SPIN

”Dzień Niemiecki w Żółkiewskim”

Beata Głozak poniedziałek, 13 czerwca 2011, 13:33 Aktualnie, Wydarzenia

Dla uczczenia jubileuszu 20-lecia Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w naszej szkole odbędzie się w środę 15 czerwca 2011 r. impreza edukacyjno-kulturalna pod hasłem „Dzień Niemiecki w Żółkiewskim”. Start o godz. 9.

Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli języka niemieckiego: Ewy Jagiełło, Małgorzaty Niedzielak-Kwiatkowskiej i Elżbiety Barceluk oraz nauczyciela chemii – Grażyny Barcińskiej, przygotowują szereg przedsięwzięć, które mają przybliżyć całej społeczności szkolnej naszego zachodniego sąsiada – kulturę i historię Niemiec, język i życie codzienne Niemców. Każdy znajdzie coś dla siebie – będą konkursy wiedzowe i artystyczne, ciekawostki i przysmaki niemieckiej kuchni, film i dużo muzyki. A wszystkie te atrakcje w ramach zajęć lekcyjnych. W przygotowania włączyło się kilkudziesięciu uczniów, którzy z zapałem przystąpili do pracy. Efekty ich działań ocenimy 15 czerwca, a całą imprezę będziemy długo wspominać oglądając wystawę zdjęć z „Dnia Niemieckiego”.

Adres szkoły: ul. Sokołowska 161B; tel: (025) 644-78-97

źródło: IV LO

2 komentarze

  1. podlasiak dodano 10 lat temu

    Niemiecki w Żółkiewskim…tylko Żółkiewski nie u siebie, a ciągle na emigracji. Oby nie dożywotniej, oby remont na papierze wreszcie przerodził się w fakty.

  2. m dodano 10 lat temu

    na pokazy laserów miasto ma…na remont szkoły już nie…jak to właściwie jest?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?