SPIN

Teatry „Pod Niebem”

Beata Głozak piątek, 10 czerwca 2011, 01:29 Kultura, Wydarzenia

Mimo że pogoda nie dopisała, wielu siedlczan przyszło wczoraj na Plac im. gen. Wł. Sikorskiego na IV Festiwal Teatrów Ulicznych „Pod Niebem” zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury. W tegorocznej edycji tej imprezy wzięły udział: Teatr Gry i Ludzie, Teatr Fanum i Lwowski Akademicki Teatr Woskressinnia.

Pierwsze godziny IV Festiwalu to przede wszystkim gratka dla najmłodszych. To głównie z myślą o nich przygotowane zostały spektakl dla dzieci „Morskie opowieści kapitana Guliwera”, spektakl „Kuglarze” i spektakl „Noc Wenecka” w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie. Zwieńczeniem wczorajszego dnia był zaś występ grupy aktorów ze Lwowa zatytułowany „Spotkać Prospera”.

6 komentarzy

 1. Bożena dodano 10 lat temu

  Witam,
  Relacja z tego popołudnia jest niepełna – brakuje chociażby
  najmniejszej wzmianki o ciekawym występie siedleckiej grupy teatru Fanum. Młodzież zupełnie samodzielnie, z bardzo dużym zaangażowaniem przygotowała ambitny, spektakl "Odlot", którego temat powinien być szczególnie doceniany przez relacjonujących spotkanie, tym bardziej, że dotyczy
  profilaktyki uzależnieniowej.
  Mamy wspaniałą, myślącą, aktywną młodzież, mówmy o nich, warto!

 2. podlasiak dodano 10 lat temu

  było naprawdę cudownie – teatr na finał po prostu zdeklasował wszystkie inne wydarzenia kulturalne dni Siedlec – i mówię to bez żadnej przesady! Jestem dumny, że nasze miasto gości najlepszych z najlepszych w tej dziedzinie!

 3. Ola! dodano 10 lat temu

  MoIm zdaniem wszystko zdeklasowały fontanny i tam wydarzenia !
  PRZY FONTANNACH NA PRÓBACH BYŁO WIECEJ LUDZI NIZ NA TEATRACH PODCZAS PRZEDSTAWIEŃ! FONNTANNY To było wydarzenie artystyczne!
  Na teatrach było około 200 a moze ze 100 osób – byłam i widziałam. a przy fonntannach codziennie po kilka tysiecy.NAWET PRZY PRÓBACH!

 4. wiem dlaczego dodano 10 lat temu

  Ola! Wiem dlaczego tak było. Bo na teatrach zwłaszcza tym ostatnim trzeba trochę pomyśleć. na fontanny tylko się patrzy Ole!!!! chyba nie umiesz liczyć, bo w poniedziałek nie było takich tłumów jak w środę. Słuchajcie wiem, że osaczyliście wszystkie fora tymi fontannami, ale ludziom już się rzygać chce waszymi zachwytami.
  SPIN, czy możecie zablokować komentarze? niech artyści trochę ochłoną i przejdą nad wodą do porządku dziennego.

 5. Gretka dodano 10 lat temu

  Teatry są co roku , i ciagle te same schematy sceniczne…. Ile można kopiowac takich tematów ???

 6. R.onet dodano 10 lat temu

  do Gretka:

  "teatry są co roku" Możesz to rozwinąć? bo nie bardzo rozumiem co piszesz. Co roku również jest Wigilia, Noc Sylwestrowa i co w związku z tym….

  Nie łapię też o co chodzi z tymi schematami scenicznymi i kopiowaniem tematów.
  Co prawda późno pisałaś 1.44 Ale wiesz co miałaś na myśli?
  Lubię teatry uliczne i chętnie o tym porozmawiam, tym bardziej że ani schematów ani kopiowania nie dało się zauważyć.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?