlec zamiast kibiców którzy będą dopingować pogoń i uroczysty awans do II ligi oni bilety mają a ja niestety nie, pozdrawiam wszysykich kibiców pogoni którzy będą oglądali mecz za siatek maciej.sz

 16. efaster dodano 9 lat temu

  nie dajcie zarobić hochsztaplerom, lepiej iść pod stadion stać, niż dać zarobić konikom na darmowych biletach.

 17. czasami kibic dodano 9 lat temu

  `ten co ma znajomości` = prowokacja
  a Wy dajecie się wciągnąć w bezsensowną polemikę.
  Moim zdaniem ARMS popełnił delikatny błąd. Powinien zadysponować np. 100-200szt. dla prawdziwych oddanych i zawsze wspierających kibiców (bo nie oszukujmy się tyle mniej więcej jest tych kibiców na każdym meczu). Sprawiło by to, że byli by oni w jednym zwartym miejscu i kibicowali by wspólnie. A tak…. będą rozproszeni po 3-tys. trybunie i jestem przekonany, że nawet razu nie będzie zaśpiewany prawdziwy doping, tylko ew. co raz usłyszymy niezgrane niezgrabne klaski nie mające nic wspólnego z prawdziwym kibicowaniem.
  p.s. A czy jest wogóle jakiś klub kibica MKP Pogoń z przedstawicielem na czele? Bo jeśli te 100-200szt. miałaby dostać Pogoń to i tak rozeszła by się wśród znajomków itp.

 18. do czasami kibic dodano 9 lat temu

  Według mnie, to bilety mogły być rozdawane w 1-2 poprzednich ligowych meczach na Prusa. Wszyscy stali bywalcy, ci którzy kibicują Pogoni trochę dłużej niż 1 mecz byliby spokojni o wejście na mecz. Byłoby to bardziej lojalne podejście względem kibiców.

  A tak, połowa moich znajomych nie ma biletów, ja sam w ostatniej chwili zapewniłem je sobie. Ale już je oddałem, bo idę na przemarsz przez miasto pod stadion. O doping bądź spokojny, z tego co wiem to będzie sporo ludzi pod stadionem. Napewno się nie zawiedziesz 🙂 Sam zapraszam wszystkich na ten przemarsz, który rozpocznie się spod pomnika Papieża o godzinie 14.

 19. L dodano 9 lat temu

  Do czasami kibic jest kibica klub kibica MKS/MKP Pogoń, część informacji jest na forum reszta w 2 obiegu. Wejdź na stronę forum przed pierwszym meczem w II lidze dowiesz się co i jak z dopingiem.Pozdr L.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?