SPIN

INFO PRASOWE: „Teraz Polska” dla Siedlec

Beata Głozak poniedziałek, 6 czerwca 2011, 14:53 Aktualnie, Wydarzenia

Miasto Siedlce zostało laureatem konkursu „Teraz Polska” w kategorii gmin. 6 czerwca podczas uroczystej gali prezydent Wojciech Kudelski odbierze statuetkę z godłem promocyjnym. Siedlce znalazły się w gronie kilkudziesięciu polskich gmin spełniających najwyższe standardy inwestycyjne, środowiskowe i kulturalne.

Początki Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego sięgają 1991 roku. Wówczas pojawiła się inicjatywa Polskiego Programu Promocyjnego, której celem była promocja polskich przedsiębiorstw, produktów i usług w kraju i za granicą.  Najlepsze z nich już od 20 lat nagradzane są Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” a od 2007 jest ono przyznawane także gminom.
Kapituła Godła promocyjnego „Teraz Polska”, pod przewodnictwem Prof. Michała Kleibera, Prezesa PAN doceniła Siedlce za politykę inwestycyjną, dostępność do infrastruktury technicznej, realizację polityki społecznej, a także wysokie standardy w zarządzaniu urzędem.

Godło Teraz Polska to wspaniała marka, doskonale rozpoznawana w Polsce i za granicą, od czerwca będzie promować także Siedlce.

źródło: UM Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?