SPIN

Sny Nocy Letniej mogą być powtarzane

Beata Głozak wtorek, 7 czerwca 2011, 11:55 Aktualnie, Wydarzenia

Jak poinformowało nas Centrum Kultury i Sztuki „w związku z dużym zainteresowaniem Festiwalem Teatru Wody, Światła, Ognia i Laserów „Sny Nocy Letniej” organizatorzy przewidują  – jeśli będzie taka potrzeba powtórzenie spektakli 30 min. po głównej prezentacji.”

źródło: CKiS Siedlce

4 komentarze

 1. ON dodano 10 lat temu

  Jeszcze się nie zaczęło, a już chcą powtarzać – takie rzeczy tylko w Siedlcach! Poczekajmy na efekt, a dopiero potem podejmujmy decyzję. Komuś tutaj chyba słoma z butów wychodzi z tej całej euforii na myśl o tym przedstawieniu.

 2. Racja dodano 10 lat temu

  Byłem na próbie.
  Nic takiego wielkiego, nic nie spotykanego.
  Leci woda, światła się zmieniają i tyle.

  Nad zalewem można by to zrobić na stałe.
  Koszt niewielki, napowietrzanie wody, wzrośnie atrakcyjność zbiornika.
  Ale kto posłucha mieszkańca miasta? Trzeba być ………
  Nad zalewem Pan O też by mógł biegać z mikrofonem.

  Projekt basenów do kosza.

 3. max dodano 10 lat temu

  Primo: Jeśli sama próba gromadzi cały Skwer im. Generała Tadeusza Kościuszki to organizatorzy mieli prawo pomyśleć o wzmożonym zainteresowaniu głównymi koncertami. Wszystko dla naszego dobra. Duo: Czytajmy ze zrozumieniem. Napisane jest wyraźnie – "organizatorzy przewidują – jeśli będzie taka potrzeba", a więc nie jest to coś pewnego, organizatorzy nie zakładają, że tak będzie – decyzja będzie podejmowana na podstawie zainteresowania siedlczan obecnych każdego dnia na Skwerze. Tertio: do Racja – to tylko próba, niemal pewne jest, że pokazują minimum, żeby za wcześnie się "nie zdradzić", ale Ty już małostkowy siedlczaninie wnioski wyciągnąłeś i rozsiewasz w Internecie, gratuluję kreatywności. Quattro: Jeśli warunki atmosferyczne dopiszą będzie to coś niesamowitego 🙂

 4. ada dodano 10 lat temu

  Może CKIS chce poinformować mieszkańców zawczasu, żeby się nie rozchodzili po pokazie, ruszajcie trochę głowami a nie tylko palcami po klawiaturze jak się coś nasunie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?