SPIN

POLICJA: Wypadek motocyklisty na ul. Konarskiego

Beata Głozak wtorek, 14 czerwca 2011, 15:33 Aktualnie, Wydarzenia

Do groźnego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty doszło dzisiaj (14.06) około 9.50 na ul. Konarskiego w Siedlcach. Kierująca Fordem 33 – letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 21 – letniemu motocykliście, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący motocyklem z raną szarpaną lewej nogi został przewieziony do szpitala.

Dzisiaj (14.06) około godz. 9.50 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty, do którego doszło na ul. Konarskiego w rejonie parkingu przy L.O. im. hetmana Żółkiewskiego w Siedlcach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, kierująca samochodem Ford Focus 33 – letnia mieszkanka Siedlec jadąc ul. Konarskiego w kierunku ul. Prusa wykonała manewr skrętu w lewo chcąc zjechać na znajdujący się tam parking. Wykonując ten manewr nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku ul. Bpa Świrskiego motocykliście poruszającemu się motocyklem Kawasaki. W wyniku zderzenia pojazdów kierujący motocyklem 21 – letni mieszkaniec gm. Wiśniew doznał rany szarpanej lewej nogi i przewieziono go do szpitala. Jak potwierdzono to w czasie badań, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Obecnie wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane są przez funkcjonariuszy Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego KMP w Siedlcach.

kom. Jerzy Długosz, KMP Siedlce

Komentarze (1)

  1. lesio57 dodano 10 lat temu

    Sądząc po uszkodzeniach samochodu musiał dobrze grzać.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?