SPIN

Teatry „Pod Niebem”

Beata Głozak piątek, 10 czerwca 2011, 01:29 Kultura, Wydarzenia

Mimo że pogoda nie dopisała, wielu siedlczan przyszło wczoraj na Plac im. gen. Wł. Sikorskiego na IV Festiwal Teatrów Ulicznych „Pod Niebem” zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury. W tegorocznej edycji tej imprezy wzięły udział: Teatr Gry i Ludzie, Teatr Fanum i Lwowski Akademicki Teatr Woskressinnia.

Pierwsze godziny IV Festiwalu to przede wszystkim gratka dla najmłodszych. To głównie z myślą o nich przygotowane zostały spektakl dla dzieci „Morskie opowieści kapitana Guliwera”, spektakl „Kuglarze” i spektakl „Noc Wenecka” w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie. Zwieńczeniem wczorajszego dnia był zaś występ grupy aktorów ze Lwowa zatytułowany „Spotkać Prospera”.

6 komentarzy

 1. Bożena dodano 9 lat temu

  Witam,
  Relacja z tego popołudnia jest niepełna – brakuje chociażby
  najmniejszej wzmianki o ciekawym występie siedleckiej grupy teatru Fanum. Młodzież zupełnie samodzielnie, z bardzo dużym zaangażowaniem przygotowała ambitny, spektakl "Odlot", którego temat powinien być szczególnie doceniany przez relacjonujących spotkanie, tym bardziej, że dotyczy
  profilaktyki uzależnieniowej.
  Mamy wspaniałą, myślącą, aktywną młodzież, mówmy o nich, warto!

 2. podlasiak dodano 9 lat temu

  było naprawdę cudownie – teatr na finał po prostu zdeklasował wszystkie inne wydarzenia kulturalne dni Siedlec – i mówię to bez żadnej przesady! Jestem dumny, że nasze miasto gości najlepszych z najlepszych w tej dziedzinie!

 3. Ola! dodano 9 lat temu

  MoIm zdaniem wszystko zdeklasowały fontanny i tam wydarzenia !
  PRZY FONTANNACH NA PRÓBACH BYŁO WIECEJ LUDZI NIZ NA TEATRACH PODCZAS PRZEDSTAWIEŃ! FONNTANNY To było wydarzenie artystyczne!
  Na teatrach było około 200 a moze ze 100 osób – byłam i widziałam. a przy fonntannach codziennie po kilka tysiecy.NAWET PRZY PRÓBACH!

 4. wiem dlaczego dodano 9 lat temu

  Ola! Wiem dlaczego tak było. Bo na teatrach zwłaszcza tym ostatnim trzeba trochę pomyśleć. na fontanny tylko się patrzy Ole!!!! chyba nie umiesz liczyć, bo w poniedziałek nie było takich tłumów jak w środę. Słuchajcie wiem, że osaczyliście wszystkie fora tymi fontannami, ale ludziom już się rzygać chce waszymi zachwytami.
  SPIN, czy możecie zablokować komentarze? niech artyści trochę ochłoną i przejdą nad wodą do porządku dziennego.

 5. Gretka dodano 9 lat temu

  Teatry są co roku , i ciagle te same schematy sceniczne…. Ile można kopiowac takich tematów ???

 6. R.onet dodano 9 lat temu

  do Gretka:

  "teatry są co roku" Możesz to rozwinąć? bo nie bardzo rozumiem co piszesz. Co roku również jest Wigilia, Noc Sylwestrowa i co w związku z tym….

  Nie łapię też o co chodzi z tymi schematami scenicznymi i kopiowaniem tematów.
  Co prawda późno pisałaś 1.44 Ale wiesz co miałaś na myśli?
  Lubię teatry uliczne i chętnie o tym porozmawiam, tym bardziej że ani schematów ani kopiowania nie dało się zauważyć.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?