SPIN

POLICJA: Plantacja w budynku gospodarczym

Aneta Borkowska niedziela, 12 czerwca 2011, 13:04 Aktualnie, Wydarzenia

W piątek 10 czerwca funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy odkryli u 25- letniego mężczyzny uprawę konopi, którą młodzieniec urządził sobie w budynku gospodarczym. Właściciela „plantacji” zatrzymano w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Przedwczoraj funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy podczas przeszukania jednej z posesji na terenie miasta odkryli na niej plantację konopi. Właściciel tej nielegalnej plantacji umieścił ją w budynku gospodarczym, wcześniej odpowiednio adoptując pomieszczenie do tych celów. Sprawcą okazał się 25 – letni siedlczanin. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo nielegalnemu „plantatorowi” grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

kom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

7 komentarzy

 1. ggb dodano 10 lat temu

  Huliganów i rozbójników nie potrafią wyłapać, a botanika zamkną za kilka roślin.
  Niech zajmą się wymianą kadr w wydziale śledczym, bo to co robią ci panowie, to jawne nadużywanie uprawnień, a w niektórych przypadkach karalne wykroczenia. Siedlecka policja nie ma się czym pochwalić, to buduje sobie statystyki na niewinnych ludziach. Żałosne i godne pogardy.

 2. Co za spektakularny sukces!!!! dodano 10 lat temu

  Szkoda tylko, że panowie mundurowi nocą boja się w Siedlcach z suki wyjść.

 3. 20 lat na karku mam i nie czuję się bezpieczniejszy dzięki policji. dodano 10 lat temu

  Za picie piwa, głośne imprezy, jazdę samochodem bardziej bokiem sa gotowi zrobić wszystko co w jej mocy, jednak gdy kogoś biją lub kradną to klapki na oczy zakładają. taka prawda o polskiej policji co portkami trzęsie gdy widzi zagrozenie własne D.U.P.Y.

  pozdro!

 4. response dodano 10 lat temu

  brawo polska policjo! Doprowadziliscie do takiego stanu rzeczy, ze wszyscy maja was za pajacow.Brak mi slow a komentarze mowia same za siebie. Kiedy starsze pokolenie pisowcow zejdzie a wiekszosc ludzi nie bedzie uwazala konopii za narkotyk to ciekawe czym sie wtedy popiszecie.

 5. y dodano 10 lat temu

  Specjalnie przystosowane pomieszczenie: kilka doniczek w kartonie 🙂

 6. TrzyeM dodano 10 lat temu

  Widze ze glosno o mnie sie zrobilo!h.. w d… frajerowi co mnie sprzedal!!!

 7. jeeechbać dodano 10 lat temu

  Czekam kiedy tylko nasze pokolenie wejdzie to tego rządu!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?