SPIN

Wyniki Victory and Glory

Aneta Borkowska wtorek, 14 czerwca 2011, 12:38 Sport, Wydarzenia

W piątek (10 czerwca) w siedleckim Amfiteatrze odbył się finał gali „Victory and Glory”. Przedstawiamy wyniki walk oraz krótkie rozmowy trójki naszych reprezentantów.

Jarosław Madziar Fot. AB

Jarosław Madziar Fot. AB

Jarosław Madziar
To jest sport i nie wolno lekceważyć żadnego przeciwnika. Ja w swojej karierze sportowej się tego nauczyłem, że każdego trzeba szanować. A w sporcie zaważyć mogą sekundy, dzisiaj chwila nieuwagi i wyszło jak wyszło. Tą walką chciałem sprawdzić sam siebie, po tylu latach przerwy chciałem porównać swój poziom do poziomu przeciwników. Widać, że delikatnie jest różnica, sport idzie do przodu, ale mam nadzieję że i ja też.

Dorota Godzina Fot. AB

Dorota Godzina Fot. AB

Dorota Godzina
To była i ciężka walka i bardzo wymagająca zawodniczka. Początki rund miała takie dosyć ofensywne, ale już w końcówkach to ja przejmowałam inicjatywę i zresztą taka była strategia nasza, moja i trenera. Teraz będę odpoczywać ponieważ tyle miałam ostatnio zawodów, że już mam dosyć na jakich czas. Teraz wakacje. A potem? W październiku odbędą się Amatorskie Mistrzostwa Świata i do tych zawodów będę się szykowała.

Katarzyna Furmaniak Fot.AB

Katarzyna Furmaniak Fot.AB

Katarzyna Furmaniak
Niby wszystko osiągnęłam, ale nie tak do końca. Bo zawsze jest kolejny tytuł mistrzowski do zdobycia. Nie wiem czy to ostatnia moja walka w Kikcboxingu, ale na razie skupiam się na boksie. Bardzo się cieszę, że wygrałam i bardzo dziękuję kibicom bo byli super. Bardzo mnie zmotywowali do wysiłku, do tego że wytrzymałam te 10 rudny, a to było pierwszy raz w mojej karierze. Walka nie była łatwa, przeciwniczka jest aktualną mistrzynią świata i europy, a ja przyznaję że troszeczkę wypadłam w obiegu. Ostatnio tylko boksuję, a tam jest inna praca nóg i to mnie czasem wybijało w rytmu, ale wytrzymałam. Mam nadzieję, że werdykt był słuszny i że to naprawdę ja wygrałam, nie chciałbym aby były jakieś niedomówienia.

Wyniki walk: (wygrane nazwiska są pogrubione)
Tadas Jonkus(Litwa) VS Maksim Spadarenka (Białoruś) – kategoria 75 kg, K1
– Dimitry Abdulin(Białoruś) VS Tomasz Kowalski (Polska) – katrgoria 80 kg, K1
– Jarosław Madziar (Polska) VS Jan Romanovski (Litwa) – kategoria 70 kg,  Full Contact,
Dorota Godzina (Polska) VS Silvia Mokurnaite (Litwa) – Walka o zawodowe Mistrzostwo Europy UPKA-MP, kategoria 55 kg,  Low-Kick,
– Przemysław Lis(Polska) VS Izuagbe Ugonoh (Polska) – kategoria 95 kg, K1,
Katarzyna Furmaniak (Polska) VS Martina Jindrova (Czechy) – Walka  o Zawodowe Mistrzostwo Świata UPKA-MP, kategoria 65 kg, Full Contact,
– Dawid Kasperski(Polska) VS Oleksandr Olinik (Ukraina) – kategoria 85 kg, K1,
– Damian Makusek (Polska) VS Piotr Lepich (Polska) – kategoria 90 kg, K1,
– Daniel Omeliańczuk (Polska) VS Michał Włodarek (Polska) – kategoria +95 kg, Formuła MMA

Cały fotoreportaż tutaj

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?