SPIN

SIATKÓWKA: Rejowski i Kowal zostają. Przychodzi Chwastyniak

Beata Głozak niedziela, 12 czerwca 2011, 19:04 Aktualnie, Wydarzenia

Jak donosi na swojej oficjalnej stronie internetowej KPS Jadar Siedlce 1 – ligowy klub zaczyna kompletować swój skład. Wiadomo już, że w zespole zostaną atakujący Paweł Rejowski i libero Paweł Kowal. Do drużyny dojdzie zaś Witold Chwastyniak.

Chwastyniak to 32-letni, pochodzący z Gostynia środkowy bloku grał ostatnio w Jokerze Piła, w którym występował także w latach 2003-2006. Wraz z pilską ekipą zdołał wywalczyć awans do polskiej ekstraklasy, lecz drużyna – nadal z Chwastyniakiem w składzie – szybko spadła na powrót do pierwszej ligi. Mierzący 192 centymetry wzrostu zawodnik reprezentował także barwy tegorocznego beniaminka PlusLigi, Trefla Gdańsk. Także z ekipą z Trójmiasta doświadczony środkowy święcił tryumfy, jakimi były awanse – najpierw do pierwszej ligi, następnie do PLS. Poza klubami wymienionymi wyżej, Chwastyniak występował także w zespołach takich, jak AZS Częstochowa (1995-1998), czy Gwardia Wrocław (1998-2001).

źródło: KPS Jadar

Komentarze (1)

  1. KS dodano 11 lat temu

    Witek, witamy w Siedlcach.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?