SPIN

POLICJA: Tragiczny wypadek i pożar samochodu

Aneta Borkowska niedziela, 5 czerwca 2011, 00:10 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj (4 czerwca) około godz. 17.10 na drodze krajowej 63 (trasa Siedlce – Sokołów Podlaski) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierowca samochodu VW Passat zginął po czołowym uderzeniu w przydrożne drzewo. Auto stanęło w płomieniach i pomimo podjętej natychmiastowej akcji ratunkowej doszczętnie spłonęło.

Dzisiaj około godz. 17.10 na drodze krajowej 63 w okolicach miejscowości Wola Suchożebrska doszło do tragicznego wypadku drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów kierujący samochodem VW Passat combi jadąc od strony Sokołowa Podlaskiego w kierunku Siedlec, po wyprzedzeniu ciężarowego TIR-a, jadącego w tym samym kierunku, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na prawe pobocze i czołowo uderzył w drzewo. Bezpośrednio po uderzeniu auto stanęło w płomieniach. Pomimo podjętej natychmiast akcji ratunkowej, przez przejeżdżających tą drogą kierowców, którzy gaśnicami samochodowymi próbowali stłumić pożar w zarodku, nie udało się go opanować i samochód doszczętnie spłonął. W początkowej fazie akcji gaśniczej brali również udział funkcjonariusze z PP w Suchożebrach, którzy nadjechali na miejsce w chwilę po zdarzeniu. Pożar pojazdu udało się opanować dopiero strażakom. Autem podróżowała jedna osoba, której tożsamości dotychczas nie ustalono. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia obecnie wyjaśniane są przez funkcjonariuszy z PP w Suchożebrach.

kom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Komentarze (1)

  1. arek dodano 10 lat temu

    Spoczywaj w pokoju Panie Ż.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?