SPIN

Hubert Prekurat z siedleckiej Królówki został ”Wspaniałym”

Beata Głozak poniedziałek, 6 czerwca 2011, 13:22 Aktualnie, Wydarzenia

„Hubert Prekurat uczeń II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach został laureatem szczebla ogólnopolskiego XVII edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło 4 czerwca w Gdyni na uroczystej gali podsumowującej XVII edycję konkursu. W gronie ósemki laureatów szczebla ogólnopolskiego znalazł się Hubert Prekurat z Siedlec. Jest on tegorocznym maturzystą, uczniem II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im Św. Królowej Jadwigi. Hubert jest także reżyserem i aktorem Teatru FANUM, z którym wystawił 83 spektakle w 15 miastach Polski. Brał udział w projekcie Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” wpisanego do Banku Dobrych Praktyk MSWiA. Jest liderem programu Komendy Głównej Policji PaT (Profilaktyka a Teatr).”

źródło: UM Siedlce

Oprócz Huberta zwycięzcami konkursu zostali reprezentanci miast: Ostróda, Nysa, Dębica, Poznań, Pisz, Wrocław i Białystok. Gratulujemy.

8 komentarzy

 1. nie wiem więc pytam dodano 10 lat temu

  A czy on nie ma przypadkiem jakiś pleców w UM?

 2. Do: nie wiem więc pytam dodano 10 lat temu

  Nie. Znam Huberta od dawna i zawsze starał się dużo robić. W gimnazjum też go było wszędzie pełno:) Zasłużył sobie na tą nagrodę za te wszystkie lata ciężkiej pracy:)

 3. Potwarz i oszczerstwo dodano 10 lat temu

  Poprzednik ma rację, Hubert jest aktywny sam z siebie i nie ma tutaj żadnych pleców. Zbyt długo go znam i byłam bezpośrednim świadkiem podejmowanych przez Huberta działań. Twierdzenia o plecach są zwyczajnym oszczerstwem.

 4. Magda dodano 10 lat temu

  Poza tym, nie rozumiem podejścia niektórych ludzi. Dlaczego zamiast pogratulowac człowiekowi zdobycia tytułu od razu są podejrzenia o plecy?? Przeciez to chore.

 5. polokoktowiec dodano 10 lat temu

  "Magda: poniedziałek, 6 Czerwiec 2011, 21:06

  Poza tym, nie rozumiem podejścia niektórych ludzi. Dlaczego zamiast pogratulowac człowiekowi zdobycia tytułu od razu są podejrzenia o plecy?? Przeciez to chore."

  bo żyjemy w prlu a kto twierdzi że prl się skończył ten kłamie

 6. x dodano 10 lat temu

  Kłamie, jak osoby, które piszą, że nie ma pleców. To albo słabo go znają, albo ukrywają.

  Jeśli jest się wspaniałym, bo wystawił 80 przedstawień, to sportowiec, który WYSTĄPI na 80 zawodach i przy okazji zdobędzie choć jeden medal już jest od niego o klasę wyżej.

  Do pewnego bogatego obywatela, napisała z prośbą o sponsoring "ekipa innowacyjnych nastolatków", którzy wygrali Polskie eliminacje na innowacyjność i szukają sponsora na wyjazd na finały innowacyjności w USA. "Jak są tacy innowacyjni, dlaczego sobie nie zarobią?"

 7. Magda-do x. dodano 10 lat temu

  Bez przesady-znam człowieka dostatecznie dobrze i byłam bezpośrednim świadkiem tak wielu podejmowanych przez Huberta działań, spektakli, że wiem, co mówię-ŻADNYCH PLECÓW NIE MA. Poza tym, nikt nikomu nie zabrania podejmowania działąń w ramach wolontariatu, które będą dawały szanse o ubieganie się o tytuł 8 Wspanialych. Każdy nastolatek moze takie działania podejmować, starać się o poparcie ze strony instytucji publicznych, jak szkoły, policja, uczelnie i inne instytucje posiadające osobowość prawną. Natomiast co do operatywności i możliwosci zarobienia, chyba nie do końca wiesz, co mówisz. Jeżeli nie są stowarzyszeniem lub inną organizacją posiadającą osobowość prawną, która moze prowadzić działalność gospodarczą nie mogą zarobić, nie narażajac się na nieprzyjemności ze strony Urzędu Skarbowego. Więc proszę-albo przestań zazdrościć i snuć wizje bez pokrycia w rzeczywistości, albo sam zacznij robić cos pożytecznego. Pozdrawiam.

 8. Bożena dodano 10 lat temu

  Witam, również znam Huberta, jest rzeczywiście osobowością. Sam daje z siebie dużo, inspiruje innych do działania.
  Plecy ma własne 🙂 i dźwiga na nich odpowiedzialność za wiele przedsięwzięć społecznych, koleżeńskich. Świat byłby dużo bardziej wartościowy, gdyby było więcej tak wartościowych i zaangażowanych ludzi w każdym wieku. Uznanie jakie otrzymał jest w 100% Jego własnym osiągnięciem, natomiast wartość wszystkich przedsięwzięć artystycznych to zasługa i wysiłek wszystkich twórców teatru Fanum. Jak trudne jest organizowanie pracy wielu ludzi,łatwo mozna przekonać się, niech każdy spróbuje tylko samego siebie zmobilizować do systematycznego wieloletniego wysiłku w jakiejś dziedzinie. Gratuluję, Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?