SPIN

POLICJA: Plantacja w budynku gospodarczym

Aneta Borkowska niedziela, 12 czerwca 2011, 13:04 Aktualnie, Wydarzenia

W piątek 10 czerwca funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy odkryli u 25- letniego mężczyzny uprawę konopi, którą młodzieniec urządził sobie w budynku gospodarczym. Właściciela „plantacji” zatrzymano w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Przedwczoraj funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy podczas przeszukania jednej z posesji na terenie miasta odkryli na niej plantację konopi. Właściciel tej nielegalnej plantacji umieścił ją w budynku gospodarczym, wcześniej odpowiednio adoptując pomieszczenie do tych celów. Sprawcą okazał się 25 – letni siedlczanin. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo nielegalnemu „plantatorowi” grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

kom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

7 komentarzy

 1. ggb dodano 9 lat temu

  Huliganów i rozbójników nie potrafią wyłapać, a botanika zamkną za kilka roślin.
  Niech zajmą się wymianą kadr w wydziale śledczym, bo to co robią ci panowie, to jawne nadużywanie uprawnień, a w niektórych przypadkach karalne wykroczenia. Siedlecka policja nie ma się czym pochwalić, to buduje sobie statystyki na niewinnych ludziach. Żałosne i godne pogardy.

 2. Co za spektakularny sukces!!!! dodano 9 lat temu

  Szkoda tylko, że panowie mundurowi nocą boja się w Siedlcach z suki wyjść.

 3. 20 lat na karku mam i nie czuję się bezpieczniejszy dzięki policji. dodano 9 lat temu

  Za picie piwa, głośne imprezy, jazdę samochodem bardziej bokiem sa gotowi zrobić wszystko co w jej mocy, jednak gdy kogoś biją lub kradną to klapki na oczy zakładają. taka prawda o polskiej policji co portkami trzęsie gdy widzi zagrozenie własne D.U.P.Y.

  pozdro!

 4. response dodano 9 lat temu

  brawo polska policjo! Doprowadziliscie do takiego stanu rzeczy, ze wszyscy maja was za pajacow.Brak mi slow a komentarze mowia same za siebie. Kiedy starsze pokolenie pisowcow zejdzie a wiekszosc ludzi nie bedzie uwazala konopii za narkotyk to ciekawe czym sie wtedy popiszecie.

 5. y dodano 9 lat temu

  Specjalnie przystosowane pomieszczenie: kilka doniczek w kartonie 🙂

 6. TrzyeM dodano 9 lat temu

  Widze ze glosno o mnie sie zrobilo!h.. w d… frajerowi co mnie sprzedal!!!

 7. jeeechbać dodano 9 lat temu

  Czekam kiedy tylko nasze pokolenie wejdzie to tego rządu!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?